Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Keratynowe prostowanie włosów

Polecane posty

Gość gość
taka keratyna niszczy wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten problem. kto nie wie jak to jest mówi, że przesadzamy ;P Zawsze sobie myślałam, że dlaczego inne dziewczyny mogą mieć codziennie proste i gładkie włosy, a ja zawsze napuszone ;p zaryzykowałam i zdecydowałam się na keratynowe prostowanie.. ja wybrałam akurat renomowany salon w Warszawie Hoollywood Hair, ale jeżeli zależy Ci naprawdę na ładnym efekcie to koniecznie długo i solidnie przeszukaj rynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henter

Trzymajcie tutaj namiary - fryzomania.pl/blog/encanto-efekty-po-uzyciu-produktow-do-keratynowego-prostowania.html/

Zasady działania są tutaj stosunkowo proste. Kwestia dopilnowania zasad i odpowiednich kosmetyków.

Takie prostowanie jest moim zdaniem lepsze od prostownicy, ale to każdy może mieć własne zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marineczka

Keratynowe prostowanie włosów to jedna z lepszych rzeczy, na jakie się zdecydowałam w życiu. Nie wiedziałam w zasadzie co wybrać, trafiło na Amazon Keratin, wersja czekoladowa. I wiecie co? Koniec z niechcianymi falami i tysiącami odstających włosków na całej długości! Zabieg robiłam już dwa razy i na pewno jeszcze nie raz go powtórzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajola

@Marineczka, a gdzie robiłaś? Też się czaję, moja znajoma zrobiła sobie Amazon Keratin właśnie, tylko chyba winogronową? Ale efekt był super. Szukam salonu w okolicach Warszawy, bo koleżanka robiła w Krakowie a mi się nie uśmiecha jechać tyle do fryzjera :< może coś polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja byłam w The Beauty Club w Warszawie, świetny salon 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majucha

polecam keratynoweprostowanie, zabieg przynosi rezultaty, wystarcza na dlugo. tylko zapytaj fryjzerke od razu jakiej keratyny uzywa, bo to wazne. taka naprawde dobra to np. morrocan keratin treatmen z inoar. mialam po niej gladkie ladne proste wlosy chyba prawie pol roku. chyba zaden domowy kosmetyk nie jest w stanie tak poprawic wygladu wlosow jak keratyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 1.02.2019 o 11:40, Gość gość napisał:

Ja byłam w The Beauty Club w Warszawie, świetny salon 🙂

Też u nich robiłam ten zabieg i świetnie wyszedł za każdym razem (byłam już 3). Nie wyobrażam sobie, żebym miałam już nie robić keratynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciągle robisz zabieg tą samą keratyną? Czy zmieniasz jej moc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliett

zdecydowanie polecam keratynowe. Ja miałam metodą winogronową z Amazon Keratin super efekty;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka

U mnie Keratyna z Amazon Keratin ani Diamentowa się nie sprawdziła, natomiast Inoar rewelacja, włosy miękkie, sypkie, proste. Jestem wierna tylko temu produktowi. Ja robię cyklicznie we Wrocławiu u dziewczyny https://www.annively.pl/, mogę polecić z czystym sumieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×