Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 miesięczne dziecko ciagle placze

Polecane posty

Gość gość

Pomocy co moze byc przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodny, zmęczony, śpiący, za dużo zamieszania wokół niego, nie może mu się odbić (u nas to nr 1), ma wzdęcia... Jeśli robicie hałas, dajcie mu odpocząć, jeśli jesteście cicho, włącz mu "Gangnam Style". Jeśli to nie pomoże, to ja już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zamieszania siedze sama z nia do poludnia jest cisza spokoj ..jest ani za cieplo ani za zimno jak budzi sie o 5.30tak czasem do 11 placze caly czas jest nie spokojna .. zasnie w koncu i do 13 od 13 do 22 pptrafi. Plakac nie codzien ale czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo moze byc powodow, moze ma reflux? U nas jak synek plakal to wlaczalam wentylator albo jakis szum jak z suszarki i sie uspokajal, czasami nosilam go na brzuszku I tez pomagalo, inne dzieci lubia byc mocno zawiniete w rozek. Ja mysle ze u was to od mleka, sprobuj jeszcze inne. Zastanawiajace tez jest ze po szczepionkach zaczela, uwazaj jak pojdziesz na nastepne, moze rozdziel zeby dziecko nie dostalo wszystkich naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to po prostu kolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja
d. Niecalych 2 miesiecy karmie butla ..dostawala bebiko.myslalam ze moze od mleka placze zmienilam na nan ..jest to samo albo i gorzej puszcza bardzo duzo gazow placze prezy sie.. robi co 3 dni kupe dostala od pediatry lek na xamowienie na kolke .nic nie pomaga podawalam delicol tez nic nie pomaga. Espumisan tez nie ma poprawy ..placze czasem w trakcie jedzenia badz po xxxx Autorko, dokładnie to samo przerabiałam z moim synkiem. Płacz praktycznie 20/24, ciągłe prężenie, problemy z wypróżnianiem, przy jedzeniu wypinanie... , Najgorsza była moja niemoc, bo byliśmy u 3 pediatrów i mówili, a to że łapczywie je, że kolki, dawali różne drogie leki, kropelki, zmieniali mleko nan,, bebilon, hipp i nic nie pomagało. Dopiero kolejny pediatra rozpoznał skazę białkową i przepisał nam mleko na receptę Nutramigen. Po tygodniu poprawa i dosłownie jakby mi dziecko podmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tak malo spi (od 13 do 22 to jest 9 godzin) to powodem placzu jest zmeczenie. U nas to byl nr 1. Dziecko marudzilo bo bylo zmeczone i nie potrafilo zasnąć. Musisz znalezc sposob na uspienie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob badanie kalu ogolne plus ciala redukujace dobry pediatra okresli czy maluch zmaga sie z nietolerancja laktozy, przepisze odpowiednie mleko, jak bedzie krew utajona moze miec tez alergie na bialko mleka krowiego, nutramigren rozwiaze sprawe. Jesli badania kalu wyjda ok, ph prawidlowe (pow. 6) ciala redukujace ponizej 0, 5, brak tluszczow tzn, ze trawienie prawidlowe. Podloz cos pod materacyk lub pod nogi lozeczka aby glowka byla wyzej niz reszta cialka, ukladaj maluszka czesto na swoim brzuchu (tzw brzuszek di brzuszka) ułóż sie wygodnie i odprez, nie denerwuj sie. Jesli karmisz butla jesli masz mozliwosc zmien na dr brown sa rewelacyjne i dodatkowo zapobiegaja zapaleniu ucha. Pilnuj by mial sucho, nie przegrzewaj, sprobuj owinac w rozek (moze lubi) duzo duzo spokoju zapewnij dziecku (bez przesady oczywiscie, cicho tv nie zaszkodzi) ogranicz odwiedziny jesli przychodzi duzo gosci i oglada malucha. Badz przy nim. Dziecko teraz potrzebuje mamy, pelnego brzuszka i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej dziekuje wam za odpowiedzi odnosnie jedzenia zawsze przed klade mala na brzuszek badz brzuch do brzucha .butelke mam z canapol ta antylkowa szklana probowalam inne nic nie daja . Corka nie tylko placze po jedzeniu badz w trakcie ..czasem przysnie z 30 minut po odbiciu i. Jest krzyk. Czasem w dzien mi przespi z 2 moze 3 godziny ale to jest rzadkosc ogolnie nie bylo dnia zeby zaplakala raz czy dwa razy ..ona poprostu sie tak wydziera ma tak ogolnie donosliwy placz ze ja nie moge nad tym zapanowac ani noszenie ani bujaniem tuleniem w rozku nie pomaga widze ze ja cos boli jesti szkoda i przykro ze nie moge pomoc wlasnemu dziecku ..hmm bylam juz u dwoch pediatrow w sumie 6 razy od jej urodzenia i badan nie chca porobic bo dziecko musi plakac bo male,,.i pewnie kolka no ale na litosc boska kolka od 5.30 do 22? Praktycznie czasem bez przerwy albo conajmiej do poludnia? Klade ja na boczek po jedzeniu ma wyzej pod glowka zadne dzwieki piosenki tulenie nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze ona jak nie spi to pogada chwilke posmieje sie i ryk ..placze dopoki nie zasnie zanim zasnie zdarzy sobie zedrzec gardelko i nadchodzi pora karmiemia to jeszcze bardziej sie drze zje troche mleka i placze po chwili bo boli ja gardlo i sie krztusi ..no nie dziwne jak placze od karmienia do karmienia bez przerwy..nic na nia nie dziala jak ja nosze to chwile spokoj za chwile placz prezy sie wygina puszcza baki probuje czasem kupe zrobic a tu nic . Ale jak zrobi to sie tez oczywiscie drze kupy ma takie zielonkawe i strasznie smierdza i od kilku dni sie slini no ale placze sie od prawie 2 miesiecy..wiec to chyba nie o slinienie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok kolki ale zadne leki nie pomagaja nawet na troche na kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurv,va szacun sąsiadom ,że tez jeszcze ci bachora nie odstrzelili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś pediatrę o dokładniejsze badania. może faktycznie jakaś alergia, nietolerancja lub inny bies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas przeraźliwy płacz był spowodowany zaparciami. Mały wypróżniał się co 3 dni. Karmiłam mieszanie. Lekarz mówił, że nie ma zatwardzeń bo niemowlę nie musi wypróżniać się codziennie. U nas musiał, max 2 dwa dni. Sprawdź czy nie ma twardego brzucha i przypadkiem nie płacze bardziej jeżeli przyciśniesz mu nóżki do brzucha. Spróbuj przez dzień podać jej rozwodnione mleko. Połowa miarki która obecnie przyjmuje. Jeżeli będzie poprawa to problemem jest mleko. U nas pomagał koperek. Dosyć mocno zaparzony z torebki. Koperek dla niemowląt. Pilnowałam, żeby wypróżniał się codziennie. W ostateczności podawałam czopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupki sa zielone i cuchnace problemem jest napewno mleko. Koniecznie zrob jej badanie ogolne kalu plus ciala redukujace oraz krew utajona. Spróbuj przylozyc jej ucho do brzuszka (na gole cialko) ok 30 min po jedzeniu jesli bedzie przelewanie, bulgotanie i inne atrakcje (wyczujesz i uslyszysz napewno) to malec ma przyspieszona perystatyke jelit i stad baki, kolki, i inne placze i jeki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolki...A leki nie zawsze pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja od 6 tygodnia do 9 ryczala jak obcych widziała, zero gości, nic dosłownie ;-) może to skok albo brzuszek a może candida bo też napady płaczu wywołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki skok ? I jaka.candidia prosze jasniej-:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co opisujesz ewidentnie dziecko nie toleruje mleka, boli ją brzuszek, stąd się pręży, i te cuchnące gazy. I zaparcia. U mnie było to samo. Żadnych badań nie robiliśmy, pomógł nutramigen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
bo dzieci tak małe tak mają. przy niemowlaku niestety nie odpoczniesz. dzieci tak wyrazaja swoje emocje,potrzeby. a co robisz gdy placze?bierzesz ja na rece/zostawisz w łozeczku/inna odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifigdańsk wczoraj bo dzieci tak małe tak mają. przy niemowlaku niestety nie odpoczniesz. dzieci tak wyrazaja swoje emocje,potrzeby. a co robisz gdy placze?bierzesz ja na rece/zostawisz w łozeczku/inna odpowiedz? XX Uważasz to za normę, że dziecko nie je spokojnie, pręży się, wygina, puszcza bąki próbuje czasem kupę zrobić a tu nic . Ale jak zrobi to się też oczywiście drze, kupy ma takie zielonkawe i strasznie śmierdzą. To wg ciebie normalne ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
gość dziś nie,ale to sie idzie do lekarza w takich przypadkach,bo to raczej problem pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
hmm bylam juz u dwoch pediatrow w sumie 6 razy od jej urodzenia i badan nie chca porobic bo dziecko musi plakac bo male,,. to idz do trzeciego az do skutku i niech da skierowanie na badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa,najpierw pisza ze nie beda karmic piersią bo cycki maja byc dla meza a potem lament bo dziecko płacze,trzeba było byc dobra matką i karmic piersią i dobrze ci tak! A dziecko powinni ci odebrac bo jestes wyrodną matką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh ja nie karmie bo nie mialam pokarmu a wyrodna matka zostawia dziecko i czeka az przestanie plakac. Pojde prywatnie do innego pediatry oby pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak brak pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja coreczka miala potworne kolki. Bardzo na nie pomagal masaz brzuszka i podkurczanie nozek. Nauczylam sie sama masazu z youtube. Naprawde ratowalo nas to. Podkurczanie i przyciskanie nozek tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×