Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
werkawisia

Rolety do salonu

Polecane posty

Gość NataliaWarka

Ja polecam rolety dzień i noc, moim zdaniem są najbardziej funkcjonalne, szczególnie przy takim słońcu  Sama używam tych: https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrą firmą sprzedającą rolety wewnętrzne i zewnętrzne oraz żaluzje jest firma www.okna-dsystem.com.pl W ich ofercie na pewno znajdziecie coś odpowiedniego do waszego domu. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosia81

Ja niedawno zamówiłam kremowe rolety z www.rolety-doran.pl . Posiadają wiele poziomów regulacji i konfiguracji. Jak dotąd jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama ostatnio przeprowadziłam się do wybudowanego domu i postanowiłam zrezygnować z zasłon na rzecz rolet. Mam ogrzewanie podłogowe, tak więc nie mam nieestetycznych grzejników tak więc nie muszę niczego zasłaniać. Zdecydowałam sie na rolety rzymskie, które wygladają praktycznie tak samo jak firany plus zasłony, są bardzo dekoracyjne.

Jedynie w kuchni mam rolete dzień noc bo jest wygodniejsza no i lepiej pasuje mi do pomieszczenia, które jest nowoczesne.  Rolety zamawiałam w lokalnej firmie w Lublinie, konkretnie tutaj http://lublinrolety.pl/produkty/rolety-wewnetrzne/ - jeśli ktos jest z okolicy polecam bo wykonane naprawdę dobrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenia

Sprawdźcie sobie ofertę marki Roletex. Mają wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Od lat są na rynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie

Bardzo solidnej jakości rolety które mamy pochodzą od firmy Iskra z Pruszkowa. Maja tam szeroką ofertę przeróżnych osłon a przy tym nie przesadzają z cenami no i są w stanie dobrze doradzić. Niedawno kupowaliśmy tam także moskitiery, w tym takie na drzwi no i od razu lepiej bo już robale nie wlatują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banienkaaa

Pomiarami, montażem i doborem odpowiednich rolet do domu zajęła się firma  www.decosquare.pl, która specjalizuje się w tym zakresie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Nic w tym trudnego mierzysz długość i szerokość całego okna wraz z ramą. Podając takie wymiary w sklepie Pani z pewnością dobierze Ci idealne rolety pod warunkiem, że masz standardowej wielkości okna. Jeżeli nie warto pomyśleć o roletach na wymiar np. w salonie Telimenastudio można zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzi

W moim przypadku akurat bardzo dobrze sprawdza się wybór rolet rzymskich, które udało mi się trafić w ofercie sklepu Karnix i który zdecydowanie mogę polecić ze względu na jakość produktów, przystępne ceny oraz profesjonalizm obsługi klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
2 minuty temu, Gość Izzi napisał:

W moim przypadku akurat bardzo dobrze sprawdza się wybór rolet rzymskich, które udało mi się trafić w ofercie sklepu Karnix i który zdecydowanie mogę polecić ze względu na jakość produktów, przystępne ceny oraz profesjonalizm obsługi klienta. 

OJ TAK...NIC SIE NIE UDALO.TOTALNA KLAPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Teraz jest tyle firm na rynku, że nie wiadomo na co się zdecydować. Na pewno warte uwagi są rolety z Roletexu . Ta firma od lat robi świetne produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymianka

lepszym rozwiązaniem będą plisy Nafi. Zerknij sobie do nich na strone plisa.sklep.pl. Po pierwsze to samemu sobie mozna skonfigurować takie plisy. A poza tym są lepsze od rolet pod tym względem że samemu można ustawiać je na oknie i ile okna ma być zasłoniętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecę plisy okienne Nafi 🙂 i jestem pewna że jak wejdziesz sobie na stronę producenta i je zobaczysz to stwierdzisz, że nie chcesz żadnych rolet 😉 Plisy są lepszym rozwiązaniem bo ustawiasz je na oknie jak chcesz: góra, dół, środek... A do tego fajnie się prezentują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam plisy i faktyczne są świetnym rozwiązaniem. Dzisiaj bardzo modne są też żaluzje drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×