Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gośćkatka
Ja obecnie teraz pisze tylko z kompa więc i tu mi wychodzi pomarańczowy kolor nicku:( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Klaudysek ale jestes w 5 tyg i 4 dniu skad taka szybka decyzja o zabiegu? Zmartwilas mnie ja bylam w 5 tyg i 5 dniu i nie byoo zarodka,serduszka tylko pecherz z cialkiem zoltym i lekarz kazal przyksc za 2 tyg i kazal porobic wszystkie badania.powoedzial ze jest za wczesnie i dlatego nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ja zostawie to bez komentarza bo wszystkie myslimy tak samo. Jak mnie Twoje komentarze gosciu dowartosciowuja :) naprawde :D w sumie to dziekuje Ci :] samoocena +100 :] Klaudysek baaardzo wspolczuje. Nie poddawaj sie! Ja mam juz w koncu wyznaczony termin i jeszcze caly tydzien zeby zobaczyc co u mojego maleństwa... Mam pytanie... Jak myslicie, skoro nie mialam na razie mdlosci to mozliwe ze sie jeszcze pojawia czy juz nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysilicie się na ostrzejsze riposty czy jest to ponad wasze możliwości intelektualne?:D:D maddie nie skapowałaś z tą spacją i widzę,że już nie dasz rady.Macica osiadła na szarych komórkach? :classic_cool: cieszycie się,że tyle wspólnych miesięcy jeszcze przed nami? hahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciężko się gościu domyślić, że nie możesz się podpisać moim nickiem bo jestem zarejestrowanym użytkownikiem. Dlatego jak pisałam twoje nieudolne próby podszycia się pode mnie były żałosne. No ale jak chcesz żeby ci na ręczny tłumaczyć to proszę. I chyba cię troszkę dotknęło jednak to co napisałam skoro tak przyczepiłeś się do mojej skromnej osoby. Nie powiem bo czuję się wyróżniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudysek zgadzam się z kwietniowym kwiatkiem. Ja też byłam w takim okresie u ginekologa i też nic nie było widać. Dopiero na następnej wizycie zobaczyłam maleństwo i serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze u mnie nie ma tez pecherzyka zoltkowego i nie ma szans zeby sie rozwijalo :( a raczej juz sie nie pojawi. Bylam u dwoch innych lekarzy i oboje mowia to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sradi28, wiedziałam,że spudłujesz:D klaudysek,przestań jęczeć,tylko wypisuj się z kwietniówek,bierz gacha do wyra i rób nowego dzieciaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudysek przed zabiegiem też robią USG. W sumie mi lekarz w 5 tyg i 3 dniu powiedział że raczej nic z tego nie będzie bo nic nie było oprócz pęcherzyka więc nie spiesz się z wyjściem do lekarza. Też uważam że to trochę za wcześnie na taki wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Klaudysek nie wiem jesli mozesz odlozyc to odloz ta decyzje moze to jest mlodsza ciaza bo np. Owulacja ci sie przesunela kurcze wspolczuje ci naprawde a zarazem zaczynam bac sie swojej wizyty a mam ja 11 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was bedzie dobrze, nie stresujcie sie :) lekarz mi tlumaczyl ze ten pecherzyk jest najwazniejszy a dopiero potem zarodek, ostatnia wizyte mam w piatek i jesli nadal nic to wysla mnie do szpitala. Ale i tak zostane z wami bo sie przywiazalam jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mleczna94
Gosckatka tak żyje dzięki za pamięć :-) byłam u lekarza dostałam l4 ale usg nie zrobiła bo uwaga uwaga nie ma... Wzięła 80 zł za wizytę bez usg... W środę idę do dr Orzeł o której mówiłaś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
No to niezle zapalcilas za ta watpliwa przyjemnosc,ja place 90 zlotych ale zawsze mam robione usg, dostaje paczuszke z pierdulkami, jak dziecko jest wieksze to nagrywa film z usg (tak mialam z corciq) i na dodatek moj gin jest dostepny pod telefonem 24 h na dobe i to mi daje poczucie bezpieczenstwa w pierwszej ciazy pare razy musialam dzwonic o 2 badz 3 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co,sraczkę miałaś,ze wydzwaniałaś do niego po nocach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Paula akurat on ma takie ceny, ale tez sa tacy co za wizyte z usg krzycza 200 zlotych. Z tego lekarza jestem bardzo zadowolona tylko dzieki jego szybkim reakcjom donosilam pierwsza ciaze, a mialam trudna i woecznie zagrozona,po ciazy tez sie nacierpialam mialam chyba wszystko co mozliwe po cesarce tym razem mam nadzieje ze bedzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudysek bardzo Ci współczuje... trzymaj sie z Nami:) mgiełka dawaj jutro znać co i jak:) Mleczna ale jak to? wyjątkowo nie było usg czy zawsze nie ma usg, bo powinni uprzedzać o takiej okoliczności... wkońcu płaci sie niemałe pieniądze... ja za wizytę płacę 150zł, ale do tej pory jestem mega zadowolona z mojego gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Ale zobaczcie malo ktora kobieta prowadzi ciaze u lekarza na nfz, to po co sa te skladki zdrowotne odciagane, ja ze soba wszedzie chodze prywatnie endokrynologa,ginekologa,okulisty, z corka do pediatry,ortopedy wszedzie tylko trzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Dobranoc kobietki jutro bardzo wazny dzien dla mojej corci, idzie pierwszy dzien do przedszkola. Stresuje sie jak sobie poradzi te moj***ardzo wrazliwe dziecie, nie myslalam ze bede az tak bardzo przezywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesraj się tylko nad tą swoją mimozą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc kwietniowe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
Hello dziewczyny :) Melduje sie jako mezatka! :) Dalismy rade mimo mojej skreconej nogi i ciazy. Teraz odpoczywamy w Karpaczu. Wizyte nam 8 wrzesnia. Teraz jestem juz w 9 tyg. Mam nadzieje, ze wszystko ok i kijanka rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to że droga pani ginekolog nie ma wgl usg... Ogólnie całą wizyta polegała na zapytaniu jak się czuje czy coś dolega, czy potrzebuje zwolnienie z pracy i tyle. I jestem lżejsza w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kretynka idzie do ginekologa,który nie ma sprzętu do wykonywania usg?Małolata w ogóle nie orientuje się czym trzeba się kierować wybierając lekarza.Biedny twój dzieciak....matka mu się trafiła,że tylko pętla na szyję...Palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Megullka Gratulacje :) I wszystkiego dobrego na nowej drodze życia:):):) Teraz odpoczywaj to wasza podróż poślubna:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Hej Mleczna to gdzie ty byłaś u gin mówiłaś koło Pzu tam kojarze tylko Wojtulewską tam byłaś ona właśnie nie ma sprzetu do usg. A dzwoniłaś się juz umówić do Orzeł masz wizyte w środe już to szbciutko cią zapisali ale zaraz w tą środe:):) bo ja bede tam w czwartek na pobranie krwi o 7 rano:) a potem mam normalną wizyte 10 września :) Mam nadzieje że bedziesz zadowolona ja jestem to taka starsza Kobietka ale naprawde ile tam ludzi do niej chodzi jest dobra w tym co robi no i pracuje na porodówce na co dzień więc zna się na rzeczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkatka,broń boże,nie ucz swojego bękarta ortografii!!Zostaw to mądrzejszym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Megulka duzo szczescia i milosci nw nowej drodze zycia Mleczna troche nie trafilas z ginekologiem ale zawsze mozna go zminic;-) Moja corka od 8 jest w przedszkolu, prztly mnie nie plakala,ale pozniej sie rozplakala, wiem bo zapomnialam dac jej ubran na przebranie, aj tak pusto i cicho w tym domu, podejrzeqam że gdyby nie ciaza tak bym tego mocno nie przezywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te przecinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×