Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nowy filmik z los angeles o tym jak nie ufac ludziom

Polecane posty

Gość gość
po raz kolejny, głupiutka infantylna Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno nie widziałam Twoich filmików, i wyszło szydło z worka coraz bardziej epatujesz seksem nie masz nic mądrego do powiedzenia to stwierdziłaś, że przyciągniesz publikę ubierając się jak d***** i eksponując biust BRAWO niestety w necie dużo jest takich panienek jak Ty więc bardziej się postaraj, np. zrób sobie implanty pośladków i zatwerkuj bo cyc w push upie już nie robi wrażenia na nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 195
no przeciez nie oglądamy jej filmików dla tzytzków ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licza sie tylko klikniecia na filmik, zalosne.....liczba wyswietlen zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ELLA nawet w tym szlafroku jest 1000 razy więcej warta niż wy wszyscy razem wzięci, polskie zera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 195
czy w USa jest niebezpiecznie ? Podobno na ulicy mozna tam byc napadniętym i zabitym z pistoletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim można być wziętym siłą analnie.Silna i agresywna polityka poprawności propagowana na okrągło ,polegajaca na ochronie zboków rozzuchwaliła amatorów anala do tego stopnia iż jeżdżą po ulicach i wylapuja swe ofiary bez wg na płeć siłą biorąc w ten właśnie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 195
większośc wiezień w USa jest przepelniona czarnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest niebezpiecznie w USA bo mam pistolet w torebce nam wolno nosic bron do obrony wiec kryminalni wiedza o tym i czesto nie zaczepiaja. Natomiast to cholerne w europie w ogole boje sie tam teraz przyjechac z powodu tego prymitywizmu na ulicy i bije sie ze bede zaatakowana a w przeciwienstwie do usa nie mam sie czym bronic bo nie wolno mi miec pistoletu w torebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 195
Za komuny USa wydawało sie ziemią obiecaną , a taraz w Polsce nikogo nie obchodzi USA i co się tam dzieje .. Ludzie nie mówią nigdy o USA Poruszają tematy raczej Europy Zachodniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Słusznie. Nie przyjeżdżaj do Europy.Dość mamy tu idiotów twego pokoju co powoduje istotny zastój w rozwoju społeczeństw. Siedź tam na doopie.Kręć te swoje goowna dalej dla debili i trzymaj w torbie co tylko chcesz włącznie z własnym stolcem kretynko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zmieni jak prezzydentem zostanie Donald Trump! na niego trzeba glosowac! a wcale nie uwazam ze usa jest pepkiem swiata ale jako kobieta jako czlowiek mam tutaj duzo wiecej wolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ella, kiedy będziesz w Polsce? :( W te wakacje przecież miałaś przyjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×