Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Uśka89
Hej zagląda tu ktoś jeszcze? :) Jestem nowa, obecnie 12t3dc- termin na 26.04.16 :) Wczoraj byłam na usg genetycznym, na szczęście wszystko ok:) Dzidziuś 6cm, nt 1,1 nosek widoczny, narządy ok, asp 167 :) Brzucha jeszcze nie widać, jedynie wieczorem trochę się zaokrągla:) A jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśka89
Co prawda temat przeniósł się na inne forum, ale może została tu jeszcze jakaś kwietniowa mama?:) Ja jestem obecnie w 12t3d ciąży, termin mam na 26.04.16, to moja druga ciąża :) Wczoraj miałam usg genetyczne, na szczęście wszystko jest ok, dzidziuś ma 6 cm :) A jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, też mam termin na kwiecień, chętnie dołączyłabym do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
dziewczyny to ja wiecie zmieniłam laptopa i nie moge was znalesc na tamtym forum podajcie mi strone internetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Katka przeslalabym Ci link ale na tel nie dam chyba rady,ale moze poszukaj maili starych,tam napewno masz link do forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
mama trzylatki juz szukałam w meilu nie moge za chiny was znalesc próbuje od kilki dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Katka zaraz napisze na forum do dziewczyn zeby przeslaly Ci tu link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katka kwietniowki2016 kropka fora kropka pl Muszę Ci tak napisać bo inaczej figuruje jako spam i nie wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Hej dziewczyny. Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mamuśki która ma termin na kwiecień 2016 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jest tu jakaś mama co ma termin na kwiecień 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ, ja rowniez mam termin na kwiecien 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A771
HEJ, ja rowniez mam termin na kwiecien 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :) link: http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Będzie mi bardzo miło jeśli zechcecie Panie zajrzeć w link, który wkleję na dole. Znajdziecie tam coś miłego dla Waszych pociech, a konkretnie chodzi o kocyki i komplet (kołderka z poduszką niemowlęcą) do wózka. Być może jeszcze nie wszystkie macie skompletowaną wyprawkę :) Jako mama dwójki dzieci, która zmaga się z trudnościami związanymi z powrotem na rynek pracy, postanowiłam spróbować zrobić coś samodzielnie. Z góry dziękuję za zainteresowanie. W razie pytań, kontakt podany jest na aukcji. Pozdrawiam http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4008315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej zaglada tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie... Dziewczyny przeniosły sie na prywatne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenaszydlowska
Kochane przyszłe mamusie :) zapraszam do obejrzenia oraz oceny galerii moich łapaczy snów dla dzieci i nie tylko. Facebook https://m.facebook.com/%C5%81apacz-sn%C3%B3w-by-marzena-830632103731256/ lub instagram @lapacz_snow_dreamcatcher Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) ja też mam termin na kwiecień! Nie mogę się doczekać, to już tylko kilka dni. Kurcze, gdzie jest to prywatne forum, baaardzo chętnie pogadam z Mamami z kwietnia, mam mnóstwo wątpliwości i pytań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie mogę zalogować się na nasze forum. Zmieniłam e mail i musze czekać na akceptację administratora. Nowe konto które założyłam tez nie jest aktywowane. Pomocy. Agaka1983 e mail jolakus63@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia194
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×