Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Po jakim czasie mija zauroczenie zakochanie ?

Polecane posty

przerzucam się na inny nick póki komuś figle nie przejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do mojego sąsiada to powiem Ci że przekonałam się że miłość jest piękna nawet ta jednostronna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet z nim niebyłaś ? Zazwyczaj to zauroczenie tak łapie ale skoro po 2 latach ci niemija ? Opisz coś wiecej, zainteresowałaś mnie. Generalnie to mnie interesują wszystkie czynniki jakie mają wpływ na powstawanie uczucia. Jak często go widywałaś, jak to się stało że sie zakochałaś, czy nadal sie z nim widujesz ? czy jest przystojny czy ma coś w sobie co cię pociąga a może jedno i drugie ? I jak silne jest uczucie ? Haze po 3 latach mija chemia ? A może mija po 3 miesiącach razem z zauroczeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widuję go często, praktycznie codziennie to mój sąsiad ale kontakt mamy słaby kiedyś myślałam że On mnie unika ale nie... On unika pięknych kobiet, woli niedojrzałe smarkule, ma taką 17nastke... Basie, figure ma lepszą bo młoda i wysoka ale z twarzy nie może się ze mną równać, jednak dzieci to ona nie ma... On jest moim ideałem, zakochałam się już jak dowiedziałam się że taki ktos zamieszka koło mnie, jak go zobaczyłam to już totalnie odleciałam odchłań miłości, długo tłumiłam uczucie, nawet byłam z innymi, potem stwierdziłam że jednak On jest dla mnie najważniejszy...kocham Go i czasem mam ochotę mu to wygarnąć, nawet dziś kiedy dzieci pojechały do taty chodza mi po głowie myśli aby zapukać do jego drzwi_myślałam że matka nie pozwoli mi dzisiaj spać w domu to chyba bym do niego poszła, ale brat przyjechał to i mnie nie wygania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim go zobaczyłaś to co się o nim dowiedziałaś ? Znasz go od dwuch lat i dopiero teraz myślisz o zapukaniu ? Dlaczego jest twoim ideałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak twierdzą naukowcy, że po 3 latach mija chemia, zwana też zauroczeniem. I jeśli nie ma prawdziwej miłości, to nic już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to skomplikowane, już nie pamiętam co dokładnie się dowiedziłam ale ta osoba oczarowała mnie opowieścią o nim i jak go zobaczyłam usłyszałam pomyślałam tak właśnie, to anioł chodzący po ziemi... z wyglądu super choć nie zapuszcza brody ale poza tym blondyn,szczupły, brązowe oczy, czasem nosi rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haze dziś Przecież jak jest prawdziwa miłość to jest i chemia. tzn co to za miłośc i związek jeśli nieciągnie ludzi do siebie, nieczują porządania ? Bo porządanie to element tej chemi. HIM A znasz go w ogóle tak lepiej, czy tylko z widzenia ? Bo może żyjesz złudzeniami a on może być kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 3 latach to się zmienia. Spada chemia związana wyłącznie z pożądaniem, pojawia się inne uczucie wypływające z miłości. To są subtelne zmiany. Poczytaj sobie o procesach chemicznych w mózgu zakochanego człowieka, to się dowiesz więcej. Mnie to nigdy tak naprawdę nie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haze to po co się hajtasz? hmm ja Go znam bardzo dobrze ale tylko z jednej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIM dziś Haze to po co się hajtasz? x bo go kocham i chcę wyjść za niego za mąż. Czy muszę się w tym celu interesować tym, kiedy mija zakochanie? Jak dobrze pójdzie, to może mi się uda i nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos w Tobie się żadna nie zakocha a jak już to idiotka, dlatego uczucia nie odwzajemnisz i nie poznasz czym jest miłość. Tu potrzeba wyglądu ale i wyjątkowego charakteru. Wiem o tym bo spotkałem cudowną kobietę, do tego starszą, piękna i inteligentną i kochamy się już dwa lata a idiotom takie uczucie nie będzie dane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie chemia trwa już 7 lat i nie zmniejsza się kiedy go nie widze myślę ze juz mi przeszło .ale nie zawsze wyczuwam wczesniej ze właśnie go zobaczę. Na jego widok serce wali mi jak oszalał e az brakuje tchu rece mi sie Trzęsa .próbuję ukryć, co sie ze mną dzieje sni mi się po nocach że trzymamy sie za ręce przytula mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trafisz na wlasciwa osobe to ani zauroczenie, ani zakochanie nie mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauroczenie trwa 4 lata i dla tego jest najwiencej rozwodów po tym czasie a czasami zauroczenie moze zamienic sie w miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak od początku czujesz że to ta jedyna/jedyny od pierwszego dnia to nie minie nigdy. Nawet jak cos sprawi że nie można być razem to nie minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danki

W ile mija miłość bo jak nigdy to lipa dziewczyna zemną zerwała 18 grudnia a 28grudnia już miała innego jeszcze leszcz który broni się kolegami ćpun i niski żeby pocieszyć się tsk szybko po 4 latach związku ja ją nadal kocham a ona mnie potraktowała jak śmiecia sam nie wiem co mam robić jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chcesz zeby ci szybko przeszlo to musisz sie zakochac w innej tak jak twoja byla sie zakochala w nowym gosciu dlatego odkochala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danki

W ile mija miłość bo jak nigdy to lipa dziewczyna zemną zerwała 18 grudnia a 28grudnia już miała innego jeszcze leszcz który broni się kolegami ćpun i niski żeby pocieszyć się tsk szybko po 4 latach związku ja ją nadal kocham a ona mnie potraktowała jak śmiecia sam nie wiem co mam robić jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×