Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość jedna z kwietniowek
Proponuje aby jedna z nas założyła sobie mail-a na który my wyślemy nasze. Potem jedna z nas założyć wątek na pun.pl i każdej zainteresowanej wysłać na mail hasło czy inne potrzebne dane. Pisałam już tu kiedyś na forum przy pierwszym dziecku.. mamy kontakt z dziewczynami do dziś. Nawet na fb, co więcej czasami się spotykamy. Także warto.. polecam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zalozylam osobnego maila :) ale znow tutaj nic nie widac... Mleczna a ten gosc to jakis Twoj znajomy? Cos sie uczepil.Ciebie jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleczna skąd dokładnie jesteś? Bo coś mi się tu nie podoba... Dostalam linka do tego forum od znajomej i jakoś historia osoby występującej pod nickiem mleczna bardzo pokrywa się z moja. Poza miejscem pracy i choroba tej dziewczyny wszystko zgadza się z moimi danymi. Gość pytał o slawka? To mój mąż ale prostuje iż na tym forum jestem pierwszy raz i ktoś z nickiem mleczna albo robi sobie z nas jaja albo jest to zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Ja również poproszę dostęp jolakus63@wp.pl nick taki jak tu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Sławka,Sławka.Dobrze wiesz,ze to nie żadna pomyłka:D nie zgrywaj się hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolejne usg w czwartek. 2 tygodnie temu był już widoczny dzidziuś i serduszko biło, ale był jeszcze malutki raptem 4 mm. Mam nadzieje ze wszystko będzie ok. Klaudysek ja bym na Twoim miejscu jeszcze poczekała, bo w 5 tyg i 5 dn tez nic nie było widać, ciałka żółtego tez nie było. Trzymam kciuki. Megulka gratuluję i życzę szczęścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie jak teraz głupiutka mleczna wali głupa i pisze post jako gość o 20:05:D no sikam z niej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z kóz a dokładnie mieszkam koło kościoła w gajach :-) i Sławka nie znam przykro mi bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość nie wiem kim jesteś ale skoro znasz mojego męża to zapewne wiesz też że nie pracuje na hurtowni ani nie jestem na nic chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Też sie dołącze ale muszę najpierw założyć nowego meila bo osobistego nie podam jak tu taki psychol grasuje wiec podam go jutro dziewczyny:):) Mleczna nie przejmuj się:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 89
Usg zrobione Crl 4,7 mm serduszko też bije. Jest ok ciąża dużo młodsza niż wszyscy oceniali 6 t1d. Jutro porobia wyniki. Nastepne usg za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleczna nie rób się głupsza niż jesteś:D uważaj bo możesz się j/e/b/n/ą/ć przy przelogowywaniu:D kto ci uwierzy,ze nagle zjawiła się tu osoba ,której koleżanka podała link do tego forum? :D:D a poza ty zdradza cię to twoje "pracuje NA hurtowni" zamiast "w hurtowni",pisałaś już tak wielokrotnie:D:D cienka jesteś mimo swoich całkiem pokaźnych gabarytów:D nadal jeździcie renówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc z 20:05,czyli co się jeszcze zgadza oprócz choroby i miejsca pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i jak tam z tym forum prywatnym?? bo mam mieszane uczucia co do tego, bo takich gości poprostu trzeba olewać, ale jak już będzie działać to prywatne i wszystkie sie tam przeniesiecie to ja za Wami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Zas widze ten gość mota tutej niemiłosierni!!!!!!!! Tylko żeby komus zaszkodzić ja wierze ci Mleczna bo jesteś z moich okolic i za dużo żeczy sie zgadza nawet chodzimy teraz do jednego gin wiec wyluzuj i się tym psycholem nie przejmuj:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic już nie rozumiem... Pod nikogo się nie podszywam... Nie mam męża Sławka nie mam auta renault... Ten gość robi się przerażający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka wysłałam na Twojego maila, który tu podałaś mój adres e-mail, bo nie chcę go podawać publicznie:) Więc jak się już będziemy przenosić to czekam na zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mleczna ale czego się wstydzisz?Męża czy auta?:D ale dlaczego robię się przerażająca?Skoro to o czym piszę się nie zgadza,to co cie tak przeraża?hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam, wysłałam chyba już teraz powinno być ok, Miałam chyba jakieś problemy z ntem bo cały czas nie chciało mi wysłać wiadomości wysłałam do was wszystkich które podałyście maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaap prosze wyslij jeszcze raz bo sie pomylilam gmail ma koncowke com... czyli paulinayyy@gmail.com Nie boj sie jak jak cos nigdnie Twoj mail nie doszedl... powinnas zaraz dostac zwrotke ze taki nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie znać czy doszło sprawdzcie spam, na wszelki wypadek i dajcie znać czy można się zalogować próbowałam dwa razy i wg mnie wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mylę cię i przestań to powtarzać,bo w końcu sama w to uwierzysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiii widze Polkę na nowym forum czyli chyba działa :) zapraszam kolejne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×