Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria P z domu P

Chcialabym w koncu schudnac,tak raz na zawsze. Ktos pomoze?

Polecane posty

Gość gość
No i teraz Anorka zostalas zwykłą oszustka, ktora ludzi nagabuje na chemiczne swinstwo co nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych tabletek i żadnych innych śmieci. Jedyna dieta jaka uznaje to mniej żreć i więcej się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jak za pierwszym razem udalo ci sie zrzucic te 40 kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby was nie ciągnęło do słodkiego polecam chrom z ananasem i błonnikiem.Kiedyś miałam coś takiego że wieczorem słodycze za mną chodziły hehe ,w aptece powiedziano mi że chrom na jednego działa na drugiego nie.Na mnie działa,ja jestem na diecie 500 kcal,dla mnie musi być poprostu rygor,inaczej odpadam po 2 dniach.Zostało mi jeszcze 3 kg do zrzucenia,ale bardziej sugeruję się cm.Przez 8 dni straciłam w udzie 1.5 cm,w biodrach 1 cm,w sumie zleciało mi 2,4 kg.Wody wypijam ok 3 l dziennie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria P z domu P
Ehh dziewczeta,co to byla za noc,szok :-( taka przyszla nawalnica,ze siedzialam i sie modlilam,by tylko nic sie nie stalo. Ja wymodlilam,ale wielu sasiadow nie. Dopiero mam prad i internet, 40 kg zrzucilam chyba brakiem czasu na jedzenie. Do tego urodzilam dziecko,karmilam piersia,przeprowadzilismy sie z Brukseli na wies,do Polski.. Trzeba bylo samemu drzewo poukladac,itp,itd...Po ubraniach bylo bardzo widac. A dzis nie moge zalozyc juz tych spodni:-( Ice,nie chodzi mi o to,ze nie chce,po prostu nie mam tyle czasu by siedziec na skejp i gg. Nawet nie mam sciagnietych tych aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19899
IceMaster nikt nie napisał nic niestosowanego to raz, a dwa to zacznij się odchudzać sama dla siebie. Co Ci robi za różnicę forum na jakim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi26
słuchaj nie wiem skąd jesteś ale zapraszam Cię - 8 sierpnia Mrzeżyno - 5 września Ostrów Wielkopolski albo na Wielki Zumba Maraton 2015 "Z Zumba Fitness po Zdrowie" tutj filmik https://www.youtube.com/watch?v=8CBM5awrSVQ, ja jadę osobiście do Mrzeżyna bo mam bliżej, to jest taniec Zumba, ja schudłam w 3 misiące 9 kg, taniec plus zdrowe odżywianie. Jeśli chcesz napisz do mnie będziemy się razem motywować. Mail kmidar@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nikt nic nie napisał, ale wystarczył mi jeden dzień żeby podejrzeć inne tematy i byc gnębioną za wypowiedzi w nich :) A forum, jak już napisałam nie mam do kogo gęby otworzyć po polsku, szukam znajomych którzy zrozumieją, wsparcia.. Wydaje mi się ze to logiczne. Odchudzać się będę z forum czy bez. Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane....nie wiem czy ktos to zostal???u mnie dzisiaj bylo kiepsko...rano wypilam ciepla wode z cytryna...i tak zaczely sie moje problemy...chcialo mi sie wymiotowac,bylam z 4 razy w wc i nie chcialo mi sie nic jes:((( moze to ten napoj albo wczorajsza ryba...dopiero po poludniu zjadlam 2 kanapka z zoltym serem,salata i pomidorem. Zjadlam tez jednego melona a teraz jem jak zwykle salatke:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciax
zaskoczę cie gościu bo schudłam FAKTYCZNIE z iqgreen. litry wylanego potu, koniec z podjadaniem, przekąskami itp. ale udało się. jak się chce to się zawsze uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koscik
nie rezygnuj z dotychczasowego odżywiania ;/ jedz regularnie zacznij w domu taniec zumba, zobacz sobie na portal lider Animator tam sie motywuj dasz rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulla
werciax stosowałaś iqgreen? ciekawa jestem czy ta zielona kawa i jej działanie to nie pic na wodę po prostu i chwyt reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry i skuteczny preparat znalazłam na bezpłatne ogłoszenia www.e-anonse.net poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciax
iza tak, odchudzałam się z iqgreen i mogę ci powiedzieć że zielona kawa faktycznie wspomaga odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję, ja też mam masakryczne problemy po ciąży. Czytałam ostatnio o takim preparacie african mango - podobno daje dobre efekty i nie ma po nim efektu jojo. Nie wiem, czy się zdecydować, bo jest dość drogi, ale opinie w internecie w sumie zachęcają. Wiadomo, że będę sobie to wspomagała ćwiczeniami, ale może warto sobie też pomóc. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulla
werciax, własnie bardzo jestem ciekawa jak dzialaja, podobno "ruszaja" metabolizm a ja wlasnie czegos takiego potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Maria P z domu P: udaj się do dietetyka (np. tutaj www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/6677_dietetyk), który ustali Ci jakąś dietę pod ćwiczenia. Wykluczysz tym efekt jojo, o którym piszesz. Znam historię mojej znajomej, która finalnie zrzuciła pond 70 kg, dzięki odpowiedniej diecie ustalonej z dietetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim, to wyśmienity środek szkoda że tak późno go odkryłam bo dopiero 2 miesiące temu, i tyle właśnie czasu ją biorę, póki co schudłam 6 kilogramów, ale zosało mi jeszcze jedno opakowania z trzy miesięcznej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciax
Iza metabolizm na pewno zostaje podkręcony i przemiana materii jest szybsza dzięki zielonej kawie i jest to nawet poparte badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa902
Ja nie wiem niektórzy są strasznie przewrażliwienie na punkcie suplementacji... nie wiem dlaczego... Ja przyjmuję Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i chudnę może nie dużo co dla niektórych bo 8kg miesięcznie ale Ja czuję się świetnie mam dużo energii;) Każdy odchudza się jak chcę i z jakim suplementem chce;) Ja postawiłam na African Mango i nie żałuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×