Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Keratynowe prostowanie włosów

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny! Mam do was ogromne pytanie. Od dawien dawna zmagam się z moimi włosami. Codzienne prostowanie, układanie a one nadal się kręcą i puszą. Słyszałam o keratynowym prostowaniu włosów? Korzystała z niego któraś z was? Jakie efekty? Jaki koszt? Znajdę jakiś dobry salon w okolicach Wrocławia lub Ostrowa? Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lopatek 550 zl. Po umyciu specjalnym szamponem i odzywka i tak trzeba przeprostowac bo nie sa idealnie proste. Fakt sa prostrze ale bez przeprostowania slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na keratynowym prostowaniu włosów u doświadczonego fryzjera w http://fryzjeranna.com.pl/ w Warszawie na Bielanach, włosy są teraz cudowne, w końcu nie muszę ich modelować po wysuszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
Ja też polecam keratynowe prostowanie jest najlepsze. Działa pielęgnacyjnie na włosy a także prostuje. Ja spróbowałam bo koleżanka ciągle to wykonywała na włosach swoich i rewelacyjnie wygląda. Widziałam w sklepie internetowym http://beautysin.pl zestaw do prostowania włosów Encanto do Brasil, składający się z szamponu,keratyny i odżywki. I nie wiem czy nie kupię, bo znajoma tam kupuje i zawsze wszystko wychodzi jak należy. Sklep z tego co mówiła ma szybką wysyłkę i do tego podchodzą profesjonalnie do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś kiedyś zabiegów keratynowych Amazon Keratin? Dla mnie to było zupełne odkrycie. Zawsze myślałam, że keratyna tylko prostuje, a tu okazało się, że można za pomocą keratyny pozbyć się puszenia włosów i zachować swoje naturalne fale. Dla mnie to było mega rozwiązanie zwłaszcza jesienią, kiedy tyle wilgoci w powietrzu. Rano wymodelowałam sobie włosy, wyszłam na zewnątrz i po 5 minutach puch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robię regularnie- wlosy sa w o wiele lepszej kondycji i w koncu sie nie wstyde tego, jak wygladaja :) nie znam salonu w okolicach, o ktore pytasz. ale mozesz tez sama sobie zrobic ten zabieg. tzn w domu z pomocą siostry czy kolezanki :) mi fryzjerka robi keratyna z inoaru- mozesz zamowic na necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w okolicach Wroc nie znam żadnego salonu ale w Warszawie to z czystym sumieniem mogę polecic Michała w Instytucie Urody na Wspólnej 27A. Mam a raczej miałam ciągły problem z włosami - nie dość, że sie puszą to jeszcze z racji Hashimoto (choroby tarczycy) wypadają. Zabieg keratynowy pięknie mi włosy wyprostował i dodatkowo wzmocnił. Jeszcze wypadają ale nie ma już stanu alarmowego. Odradzam robienie sobie takich zabiegów domowo z preparatów kupionych w sklepie kosmetycznym a jeszcze gorzej przez internet. Śerodki na których pracują salony to materiał profesjonalny - fryzjer wie co i ile nałożyć i trzymać na włosach, żeby osiągnąć efetk. Moja koleżanka kupiła podobno jakieś cudo niebywałe w necie (bo miało być cudowne i tańsze niż w salonie) i teraz nie ma pojęcia co zrobić w tym czymś na głowie co powinno jak włosy wyglądać - troche proste a trochę kudłate :( Zatem jak już robić taki zabieg to tylko u profesjonalnego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam zabieg keratynowy u fryzjera, to był true keratin i jestem bardzo zadowolona :) efekt jest genialny, włosy lśniące,odżywione, nie puszą się i są takie jakie chciałam mieć całe życie :D :D mogłoby tak już zostać na zawsze :D z pewnością ponowię taki zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei robiłam prostowanie komsetykami Amazon Keratin. Szampon+keratyna+szampon do używania po prostowaniu. Efekt super, włosy proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam prostowanie u fryzjera. W domu to jednak trochę się bałam, że zniszczę włosy, kupię złą keratynę. A tak pani Kasia w In Harmony mi zawsze doradzi, zrobi tak żeby włosy były piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest to In Harmony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam już 2 razy w Instytucie Urody na Wspólnej, robił to Michał i bardzo polecam sam zabieg jak i jego wykonanie. Włosy są super i długo trzyma efekt. Robią Tru Keratin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In Harmony na Jerozolimskich w Warszawie, w budynku Millenium Plaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam zabieg keratynowy u fryzjerki :) inoar :) i chcę powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekilkaa
Ja jestem świeżo po zabiegu keratynowego prostowania włosów i jestem pod wrażeniem wyglądu moich włosów. Tym bardziej, że do łatwych nie należą są grube i ogólnie trudno je ujarzmić. Dlatego nie robiłam zabiegu samodzielnie w domu ale poszłam do fryzjerki ( użyła keratyny G-Hair też z Inoaru ). Ma nadzieję, że efekt utrzyma się te 3-4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraKek
W przypadku zabiegów keratynowych to ja miałam do czynienia jedynie z przedłużaniem w great lengths i przyznam, że nigdy nie byłam tak zadowolona z zabiegu na włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1242 Macie tam w zasadzie wszystko opisane. Zasady prostowania są istotne, trzeba używać odpowiedniej jakości sprzętów, bo jedynie wtedy te efekty będą rzeczywiście zadowalające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego zabiegu nie może wykonać przypadkowa osoba lub fryzjer, to musi być ktoś z doświadczeniem zbierający dobre opinie aby był efekt. Wiem że w salonach www.Denique.pl mają też usługi fryzjerskie, warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syf i tyle
Dziewczyny! Nie polecam zabiegu, mialam piekne, grube wlosy, a teraz sianowate i niestety baaaaaardzo sie przetluszczaja. Cholernie zaluje tego, a robilam w profesjonalnym salonie, nie w domu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zabieg wykona fachowiec i użyje dobrej jakości produktów to nie ma opcji żeby coś wyszło źle. Ja miałam robione amazon keratin i dwa miesiące mijają, efekt wciąż super. żadnego siana nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I którą keratynkę miałaś robioną? Winogronową, jabłkową czy czekoladową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam keratynę jabłkową, bo chciałam tylko lekko wygładzić i podprostować włosy. Byłam bardzo zadowolona z efektu i na pewno zrobię jeszcze raz niedługo :) amazon keratin fajnie mi wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×