Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nowy filmik z los angeles o tym jak nie ufac ludziom

Polecane posty

Gość gość
trudno teraz jechac do europy z powodu tego co sie tam teraz dzieje nie wiem dokladnie jak mam prez europe jechac pociagiem bez pistoletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela ale tobie odp*****la :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"trudno teraz jechac do europy z powodu tego co sie tam teraz dzieje" x Ella, masz na myśli imigrantów islamskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 195
Po WTC to ja jednak bałbym sie bardziej USA niz Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "nie jest niebezpiecznie w USA bo mam pistolet w torebce nam wolno nosic bron do obrony wiec kryminalni wiedza o tym i czesto nie zaczepiaja. Natomiast to cholerne w europie w ogole boje sie tam teraz przyjechac z powodu tego prymitywizmu na ulicy i bije sie ze bede zaatakowana a w przeciwienstwie do usa nie mam sie czym bronic bo nie wolno mi miec pistoletu w torebce" v vv vvv vvvv A tymczasem wiadomość z dziś-(za portalem onet): x xx xxx Kilkanaście ofiar strzelaniny na terenie college'u w stanie Oregon. Co najmniej 15 osób zginęło w strzelaninie na terenie college'u w miejscowości Roseburg w amerykańskim stanie Oregon, a co najmniej 20 osób jest rannych - poinformowały miejscowe media, powołując się na policję stanową. Według wstępnych danych sprawcę zatrzymano. Jak podaje policja, "napastnik został zneutralizowany". Wiadomo, że był nim mężczyzna. - Nie ma dodatkowych sprawców, nie ma ładunków wybuchowych. Sprawca strzelał z broni szturmowej lub automatycznej. Przebywający w budynku obok studenci przyznali, że nie słyszeli strzałów. - Oznacza to, że napastnik miał broń przystosowaną, aby zaatakować jak najwięcej osób - dodał Wrona. Lokalne media informowały, że zginęło co najmniej 15 osób, a 20 zostało rannych; przedstawiciel policji stanowej porucznik Bill Fugate podał, że co najmniej 7 osób zginęło i 20 jest rannych. Nie podano, w jakim stanie są ranni, lecz wiadomo, że na miejsce przybyły liczne karetki pogotowia. Przedstawiciel lokalnych władz powiedział sieci CNN, że sprawcę strzelaniny zatrzymano i że ofiar śmiertelnych jest mniej niż 20, lecz nie jest w stanie podać ich liczby. Wcześniejsze doniesienia mówiły, że sprawca został "unieszkodliwiony"; nie sprecyzowano, w jaki sposób. Roseburg liczy ok. 20 tys. mieszkańców, leży ok. 400 km na południe od Portland. W college'u jest ok. trzech tys. studentów. Strona internetowa szkoły została zamknięta, zamilkł też telefon - pisze Associated Press. - To strasznie niepokojące i smutne - powiedziała o strzelaninie rzeczniczka stanowej komisji edukacji Endi Hartigan.To 45 strzelanina, która miała miejsce w tym roku w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"TO JUŻ 45 STEZELANINA W TYM ROKU W USA". Ale to dla Elli chooy. Wg tej kretynki w stanach "nie jest niebezpiecznie". A do Europy boi się jeździć. To jest dopiero durny i wyprany k****a łeb doszczętnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta strzelanina to byla akurat w 'gun free zone' czyli tam gdzie ludzie sie nie uzbroili - zaglosowali by nie miec strazy z bronia nie martwce sie tym co w usa usa ale tym co w europie bo pewno juz niedlugo bedziecie zalowac ze nie mozecie sadzic se pistoletu do torebki jak was muzulmanie zaczna g****ic, atakowac i mordowac wasze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pistolety to mamy prawo do nich tak jest zapisane w naszej amerykanskiej konstytucji a te konstutucje zapisali europejczycy co zalozyli usa a uciekli z europy wiec wiedza co jest wazne dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wolno nam sie bronic w usa a wam nie wolno bo jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i myslalam ze po komunizmie to prznajmniej wasze umysly szybsze obroty maja przecie wiadomo ze za komuny nawet protestowac nie mogliscie bo tylko rzad mogl strzelac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd mi za wasza glupote i wasze glupie wpisy naprawde wstyd ale nic nie poradze na taka ignorancje tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[Masakra w Roseburgu położonym 420 km na południe od Portland to 293. masowa strzelanina w tym roku odnotowana w USA - pisze Reuters powołując się na aktywistów ze strony Mass Shooting Tracker, którzy walczą o ograniczenie dostępu do broni i najkrwawsza od czerwca, gdy młody mężczyzna w Charleston w Południowej Karolinie zaatakował czarnoskórych mieszkańców wychodzących z kościoła.] Ja prdl 293 MASOWA STRZELANINA ODNOTOWANA W TYM ROKU. A Ella twierdzi że w USA nie jest niebezpiecznie. Czy EllA jest upośledzona umysłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i myslalam ze po komunizmie to prznajmniej wasze umysly szybsze obroty maja przecie wiadomo ze za komuny nawet protestowac nie mogliscie bo tylko rzad mogl strzelac x x x Tylko rząd mógł strzelać. A w stanach mogą strzelać do siebie wszyscy i jest zayfajnie!:D:D Z każdym postem się pogrążasz idiotko.Z każdym postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ta strzelanina to byla akurat w 'gun free zone' czyli tam gdzie ludzie sie nie uzbroili - zaglosowali by nie miec strazy z bronia nie martwce sie tym co w usa usa ale tym co w europie bo pewno juz niedlugo bedziecie zalowac ze nie mozecie sadzic se pistoletu do torebki jak was muzulmanie zaczna g****ic, atakowac i mordowac wasze dzieci x x Pistolet w torebce cię nie obroni. Tylko pistolet w dłoni. To że powszechny dostęp do posiadania broni spowoduje zwiększenie poczucia bezpieczeństwa to są bajania bezmyślnych liberałów.W USA więcej jest z tego nieszczęścia niż wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na waszym miejscu zajela sie obecnymi problemami w europie i wasza globalizacja europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
europa to ma obecnie takie ogromne problemy ze nikogo nawet nie obchodzi co jest w stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie wam pewnie potrzeba juz niedlugo broni! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×