Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem jasnowidzem pytajcie odpowiem

Polecane posty

Gość gość
Ale lipa , ponad 20 odpowiedzi , a powiedziala tylko jednej osobie , to umiesz w końcu przepowiadac przyszłość czy nie ?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nawet jakbym umiała nic bym wam nie powiedziała bo jesteście hienowaci:-) dobra już nie zakłócam atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sprawa wyjaśniona. Nie udane prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj liczby na najbliższe losowanie Lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sny to jest projekcja naszego umysłu. Nie należy przywiązywać do nich uwagi. Totalna bzdura, którą podsyła nam nasz umysł i cieszy się z tego, że daje nam zagadkę do rozwiązania . To nasza podświadomość karmi się naszymi frustracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli byłabyś jasnowidzem to powinnaś wiedzieć że snów nawet tych najgorszych nie powinno się mówić nawet samemu sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wyzdrowieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkogosctylko
guzik wiecie,albo teorie z koziej trąbki albo przesądy jak za czarnego kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtylkogosc
to było kolejno do 30 i do 32 minutników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćtylkogosc dziś to było kolejno do 30 i do 32 minutników usmiech.gif Twoja podświadomość zbuntowała się na przekazane do Twojego umysłu wiadomości. Zderzyła się z podaną na tacy rzeczywistością. Trudno w to uwierzyć a jednak.....nikt nie zabrania Ci mieć własną teorię.Bez krytykowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtylkogosc
ja słucham tylko mistrzów i co miało się zbuntować dawno się pobuntowało,nie chce mi się rozmawiać,ale zaprzeczyć czasem wypada dla dobra nauki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skorpionem. Moge wymienic maila z max. 3 osobami. Do goscia od bluzki, powtorze, to tak nie dziala i nie widze aury w poscie, wiec troche powagi prosze:) odpowiedzialam na jedno pytanie, bo akurat nasunela mi sie odpowiedz. Tak to dziala czasami, ale koloru bluzek na podstawie postu nie widze, a raczej emocje w nim zawarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4654532345678
a sam z ciekawosci bym o cos powaznie zaytal ale jak? tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam ocen czy mozesz tutaj. Chiciaz jak juz pisalam moge wyczytac emocje z postu ale sukcesu nie gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4654532345678
a moge zadac probne pytanie? tak z ciekawosci proste co odp- nie nie w stylu "jaka mam bluzke na krzesle" - umialbys powiediec opisac jakos dziewczyne o ktorej ostatnio najbardziej mysle (to nie jest ta z mojego tematu chcialbym w sumie zapytac o je obie maja nawet to samo imie ) cos powiediec o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasnowidzenie jest to moc widzenia obiektów czy różnych wizji a także otrzymywanie danych informacji bez względu na odległość. G. od bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4654532345678
o wybacz jestes kobieta nie zauwazylem ;) czyli "mogłabys"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazowooka taka jedna
A wiec, czy odpowiesz mi na pytanie, czy bede miec meza, rodzine, czy to byl zart z Twojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4654532345678
wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten chłopak o którym nie mogę przestać myśleć, a z którym jak mówisz mamy niezałatwioną sprawę,czy może z nim być coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być jasno widzenie i jasno słyszenie na odległość. Ale do tego trzeba mieć dar. A takie czytanie emocji z postów /intuicyjne/ to jest za przeproszeniem g****o nie jasnowidzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się naucz lepiej od niej,też jesteś człowiekiem i masz narzędzia te same ,a nie tylko oglądanie tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazła się następna pseudo jasnowidzka do nabijania naiwnych dla kasy. Rosną jak grzyby po deszczu. Tego się nie nauczysz z tym się rodzisz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja uwielbiam świruski, które zakładają tematy typu: jestem jasnowidzem pytajcie odpowiem. :-) No to zadam pytanie: powiedz skarbie kiedy wybuchnie pierwsza bomba atomowa w nadchodzącej III wojnie światowej? I dlaczego w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wrak tupolewa wróci do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te bomby atomowe, które spadną dzięki działaniom Waszczykowskiego, spadną również na mój dom z ogródkiem? To bardzo ważne, bo jeżeli na siedzibę MSZ, to jestem szczęśliwy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×