Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Janicki

Wymiana walut ONLINE

Polecane posty

Gość Szajna
Online najlepiej wymieniać waluty. W szczególności że ceny kursów są bardzo niskie i korzystne. Nie trzeba też chodzić z pieniędzmi. Moim ulubionym kantorem jest wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleg
zdecydowanie wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluskief
Ja już od dłuższego czasu korzystam z internetowych kantorów, ostatnio się też przerzuciłem na wymieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121212
Wymieniaj.pl - najprostsza platforma do wymiany walut! Polecam zdecydowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waluciarz
Najlepszy jest www.rkantor.com – dzięki temu, że właścicielem jest bank (Raiffeisen) mam pewność, że moje pieniądze są tam bezpieczne. Nie ufam kantorom internetowym, które nie mają za sobą sprawdzonego właściciela i nie są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Rkantor.com spełnia wszystkie moje wymogi bezpieczeństwa, ma też najniższe kursy – polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z czystym sumieniem mogę polecić ten kantor: http://ergokantor.pl/ . Korzystam z niego już od dłuższego czasu i zawsze udaje mi się sporo zaoszczędzić, Korzystam nie tylko przy okazji wyjazdów zagranicznych, lecz również w tych wszystkich przypadkach, gdy chcę na kursie zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka21
Online to zdecydowanie wymieniaj.pl mają najlepsze ceny kursów, idzie zawsze skorzystać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yattt
Do tej pory nie miałem żadnych problemów z obsługą transakcji na stronie www.amronet.pl. Więc ich jak najbardziej mogę polecić. Dobre rozwiązanie jak ktoś nie chce ponosić opłaty spreadowej, którą dodają sobie banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandzicka
Jak dla mnie zdecydowanie www.wymieniaj.pl mają najfajniejsze, najkorzystniejsze kursy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka29
Online najlepiej wymieniać duże kwoty. Nie trzeba z nimi chodzić, bać się że ma się dużo pieniędzy ani nic. Np. kantor wymieniaj.pl ma duże bezpieczeństwo podczas wymiany i jeszcze nigdy nic mi nie zniknęło ani nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KreatorSkandali
Kantor jak kantor, nic specjalnego. Według mnie lepszy jest www.kantoronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horaca
No dla mnie zdecydowanie najlepszy jest jednak www.wymieniaj.pl czuję się pewnie i spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheneka
Dokładnie, wymieniaj.pl jest dobry, sam z niego korzystam i nie wyobrażam sobie wymiany u kogoś innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohta
Widzę, że opinie są podzielone i dobrze, choć każdy może wyrażać swoje zdanie to ja jako osoba od miesięcy mocno zaangażowana w wymianę waluty polecę www.wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czunna
Nie chce i nie mogłabym złego słowa powiedzieć na kantor www.wymieniaj.pl ma prostotę i łatwość jakiej szukałam. Przelewy szybko idą i nie widzę problemu. A jak kursy lepsze to tym lepiej dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagankaa
Nie będę się powtarzać, korzystam z wymieniaj.pl bo dla mnie ma po prostu najlepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerda4
Online: www.wymieniaj.pl Najlepsze kursy, bezpiecznie, szybko. Bardzo przydatne informacje ale i najważniejsze. Czego więcej chcieć od kantoru? Chyba o to chodzi aby pieniążki czy waluty wróciły do nas i tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qurelaa
Ja również korzystam z www.wymieniaj.pl i nigdy nie miałam żadnych problemów. Jeszcze nigdy nic mi nie zabrakło, albo się coś nie zgadzało z jakimkolwiek przelewem i wymianą. Zawsze wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem nastawiony troche sceptycznie do wymiany online, wole jednak widziec to fizycznie, osobiscie moge polecic www.kantoralex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o szybkość działań to zdecydowanie http://www.centkantor.pl/ - sprawdzony przeze mnie kantor we Wrocławiu. Wpłaciłam złotówki na ich konto i po 5 minutach mogłam odebrać euro w kantorze, także bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zacząłem korzystać z https://centnet.pl/ i mogę bez problemu polecić. Szybko i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat wymieniam franki wyłącznie online. Jest mi wygodniej - kasa idzie później z automatu do banku, w którym spłacam kredyt. Wymieniam na Waluteo. Niski spread, wszystko bez gotówki, bez krążenia z kasą po mieście. Tak jest nam bardzo wygodnie, szybko udaje się załatwiać temat i tak powinno być. Kantory stacjonarne to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montresori
Ja wymieniam pieniądze dość rzadko, ale jak już to w kantorze internetowym - Pluskantor. Przewalutowanie jest bezpłatne, kursy niemal takie jak rynkowe. Lepszej jak dla mnie oferty, nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mi odpowiada wymiana waluty w formie online, a że jest spory wybór kantorów a więc i konkurencja można natrafić na wyjątkowo korzystne kursy jak np. na gieldawalut.com, od ręki praktycznie po kursie rynkowym kupowałam EUR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że wymieniamy online, ale załatwiamy to przez Waluteo. Tak jest tanio i wygodnie, spread poniżej grosza, waluta zawsze dostępna, a sama wymiana bezpieczna. Oczywiście każdy może to ogarniać tak, jak uważa, ale nie oszukujmy się - stacjonarne kantory nie mają większych szans z kantorami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soneczka
Już naprawdę dawno nie wymieniałam w kantorze stacjonarnym. Teraz tylko online, bo i tanio i wygodnie. A na Gieldawalut, jest jeszcze dodatkowo opcja wymiany społecznościowej, z której też dość często korzystam. Tak dobrej oferty w kantorze stacjonarnym nigdy nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonneCzna
Szczerze dziwię się ludziom którzy nadal chodzą do kantorów i wymieniają w okienku. Prawie 4 lata temu zaczęłam kupować walutę w internetowym Amronet i od tej pory do stacjonarnego nie zaszłam ani razu. Powód bardzo prosty- internetowo taniej, bardziej komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×