Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To ja byłem taki zachłanny Eldżi

Polecane posty

Gość gość
Miałam gdzieś z kimś wyjść, lecz zrezygnowałam. Leżę z bzdurnym filmem w tle i przeglądam co fajniejsze tematy. Szkoda, że Czytelniczka i Autor odeszli.Zwłaszcza Autor. Mogłabym dzisiaj z nim popisać do samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś gdzie podziewa się Eldżi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczy kaca,zrzędzi w domu,nuci kolędy i masuje sobie cycki. Nudna staruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroczy drań
Gościu, widzę że bardzo tęsknisz. U Eldżi wszystko w porządku. Krząta się po kuchni, bo za chwile będziemy mieć gości. Jak zwykle piękna, seksowna, i moja. Wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekaz jej pozdrowienia i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TrafficMonsoon - Moim zdaniem obecnie najlepsza firma tego typu online dla każdego do zarabiania w internecie oraz reklamowania innych biznesów, stron internetowych czy blogów. https://trafficmonsoon.com/?ref=adii3 Wystarczy się zarejestrować i od razu możemy zarabiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwego Nowego Roku Eldżi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego dla Czytelniczki i Autora w Nowym Roku.Niech ich ścieżki życia i duszy idą obok siebie. Nie wiem czy Czytelniczka to Eldżi do której pisał czy inna kobieta,ale żałuję że nie pisze i nie mogę go czytać i tego,że do niego nie odpisałam zamiast niej. Wszystkim innym też Szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroczy drań
obiecuję że noworocznych życzeń też Eldżi nie przekażę :D zasnęła przed kominkiem zmęczona ostrym pieprz\eniem, ale obudzę ją przed północą nowy rok trzeba przecież przywitać fajerwerkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×