Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MałaCzarna1989

Brak uczuć ... :(

Polecane posty

Hej Piszę tutaj żeby się wygadać . Dużo osób na pewno mnie skrytykuje. No ale jezyk.gif Zacznę od początku - mam 25 lat od 6 lat jestem w związku małżeńskim. Na początku było cudnie - uczuć tyle że nie do opisania . Po 3 latach stopniowo mąż zaczął mnie odpychać, prosiłam o wszystko o pocałunek , przytulenie ( zawsze był zmęczony, było mu niewygodnie, cos go bolało, nie miał ochoty) . Jeśli chciał się zaspokoić to owszem poprzytulał mnie przez 2 minuty, zrobił co miał zrobić i wracał do tv. Wtedy poznałam pewnego faceta w pracy. Dobrze nam się gadało, zaprzyjaźniliśmy się. Nie chciałam nic więcej. Pewnego razu zaczął mnie przytulać tak po przyjacielsku ... no i coś we mnie pękło ! Chciałam więcej i więcej smutas.gif Zaznaczam że nie spałam z nim . Przytulaliśmy się i całowaliśmy . Mój mąż się o tym dowiedział. Zostawił mnie ( w sumie się nie dziwię ). Ale tu pojawił się problem. Okazało się że zaszłam w ciążę. Oczywiście jest to dziecko męża ( nawet badania sobie zrobił) . Przez całą ciążę byłam sama, mąż się nami nie interesował . Dopiero obudził się jak mała miała 6 miesięcy - wtedy złożyłam pozew o rozwód i alimenty . Nagle stwierdził że chce być z nami, że wszystko naprawimy i będzie jak dawniej . Było przez 2 tygodnie... od 2 miesięcy jest znowu to samo . Czuję się nie chciana, nie kochana, odepchnięta... po prostu zwariuję ... Jeśli ktoś doczytał do końca i ma jakąś radę to proszę o pomoc. Boję się od niego odejść bo nie chce zrobić krzywdy córce. A po drugie kocham go , ale nie potrafię tkwić w związku bez uczuć smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×