Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile mozna czekac na milosc zycia

Polecane posty

Gość gość

Czyli na takiego faceta, ktory jest dla nas przystojny, chce nam sie z nim seksu 20 razy na dzien, mamy o czym rozmawiac i on tez jest w nas bez pamieci zakochany? Ile mozna na to czekac?? Czy warto? Wy czekalyscie, czy w koncu odpuscilyscie i poslubilyscie kogos innego? To pytanie mozna tez skierowac do mezczyzn, ale oni chyba nie patrza na takie bzdety jak milosc zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie związki tak wyglądają na początku, a później już tak kolorowo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja si wlasnie zalamuje ze nie poznalam tej milosci zycia i ze to zycie zmarnowalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taka miłość można czekać całe życie i się nie doczekać . Ot cała prawda w tym temacie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację.... całe życie....i nagle cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie odpuściłam czekanie, mój partner chyba nie. Czuję się przy nim jak w rezerwie. Oprócz zimnego seksu nie daje nic z siebie, nie ma mowy o pocałunku, dotykaniu, spontanicznym tuleniu. Jeśli już to ja mam przytulać ale wara zbliżać się do ust...Twierdzi, że sercem kocha i myśli pewnie głupia uwierzy. Mam dosyć tej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie odpuściłam czekanie, mój partner chyba nie. Czuję się przy nim jak w rezerwie. Oprócz zimnego seksu nie daje nic z siebie, nie ma mowy o pocałunku, dotykaniu, spontanicznym tuleniu. Jeśli już to ja mam przytulać ale wara zbliżać się do ust...Twierdzi, że sercem kocha i myśli pewnie głupia uwierzy. Mam dosyć tej gierki. xx to po co z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez odpuscilam i juz nie szukam i nie czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile macie lat ze tak poodpuszczalyscie laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co z nim jestem! bo wierzyłam, że w końcu pokocha i zmieni się. Teraz jednak zaczynam czuć jak on i już mnie to nie jara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się przydarzyla ale co z tego jak po prawie 2 latach odszedł na tamten świat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się przydarzyla ale co z tego jak po prawie 2 latach odszedł na tamten świat.. to straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma na co czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak odszedł to fajnie bynajmniej sie nie cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tęsknię za taką miłością ale nie wierzę, ze mnie to spotka. staram się twardo stąpać po ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innasprawa jak ma sie 20 lat i umiera, bo nie spotkalo tej milosci, a inna jak kobieta ma 30-35 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×