Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny potrzebuje wsparcia w diecie juz raz z Wami schudlam

Polecane posty

Gość gość
Marlenka a powiedz coś więcej o tarczycy??Jakie mialaś tsh jak zaszłaś w ciążę?? Ja staram sie o drugie dziecko już rok i nic...:( mam niedoczynność tarczycy tsh 4,38 nie wiem czy to jest wina moich problemów z zajściem...sama już nie wiem a pco jak u was stwierdzono? poprzez usg jajników?? Bo Ja nigdy nie miałam robionego usg może też mam jakiś problem z nimi....w następnym tygodniu wybieram sie do gina...zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wysokie tsh.Dla kobiet starających si ę o dziecko jest norma do 2.5.Tak mi lelarz mówił. Pco mam stwoerdzone przez badanie normalne i usg dp tego szereg badań hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarczyca spowalnia przemiane materi przez co ciężko jest schudnąć a bardzo szybko soę tyje.Leki trzeba brać codziennie rano 30 min przed posiłkiem i popijać tylko wodą.Warto poczytać sobie w necie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam na temat tarczycy, leki biorę od 3 miesięcy na razie bez poprawy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was...a jak tam u was? U mnie kiepsko...wag a stoi w miejscu to chyba przez tego loda...mialo nie byc slodyczy a jednak cos zjadlam. Od jutro zaczynam biegac...chyba ze padac bedzie I tak przez miesiac 4-5razy w tyg. Chce ta 7 z przodu...walcze tak dlugo a dalej jej nie ma!!! Dzisiaj sniadania nie zjadlam (Bo czasu nie mialam a na obiad zjadlam omleta z 2 jajek i salatke. Na kolacje bedzie grejfrut...No i przy znam sie wam zjadlam 2 cukierki czekoladowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoga
Nisssanur, nie możesz nie mieć czasu na posiłek, jeśli chcesz schudnąć;) Żeby chudnąc trzeba jeść. Dzisiaj to głodówka, nawet z tymi dwoma cukierkami. Jak zaczniesz biegać, to przy takim jedzeniu, spalisz sobie mięsnie, wygłodzisz organizm, a kilogramy wrócą, bo długo tak nie pociągniesz? Zjedz jakiś twarożek, albo ze dwa jajka na kolacje;) a śniadanie na jutro przygotuj sobie dzisiaj Ja staram się jeść mnie mniej niż 1500-1600 kcal, a w dni, które się ruszam to i 2000 Dzisiaj zjadłam; 1.Kostka twarogu półtłustego z dwoma łyżkami powideł śliwkowych, kawa z mlekiem i cukrem 2.Owsianka z jogurtem, malinami i brzoskwinią 3. Dwa jajka na twardo, kawałek wędzonej piersi z kurczaka, papryka 5.Dwie miski leczo warzywnego, grahamka I pewnie zjem jeszcze kilka orzechów, bo dzisiaj było mało kalorii. Na podobnym menu chudnę powoli, a le mnie to odpowiada, od września zeszłego roku, schudłam jakieś 11 kg. Jak często się ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKArola
Kurcze, jakoś sobie nie wyobrażam tej mojej diety...:/ Niby słyszałam już, że detoksy są ok, ale ja jestem fanką zbilansowanej, zdrowej diety, gdzie można jeść dużo, do syta, byle odpowiednich produktów. A mój patent na szybkie chudnięcie przed urlopem, to suplement diety :D Jest idealny na takie okazje. Biorę Therm line fast i w miesiąc schudłam już 3,5 kg, na wakacje idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nissanur musisz jeść bo inaczej nie schudniesz zdrowo i kg wrócą i tak będzie zawsze.Śniadanie to podstawa! JUŻ lepiwj gdy byś nie miała czasu na kolacje ale śniadanie musisz jeść bo ono daje kopa organizmowi.Owoce lepiej jest jeść do godz 16.Ja tak robie.Rano polecam węgle czyli owsianke np z bananem wtedy jest słodycz.Dodaj do tego odrobine cynamony bo on utrzymuje cukier na właściwym poziomie. Ja jem 3-4 razy dziennie i nie raz pozwalam sobie na powieczorek łasucha:)Zazwyczaj są to właśnie owoce ale gdy mam okres to wtedy niestety słodycze idą w ruch.Wczoraj zjadłam rożka a waga i tak spadła w dół.Dziś jednak nie było już nic słodkiego. Ja jakoś nie zmieniłam nawyków.Naprawde jem normalne jedzenie.Dzięki temu nic mi nie brakuje.Jak tylko zaczynałam wodziwiać z dietami i jadłam duszone i wszystko mega zdrowe długo nie wytrzymałam i rzucałam się na słodycze.Najgorsze było to gdy jadłam obiad z moim mężem.On normalny posiłek a mój talerz eh..Ryczeć mi się chciało.Efekt tego był taki,że po tyg schudłam kg a w jeden dzień załamania przybierałam 2kg.Masakra.Teraz jest inaczej.Najfajniejsze jest to,że teraz jestem w stanie odmówić gdy ktoś częstuje mnie słodyczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro masz tarczyce na tym samym poziomie to oznacza ,że masz za małą dawke leku.Koniecznie znajdz dobrego endokrynologa.Ja chodziłam prywatnie do gina ale on leczył moją niepłodność.Super specjalista więc zaraz zrobił porządek z tarczycą.Mam dobrze dobraną dawke leku i teraz co jakis czas badam tsh aby zobaczyc jak funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie kiedys przez taka diete jak Stosujem schudlam prawie 40kg i waga sie utrzymala przez 5lat...bo mooim problemen nie jest to ze glodna jestem...glodu to ja niegdy nie czuje. Te posilki ktore tezaz jem sa duzo wieksze bo wczesniej to ja ani obiadu ani kolacji.... (rano czekolada,na deser batonik za chwile znowu i tak w kolko)...wiec poprostu staram sie jes wszystko co zdrowe I unikac slodkiego,bo jak zjem jeden to i drugi potem cala paczke i do sklepu po nastepna...JESTEM UZALEZNIONA dlatego nie jem...wlasnie wszystko co mialam zapakowalam w rekramowke i rano odam dla dzieci siasiadow!!! Waze sie codzienie to mnie motywuje,wiem ze nie mozna. Dlatego od dzisiaj bede wazyc sie co 5 dni...i dziekuje za pomysl ze sniadaniem do pracy...jutro na sniadanie benda 2 jajka gotowane,1duzy pomidor,5 malutkich ogorkow a na przekaske mam spakowane kiwi i jabko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaa9
Witam, szukam jakieś grupy wsparcia w walce z kilogramami. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi 84
Czesc dziewczyny moge sie przyłączyć? Majka zaczynamy razem?:-) ja od poniedziałku zaczelam swoja walke z kg bo mam ich mnóstwo do zrzucenia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anchela13467
uwaga !!! laski właśnie się dowiedziałam że nawet zwykłe tabletki antykoncepcyjne mają także działanie poronne o czym się z przyczyn marketingowych nie mówi, nie wierzycie to wpiszcie to w wyszukiwarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tez zaczełam od poniedziałku, ale wczoraj zdarzyło mi sie podjesc chipsy,wiec dzis mam zmaiar zaczac na czysto.Poszukuję kogoś chetnego kto zacznie od dzis/jutro razem ze mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaa9
Chciałabym schudnąć jakieś 8-9 kilogramów. Utyłam odkąd leczę się na tarczycę. Ostatnio moje TSH wynosiło ponad 15. A hormony prawie 0, natomiast glukoza po jedzeniu 60, a cholesterol podwyższony, mimo że mało jem smażonego i tłustego. Przypuszczam, że to wina chorej tarczycy. Dziś na śniadanie jogurt, a potem zjadłam trochę pieczywa chrupkiego. Teraz zamierzam ugotować coś zdrowego, może kaszę gryczaną, która jest bardzo sycąca. A jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja osiągnełam swój cel ale teraz zaczynam wprowadzać ćwoczenia na brzuch i pośladki.Staram się też utrzymać swoją wage.Codziennie staje na wage i sprawdzam czy wczoraj nie za dużo sobie pozwoliłam.Jeśli wodze,że waga zaczyna lecieć w góre znów się pilnuje.Nie dopuszczam też do tego aby waga wzrosła więcej niz 1 kg.Wiadomo,że w dzień waga idzie w góre bo woda swoje robi a ja pije dużo ale rano już jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×