Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

męskie fantazje

Polecane posty

Gość gość
miałam spać, ale jednak jeszcze pofantazjuje w cieplutkiej pościeli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to fantazjuje o kobiecie powyzej 50tki z mocno owlosiona pipa I zeby na sobie miala ponczochy,podwiazki gorset I wysokie szpilki takie 19cm-21cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nic na to nie poradze mam takie zboczone mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tia, ta mocno owłosiona pipa przemówiła do mnie najbardziej. :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem skad to sie bierze ale zawsze mnie jaraly kobiety ok 50tki-dobrze zadbane I z owlosiona mocno pipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zrobię sobie w pracy,dzień kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panszalony
Daj mi proszę przepis na taki dzień :) Miałem dzis wyjątkowy sen ;) to chyba przez ta whisky i ze sie trochę nakręciłem ;p Idę w las dalej pracować, dzis dzień ładniejszy. Najchętniej jednak zostałbym w łożku w tej miękkiej i pachnącej pościeli :) jest tak cicho, słońce przysłaniają drzewa dlatego wpada przez okna lekkimi strugami. W powietrzu wisi przyjemny zapach drewna. Mój sen sugerował ze teraz kawę pilbym razem z kimś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasnara
Męskie fantazje Jak drzazgi w kroczu Mogą ranić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panszalony
Burzowo, gorąco.. Niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj szalony Panie. U mnie również gorąco, aczkolwiek na burzę się nie zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkaa285
Ohh Panszalony :) cóż za romantyk ! Wczułam się w rolę tej kobiety, którą tak dobrze zająłbyś się w ten deszczowy dzień ;) pięknie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wczułam się" Pozostajemy na etapie fantazji, a przynajmniej ja :P dlaczego w ogóle przyszło mi to do głowy :) nie jestem pewien niczego, nawet sensu własnego jestestwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechałem dziś na Podlasie i trafiłem w sam środek burzy. jechałem drogą i widziałem jak błyskawica uderzyła w transformator jakieś 100 metrów ode mnie. szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szaleńczo w chuj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocletniamarzycielkiczas
chciałabym, żeby ktoś mnie tak "wykorzystał" z kulturką, z uczuciem.. Marzy mi się seks z takim właśnie mężczyzną.. chciałabym poczuć go całego w sobie ;) myślę.. że kilka mocnych orgazmów gwarantowanych ;) Szalony,, może odezwiesz się do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz wszystkie będą lecieć ;) nie matakich facetów, to przykrywka. chodzi tylko o jedno.. a co kobieta pomyśli.. to juz jej sparawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tacy faceci.. i nie gadaj, że nie :P I właśnie to jest w nich fajne. Wrażliwość i normalność.. nie cierpię kolesi typu neandertal z miąchami.. Masakra.. Przyjdzie taka małpa, pomyśli, że zaświeci klatą i już.. napisze na jakimś forum, że ma wielkiego i na tym opiera się całe jego życie.. nuda i d u p a .. Słabe na maksa.. Szalony, niestety nie mogę ci pomóc spełnić twoich fantazji, bo siedzę teraz na drugim końcu świata, ale trzymaj tak dalej. chciałabym spotkać na swojej drodze takiego mężczyzne jak ty. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to w ogóle za jakiś dziwny poziom "faceci, wy jesteście tacy, kobiety, kto was zrozumie.." Boże.. nie można wymagać od kolesia, że będzie taki, a od kobiety taki, bo tego wymagają "NORMY" każdy jest inny, i to trzeba pielęgnować, bo WARTO, ale również dlatego, żeby nie zagłuszyć i nie stłamsić pierwotnych tendencji., Tyle pałki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adenis muczacza
Szalony jest już na pewno zajęty, tylko udaje,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Szalony, na forum jest temat, że ktoś szuka bruneta ;) moze jestes brunetem? :) to i ja się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie podnieca, seks pod prysznicem.. jest duszno, ślisko.. obłędnie. Wspaniale jest się całować kiedy strużka wody spływa po twarzy karku.. kiedy ręka partnera wędruje gdzieniegdzie .. uroczo.. Mam wspaniałego męża.. ale nie daje mi tego czegoś.. brak mi spontaniczności.. ja próbuje go czasem czymś zaskoczyć ale niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adenis muczacza
Zmień męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby to było takie proste... Właśnie o to chodzi, że w życiu napotykamy trudności i rozterki, ktore nie dotyczą tylko nas samych, w grę wchodzi inny człowiek. Trzeba o tym myśleć, nie umiem inaczej. należy się starać i dążyć do rozwoju. Dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temacik.. :) ja też miewam takie fantazje, lubię myśleć jak jestem ujeżdzana przez kilku facetów, pozdrawiam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×