Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny facet

Podoba wam się ten łobuz?

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście że tak Aleksander Domagarow jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe dla mnie. Jeśli facet wygląda na takiego, który może sprawiać problemy, od razu jest skreślony na stracie. Podobnie jak ci zgoleni i z tatuażami. Nie potrzebuję jakiegoś kibola lub naziste za chłopaka. Najgorsze frajerstwo z możliwych :/ Jedyne czego wymagam od faceta to żeby miał łeb na karku, był zadbany, sympatyczny i tolerancyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką. Jak tylko widzę dresiarza, od razu przechodzę na drugą ulicę.l Nawet nie chcę, żeby debil otwierał gębę i próbował mnie zagadać. Zawsze się zastanawiałam czy zagranicą też są tacy debile. Wiem, że w UK są, ale ciekawe co zresztą Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojny facet dziś Żarty sobie stroisz? Nie dam się dotknąc komuś, kogo nie jestem w stanie ani trochę szanować. Tacy kolesie to praktycznie same śmiecie. Tak samo nigdy nie pojmę jak jakikolwiek facet mógłby się umawiać z jedną z tych gówniar z bijatyki w tramwaju ( na pewno o tej historii słyszałeś) Kompletne dno i wodorosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uch...nienawidzę chamstwa, a to skreśla każdego "łobuza" z listy kandydatów do ożenka. Facet ma być normalny, mieć otwarty umysł i przynajmniej zbliżone zainteresowania do moich. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha! Ożenka :D Wyszło, że lesbijka jestem :P Do zamążpójcia, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babki są fajne, polecam spróbować takiego związku jeśli masz choćby nikły pociąg do własnej płci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłby problem z wiecznie zajętą łazienką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty! Mogłybyście się kąpać razem. Oszczędność wody, a i czas milutko spędzony. Wiele plusów z bycia z kobietą. Mówię to jako bi z większą skłonnością do własnej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:16 przestań zagrażać mojej heteroseksulaności, bo naprawdę przez chwilę zaczęłam się zastanawiać jakby to było z kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie zgadzam się, że dresy to w 99% kompletna strata czasu i marnowanie życia, ale znam jednego naprawdę porządnego. Mój sąsiad jest po studiach pedagogicznych i pracuje jako pedagog więzienny. Dobrze sytuowany, całkiem przystojny, bardzo porządny i z niesamowitym poczuciem humoru, ale długo był bez dziewczyny, bo każda go spuszczała po brzytwie przez jego styl. Dość szybko zaczął łysieć, więc już jak miał 20 lat zaczął golić całą głowę i uwiebiał chodzić w dresach :I Fakt, że bardzo lubi piłkę nożną też nie pomaga, bo wiadomo jak się taki koleś kojarzy. Musiał kompletnie zmienić styl żeby któraś się nim zainteresowała, bo wyglądał na kibola. Czasami naprawdę warto dać chociaż kilka minut szansy na rozmowę, bo można przeoczyć kogoś wartościowego. Bardzo rzadka sprawa, ale czasami się zdarza taka perełka pośród gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×