Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

męskie fantazje

Polecane posty

usiadłem przed kompem na kafe, ze szklaneczką glenfiddicha i zacząłem zastanawiać się, nad tym, że od 3 lat nie byłem z żadną kobietą. Jak wiadomo po nitce do kłębka.. wpadłem w sieć kosmatych myśli i zaraz potem pomyślałem o tym, że nie jest prawdą, iż na świecie nie ma uczuciowych, romantycznych mężczyzn. Siedzę przytłoczony na Mazurach w drewnianym domu w lesie. Rozpaliłem w piecu i kominku, starym z płyty i poczułem nieodpartą chęć spędzenia z kimś miłej nocy, tu w tej ciszy. Żeby wszystko stało się po powrocie z leśnej wycieczki tudzież pobytu nad jeziorem, żeby złapał nas deszcz, by było jeszcze ciekawiej. chciałbym wrócić z Nią, do tego domku zakrywając swoją koszulą, rozpalić ciepły ogień i podać herbatę ze wstawką, potem wino.. mógłbym siedzieć z nią na kanapie pod kocem, dyskretnie dotykając jej dłoni lub innych części ciała, pod jakimkolwiek pretekstem, zbliżać się z każdym kolejnym krokiem, by w końcu poczuć się na tyle pewnie aby móc ująć jej twarz w dłonie i delikatnie pocałować, chciałbym wąchać jej włosy, muskać ustami szyję, zdjąć powoli ubranie by móc całować całe jej ciało. Pieściłbym jej piersi, ssał sutki, zszedłbym niżej, powoli, by dostać się w końcu do jej kobiecości, którą również całowałbym z wielkim zaangażowaniem, przesuwałbym językiem wzdłuż całej jej długości, lizał intensywniej i mocniej by zaraz potem znów zwolnić tempo. Chciałbym wejść w nią powoli i posuwać się w niej lekko i miarowo, patrzeć jak pręży swoje ciało i z rozkoszy uchyla usta, chciałbym chwycić ją za biodra, by przysunąć ją mocniej do siebie, chciałbym kochać się długo, podniecać się świadomością, że właśnie doszła i samemu zakończyć głęboko w niej. Jakie pierdoły :P podobno sprite gasi pragnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstaliśmy się ze wzgledu na moją pracę. w zasadzie ona odeszła.. i właśnie teraz zdałem sobie sprawę, jak dużo mi przez to umknęło, dalej umyka bo na Mazurach też jestem służbowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprite zawiera cukier;kiepski strażak z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest lipiec,nie czas na choinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapach lipy jest cuuudny;u mnie rosną lipy i kiedy wiatr przynosi ich zapach,czuję słodkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i nocą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapachy są niesamowite zawsze,ale nocą chyba faktycznie mocniej "docierają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzyłem się myśląc o lipie ;) Wyszedłbym ale na dworze deszcz pada.. i zimno, a tu w środku chociaż ogień przygrzewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie tak źle,skoro się uśmiechasz :) Mazury, zawsze kojarzą mi się z plagą komarów:O u mnie przestało padać przed kilkoma godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaskoczyłeś mnie:)nie byłam nigdy na Mazurach,tylko skojarzenie mam takie;) kocham Bieszczady i marzę,żeby tam kiedyś wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Bieszczady są bardzo piękne. Przede wszystkim zimą, jest tak nostalgicznie, uwielbiam to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góry wg mnie, są najpiękniejsze w sierpniu :classic_cool:kiedy lato zaczyna być czuć jesienią i nachodzą człowieka, myśli o przemijaniu;kocham sierpniowe góry❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak o tym mówisz jakoś nachodzi mnie myśl o piosence Norah Jones Back to Manhattan czy jakoś tak ;) mimo, że miasto nijak się ma do gór.. chodzi o to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla jednego miasto ma się nijak do gór,dla innego może przeciwnie...ludzie mają różne skojarzenia:)i fantazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się np. właśnie skojarzyło,że noc jest ;)spojrzałam na zegarek i ...nie jest dobrze:P kąpiel i lulu :D 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s czerwone zamszowe szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze :"...łoże w kolorze czerwonym.....":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę purpurowy niż czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bielizna i pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ślady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×