Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
werkawisia

Rolety do salonu

Polecane posty

Gość gość
A ja zamontowałam rolety automatyczne, z silniczkiem :) świetna sprawa, bardzo praktyczne rozwiązanie ;) Montowała mi je majca.technology, jak robili też inne automatyczne rozwiązania w domu. Szczerze polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie wyglądają także rolety rzymskie. Dodatkowo są bardzo funkcjonalne. Ja zamawiałam swoje rolety z http://www.firanygramar.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapotrafi
Do wyboru masz rolety rzymskie montowane na karniszu, do ściany czy sufitu oraz na ramę okna. Do tego ogromny wybór tkanin z jakich mogą być uszyte daje Ci możliwość dobrania ich do wymarzonej aranżacji- każdy znajdzie coś dla siebie:) polecam internetową szwalnię sklepu www.dekoria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marka Roletex widziałam, że ma ciekawą ofertę. Fajne mają rolety, bo nie tylko są praktyczne, ale i ciekawie się prezentują i to nie tylko w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna234
Bardzo fajne rolety dostalam w phu fenster w Czestochowie na Rocha. Sluza mi juz mnostwo czasu a ani sie specjalnie nie brudza ani nie niszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto sprawdzić jeszcze ofertę www.lechrol.pl, mają duży wybór rolet, od zwykłych po plisy i rolety dzień- noc które właśnie my mamy. Bardzo dobrze wyglądają w oknie, a możliwość regulacji dopływu światła do pomieszczenia to kolejna zaleta tych rolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skusiłam się na automatyczne rolety. Majca technology instalowali nam inteligentny system w domu i stwierdziłam, że takie rolety będą praktyczne. No i miałam rację, doskonałe rozwiazanie. Do tego powieszone firanki dla ozdoby i wszystko działa i wygląda super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolałam takie z warstwą odbijającą światło, dobrze się sprawdzają podczas upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlika4
Szkoda, że nie napisałaś w jakim stylu masz wnętrza. Ja ostatnio choruję na takie żaluzje drewniane: http://www.rolety-akant.pl/Zaluzje_drewniane_50mm,4.html. Dom mam raczej klasyczny wiec te w kolorze drewna powinny pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska65
rolety pasują do każdego pomieszczenia , również do kuchni. Ja mam w każdym pomieszczeniu i jestem w pełni zadowolona;) możecie zaufać tej firmie http://maxrolety.pl/ , ma bardzo korzystne ceny a nawet miłą atmosferę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wszystko zależy tak naprawdę od aranżacji salonu. Generalnie w grę wchodzą dzień i noc oraz rzymskie. Sprawdźcie sobie ofertę firmy Roletex . Oni mają ogromny wybór wzorów i kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam zajrzeć do http://roletcenter.pl/ to praktyczne rozwiązanie. Rolety bardzo fajne, praktyczne w montażu i trwałe. Super się prezentują no i zdecydowanie chłodzą mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rolety do www.rolety-doran.pl u nas bardzo fajnie się prezentują, spełniają swoja funkcje a w dodatku nie były horrendalnie drogie, warto zapoznać się z oferta widniejącą na stornie , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowoczesnych wnętrzach sprawdzą się rolety noc i dzień, a w tradycyjnych rzymskie. Warto sprawdzić sobie ofertę Roletex. Mają bowiem ciekawa rozwiązania w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garysss
Mam firmę budowlaną i często wspieram się roletami, różnych typów od producenta Fen. Mają kilka ekip montażowych, więc można zamówić nawet w najbardziej aktywnym sezonie. Często właśnie w taki sposób się wspierałem przy inwestycjach. Opłaca się, bo ludzie ogarniają temat i wiele rzeczy aranżacyjnych podpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym pomysłem było zaopatrzenie się w rolety rzymskie z oferty http://firany-marzen.pl/ . Dodały dużo powiewu świeżości do salonu, który powoli zaczynał przynudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli rolety rzymskie Kraków to tylko Anigo ! http://www.anigorolety.pl/ dużo firm reklamuje się jako rzetelne, a oni nie wiem czy jako jedyni ale dotrzymują słowa i faktycznie potwierdzają, że da się dobrze obsłużyć klienta. A teraz takie podejście jest w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etijj
Najtańsze moskitiery z montażem masz w najtanszewewszechswiecie.pl. Zamawiałam w Krakowie. System moskitier moim zdaniem bardzo elegancki, przesadnie nie rzuca się w oczy. Działa zgodnie z założeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina28813
Nam skalkukowali na cały dom najlepsze ceny w Roletexie. Jesteśmy z nich zadowoleni. Mówi się, że jak coś jest tanie, to znaczy, że jakość słaba, ale w tym wypadku tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie Never http://www.never.net.pl/ z Zielonej Góry. Specjalizują się w roletach i żaluzjach. Według mnie najlepsze są kasetowe, i takie właśnie wybraliśmy bo dzięki temu rozwiązaniu i światło mniej przenika i rolety nie łopoczą na wietrze. Mają ogromny wybór, dużo fajnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam w www.rolety-doran.pl , maja bardzo fajne rolety za całkiem przystępna cenę i tez się na nich nie zawiodłam. :) Dziewczyny, jak szukacie nadal tych najlepszych, śmiało można brać od nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa Teresa
Ja mieszkam pod Wrocławiem, więc jeśli ktoś z tego regionu poszukuje firmy to mogę polecić WW Okna Wrocław - siedzibę mają na Jaracza. Generalnie my zamawialiśmy większość stolarki u nich razem z montażem, między innymi rolety do wnętrza. Wszystko pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zapoznać się z roletami firmy www.skladokienpremium.pl Sam zainwestowałem rok temu i uważam, że był to strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy również korzystał z asortymentu danej firmy, tylko w kwestii drzwi. Sam teraz zamierzam zakupić rolety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×