Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ktoś pomoże ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Potrzebuję Waszej porady. Chcę się rozstać z mężem. Jesteśmy małżeństwem od pięciu lat, mamy prawie trzy letnią córkę. Od początku było między nami różnie. Mąż nadużywał alkoholu, bił mnie. Od ponad trzech lat to przeszłość , ale często się kłócimy, stosuje wobec mnie przemoc słowną i kontroluje finanse. Resztki dawnego uczucia wygasły i zapadła decyzja o rozstaniu. Chciałabym wraz z dzieckiem wyjechać do mojego brata do Kanady, gwarantuje mi pomoc w znalezieniu pracy i będziemy mogły u niego mieszkać. Mąż twierdzi, że nie będzie stwarzać problemów, ale chcę to uregulować prawnie. Zastanawiam się , gdzie mamy z tym iść, żeby zawrzeć takie "porozumienie"? Notariusz? Adwokat?

Gość gość
Pójście w takim przypadku do zaufanego notariusza to dobry pomysł. Na pewno doradzi Ci w takiej sytuacji. Kiedy potrzebowałam pomocy w sprawach podziału majątku poszłam do http://www.notariuszkarczewska.pl/ . Jestem bardzo zadowolona z jakości usług.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować