Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czy lanie pasem albo kablem boli

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was dostaje albo dostał lanie pasem albo kablem ja jeszcze nie dostałam lania nigdy mam 15 lat i niestety mam dostać lanie i nie wiem czy dam radę wytrzymać bo jestem słaba na ból co przeważnie można zrobić z bólu jak się dostaje lanie a wam co się zdarza lub zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem jest bolesne ale zarazem bardzo podniecajace! nazywa sie to spanking super rzecz! jests farciara skoro dostajesz lanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile miałaś lat wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam się dlatego że właśnie Tata mnie chce ukarać laniem za zle zachowanie i niestety papierosy i puzny powrót do domu z dyskoteki mialam być do 23 a wróciłam o godzinie drugiej w nocy Strasznie się boję i nie wiem czym dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wtedy reagowalas czy mocno dostalas wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się już strasznie boję bo mój Tata nie żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie Tata wyznaczyl godz kary i niestety dostanę kablem ze strachu popuscilam trochę siku czy będzie mnie mocno boleć tym kablem mam dostać z 40 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś za późny powrót do domu dostałem kablem od prodiża. Było to może 5 -7 uderzeń na tyłek i nogi ale granatowe pręgi były widoczne chyba przez trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kablem lania nie dostałam, ale na pewno boli. Natomiast lanie pasem wiem jak boli bo dostałam nieraz. Pasem boli i to bardzo, jednak zależy od kliku czynników. Czy dostajesz na goły tyłek czy na ubranie. Na goły tyłek boli zdecydowanie bardziej rzecz jasna. Np na lanie pasem na grube jeansy boli, ale nie aż tak jak na goły. Ponadto czy tyłek jest wypięty czy nie. Ja dostawałam na taborecie, więc tyłek był wypięty przez co i lanie bardziej bolesne. Największy wpływ chyba jednak ma to jakim pasem dostajesz. Najbardziej lanie boli skórzanym pasem, dziś już nie robi się takich pasów jak kiedyś. Z własnego doświadczenia wiem, że najbardziej lanie boli szerokim pasem z grubej skóry, wtedy ciągnie mocno po tyłku i efekty lania czuć długo. Najlepiej to weź jakiś pas i przylej sobie w tyłek to zobaczysz czy boli :p Jednak nie będzie to bolało tak jakbyś dostała pasem lanie od kogoś. Możesz jeszcze sobie wpisać w google "wellspanked belting". To jest jakaś wytwórnia filmików gdzie dorosłe kobiety dostają szerokim skórzanym pasem lanie i możesz ocenić po ich zachowaniu czy lanie pasem boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie idk ale jutro mam dostac takim paskiem na dupsko... bo jestem u ciotki bardzo surowej ciotki ktora zyje dawnymi czasami i no sa ferie i wyszlam na pole z kolezankami wrocilam po 22 i ciotka byla taka wkurzona i sie.na mnie darla ze mam szlaban do konca ferii... i dala mi klapsa lekkiego obiecala mi ze jutro dostane pasem... moi rodzice chcieli sobie troszke ode mnie odpoczac co weekend odworza mnie do ciotki i ciotka sie mna zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za gnoja dostałem pasem oraz kablem i powiem ze po kabelku to ... boli oj boli. Pregi na tyłku gwarantowane. Pamietam ze za małolata to wszystko tylko nie kabelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2020 o 19:27, Bogdan15 napisał:

Za gnoja dostałem pasem oraz kablem i powiem ze po kabelku to ... boli oj boli. Pregi na tyłku gwarantowane. Pamietam ze za małolata to wszystko tylko nie kabelek

 

Dnia 10.10.2020 o 19:27, Bogdan15 napisał:

Za gnoja dostałem pasem oraz kablem i powiem ze po kabelku to ... boli oj boli. Pregi na tyłku gwarantowane. Pamietam ze za małolata to wszystko tylko nie kabelek

No, lepiej 100 razów pasem niż 10 kablem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2021 o 11:58, wojpas@hotmail.com napisał:

 

No, lepiej 100 razów pasem niż 10 kablem.

Zdecydowanie tak, kablem bardziej boli i mozna uszkodzic cialo. 100 razow pasem to gruba przesada, ja najwiecej dostalem moze trzydziesci i zawsze na spodnie ale pasek byl waski z grubej skory i potrafil porzecinac skore na moim tylku.                                                                                            No coz, takie bylo dziecinstwo, dostawalem gdy zasluzylem ale dobrze ze nigdy nie dostalem kablem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to bym ci dał klapsy zamiast kablem. tak  z 50 klapsów na gołą dupe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×