Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasz pierwszy seks analny kiedy i jak do tego doszlo ?

Polecane posty

Gość gość
długo odmawiałam aż wykorzystał okazję, że sporo wypiłam, wszedł ze mną pod prysznic i tak długo mnie masował pieścił aż się na tyle rozluźniłam, że za setną chyba próbą namydlony penis nie prześliznął się wzdłuż rowka ale zaczepił się o kakałko. Odsunął trochę strumień prysznica i polał nas tam balsamem. Na takim poślizgu penis coraz bardziej mnie otwierał. Otwierał a nie wpychał się na siłę. Fajnie się poczułam, bo nie bolało a było ciekawie. Właśnie ciekawie a nie jakoś tam specjalnie podniecająco. Do reszty się rozluźniłam i za którąś próbą nie tylko główka, ale miękko się wśliznął i już nie wycofał. Pomału się zagłębiał, jeszcze stęknęłam, wyszedł i znowu balsam z wmasowaniem do środka. Po tym to ja stanęłam na palcach i to ja powoli nabijałam się coraz bardziej, chciał mnie zatrzymać, z obawy (jak potem powiedział) żeby nie zrobić mi krzywdy. Ale ja nie zatrzymałam się do końca. Potem robiliśmy to raczej wolno, intensywnie pieścił ręką moją pusię, nawet dostałam w nią klapsiki, co było bardzo zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężątka 36
Miałam 16 lat i chodziłam z chłopakiem 18 lat. Pieściliśmy się, robiłam mu ręką kilka razy i 2 razy ustami, on chciał stosunku, ja bałam się ciąży i dałam mu w pupę. Bolało ale podniecona byłam.W sumie 4 razy z nim tak robiłam. Potem z mężem jakoś rok po ślubie. Po pierwszym razie był na pewien czas spokój zawstydzeni byliśmy ale potem mąż chciał powtórzyć i tak zostało, 3-4 razy w miesiącu mnie tam posuwa, przeważnie jak mam okres ale i bez tej okazji bywa. Pierwsze te stosunki były krótkie, teraz potrafi mnie tam i 15 minut a czasem więcej. Bywa też, że pod koniec normalnego stosunku wkłada mi w pupe żeby wytrysnąć wtedy to minuta i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy i nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×