Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gośćkatka
mama trzylatki spróbuj jeszcze czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pAleksandra
Lena234- też chce dołączyć,e mail już znasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prze szczęśliwa25
Cześć dziewczyny :) mam nadzieje , że lekarz dzisiaj potwierdzi zdrowo rozwijająca się ciąże i dołączę do was... :) Ostatni @ miałam 19 lipca. Test zrobiłam 20 sierpnia . Wyszły 2kreski . Jedna bardzo blada. Poszłam zrobić hcg wynik 35. Powtórzyłam badanie 24.08 i hcg Wzroslo do 354 w tym samym dniu byłam u ginekologa stwierdził ze pęcherzyk nie jest widoczny. 28.08 powtórzyłam hcg i Wzroslo tylko do 389. więc nie rokuje to dobrze. Nie powtórzyłam więcej juz badania. oczekiwanie na wynik był tak stresujący ,że uznałam że poczekam do wizyty i wszystko sie wyjaśni.... tak bardo wierze w to ,że będzie dobrze. Wiele sie naczytałam ,że to juz koniec,ze ciąża nie ma szans. ale jak wiadomo wiara czyni cuda :) więc jestem dobrej myśli. Trzymajcie kciuki .Byc moze dzisiaj spełni sie moje największe marzenie i usłyszę bijące serduszko mojego maleństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Hej kobietki woeczoren przesle meila na te nowe konto,ale narazie lece po corke.milego dnia,ale tej nocy byla burza u mnie momentami jasno sie robilo w domu, ale corka nawet nie drgnela taka zmeczona po przedszkolu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Nadal mi nie przychodzi link a jak chce od nowa sie zarejestrowac to mi wyvhodzi ze juz jest uzytkownik o takim nicku,a maila dobrego podalam,jak wroce z mala z przedszkola to zobacze jeszcze raz na kompie bo w tel cos mi slabo dzis net chodzi i moze dlatego cos nie tak,a jak sie nie da to zaloguje sie pod innym pseudonimem,dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trzylatki napisz mi maila jesli Ci sie nie uda do nas dostać, w razie czego usunę twoj login i założysz sobie jeszcze raz dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkika
witam. wysłałam maila.KIKA3434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka
Dziewczyny tak sie tylko podlacze z pytaniem. Nie mieszkam w Polsce wiec nie wiem jak to tam jest. Chodzi mi o szczepionke przeciwko grypie. Tutaj gdzie jestem lekarze bardzo zalecaja w ciazy, wrecz poinformowano mnie ze bede taka miala zrobiona przed okresem grypowym, ja jednak wiem, ze mam prawo wyboru. Robicie, zrobilybyscie? Ja nigdy nie mialam takiej szczepionki i nie bardzo mi sie usmiecha, ale z drugiej strony jak slysze o powiklaniach i jesli ciaza przypada na okres zimowy, niby warto jest zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Prze szczęsliwa witaj napisz potem co ci lekarz dziś powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezisss1990
Ja również chciałbym dołączyć do nowego forum:) mój mail zaczyna się na b kończy na 90 a poczta to o2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Gościówka ja nigdy się nie szczepiłam na grype i wiele koleżanek które były w ciąży tez nie ale nie powiem ci czy to dobre lub złe bo lakarzem nie jestem :) najlepiej popytaj swojego ginekologa jak on się na to zapatruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 89
Hej dziewczyny. Zglosze się odo Was jutro. Nadal jestem w szpitalu więc mam trochę utrudniony kontakt z WiFi. Jutro mnie wypuszcza, ale ciąża już do końca będzie traktowana jak wydokiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Co do szczepieniabna grype nigdy sie nie szczepilam i w ciazy tym bardziej nie bede wogole,ale najlepiej jak zapytasz ginekologa. Dziewczyny jak to mozliwe waga idzie mi w dol a brzuch mi rosnie. Mam calodniowe mdlosci juz od ponad 2 tyg, wczesniej mialam biegunki oj doklucza mi ta ciaza z corka tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz. U mnie jest tak jak pisalam wczesniej, lekarz zaleca szczepienie na grype w ciazy. Wiecie jak to lekarze. Ja nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
mgiełka czekamy :) kwietniowy kwiatku co ci moge powiedzieć te mdłości to uciążliwa sprawa mnie męcza dalej chodz osłabły nie chce zapeczac lecz zbliżam sie do 11 tyg wiec mogą juz mijać największe apogeum moich mdłości było 7i8 tydz masakra wyłam z bezśilności nie wiedziala co zrobic pomagał mi troszke jeść i pic czesto ale małymi łykami , kęsami kup sobie owocowe landrynki lub mietowe ja wolałam owocowe a najbardziej cytrynowe tez przynosza ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgiełka 89 kochana czekamy i uważaj na siebie i Maleństwo . Gościówka ja sie szczepiłam jako nastolatka na grype i do dzisiaj rzadko choruje,ale w ciąży bym nie ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka
Z mojego grona osoby ktore sie szczepily zawsze przez pierwsze kilka dni okropnie sie czuly. Potem i tak czasami chorowaly, ale juz niby nie na grype... Tutaj chodzi o to, zeby na ta grype w ciazy nie zachorowac z powodu komplikacji, ktore moga byc bardzo grozne. Mowia, ze te szczepionki sa bezpieczne, ale wiecie jak to jest czasami. Tutaj u mnie akurat zalecaja kobietom w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Hej. Ja podam mail jutro jednej z Was. Dziś z tel mi się nie chce już. Ale dolacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Kobietki juz wyslalam meila czekam na odpowoedz moj meil zaczyna sie na B mam konto w interi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Prze sczesliwa gratuluhe a tak juz sie stresowalas ta beta kurcse ja wizyte mam na 11, ale tak sie martwie ze jednak cos moze byc nie tak:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prze szczęśliwa25
Niestety my kobiety tak juz mamy ze się denerwujemy na zapas ale wiem ze czasami choćby sie bardzo nie chcialo denerwowac po prostu nie idzie. :( juz teraz martwię się o martwię się o maleństwo a co to będzie jak sie urodzi..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
ja juz mam mala corcie ktora niedlugo konczy 4 latka i nie ma dnia zebym sie o nia nie martwila,sprawdzala czy wszystko ok wiec taka juz nasza natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka1989
Witam nowe dziewczyny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia194
hej też chce do tego forum:) już wysłałm maila do Polka1989 :p do ktorej z was jeszcze musiała bym sie zgłosic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×