Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inkwizytor nr XIX

Tylko dziewica powinna mieć prawo do białego welonu podczas ślubu

Polecane posty

Gość gość
ale mój były narzeczony nie był prawiczkiem to jaki to ma sens? Kobieta musi a facet nie. Jak oboje jeszcze tego nie robili to rozumiem. W moim wieku nie mam już żadnej koleżanki dziewicy, miałam jedną chyba była do 25 roku życia, tylko dlatego, ze nie grzeszy urodą i figura. Ale nareszcie się dziewczyna doczekała i teraz sobie bryka w łóżku. Nie będę płakać nad takimi bzdurami, bo w życiu są ważniejsze sprawy niż takie pierdoły. A wy dalej 30-40 latkowie szukajcie sobie dziewicy. Bo wam się należy, śmieszni jesteście. Mam nadzieje, że żadna się na to nie złapie. A jak tak to chyba z takim samym poziomem inteligencji jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
degeneracja i degrengolada. a ja nie mam już sił tego czytać i też się zamieniam w degenerata ;) jak to czytam. bo sobie wyobrażam jak to być polakiem. bo myślę, że to właśnie jest obraz polski, polaków, zwykłych, przeciętnych osób. które k***a nie wiedzą, czy są w ciąży, mimo że stosują tabletkę antykoncepcyjną, miały dni niepłodne a wytrysk był poza pochwą i w prezerwatywie. nie wiedzą, co dalej, mimo że mąż/chłopak/narzeczony o nie nie dba, a są już w drugiej ciąży i od kilku lat z nim. albo czy to, że związek się nie układa jest przez te 7 lat różnicy, gdy chłopak to owdowiały rozwodnik. i czemu się nie zdradzać albo nie starać o następne dziecko przez inseminację, kiedy mąż to alkoholik i pije się herbatę w norwegii, gdzie koleżance dziecko zabrała opieka społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
@ gość dziś "ale mój były narzeczony nie był prawiczkiem to jaki to ma sens?" X A taki ma to sens, że trzeba było czekać na prawiczka. Lecz wybrałaś zamiast tego psa na baby i oddałaś mu dziewictwo, a potem jesteś zdziwiona, że pies odszedł szukać kolejnej suki. Płacz teraz dziewcze, płacz, boś winna lecz nie trać nadziei, że jeszcze kiedyś znajdziesz swą prawdziwą połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory jesteś wiesz ;) miłego pobytu w psychiatryku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
Nie ja jestem chory tylko TY masz przebitą błonę dziewiczą. Żaden szanujący się facet cię teraz nie weźmie. Więc wybieraj ze zboków jakieś mniejsze zło żeby nie była bardzo zboczony. Ale nie waż mi się iść w białym welonie do ślubu, bo pogonię batem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalnie jesteś pewnie 30 letnim prawiczkiem prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
Do nocy poślubnej rzeczywiście byłem prawiczkiem i nie wstydzę się tego. Mam piękną żonę, którą osobiście rodziewiczyłem właśnie w noc poslubną. Dlatego teraz mam prawo gardzić wszelkimi szmatami doopodajkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz 100% pewnosci ze byla dziewica, bo teraz mozna isc do lekarza i jest mozliwosc wytworzenia blony dziewiczej, poczytaj o tym sobie :) poza tym tez nie masz pewnosci ze po slubie teraz cie nie zdradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys mial taka fajna zone to nie siedzialbys nat kafe :) zyj dalej marzeniami papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdę do ślubu w białym welonie i sukni, a jestem ateistką. xxxx Jak jesteś ateistka to po co idziesz do ślubu? Żeby pobłogosławił cię Bóg, w którego nie wierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
Ognie oddzielimy ziarna od plew. Dziewczyny czyste i niewinne od szmatlawych kuref.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że welon jest zarezerwowany tylko dla dziewic. A zdarza się, że takie dzieciate lub ciężarne bezwstydnice nie dość, że mają białą suknię, to jeszcze welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem dziewicą - 1992 rocznik :) Zamierzam poczekać do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inkwizytor nr XIX dziś Z Co myslisz o kobietach robiacych loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka  1999
Możesz błaznować ile chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welon tylko dla dziewic. Fajny pomysl, idea super. Juz widze oczami wyobrazni gabinet ginekologiczny zaraz na parafii, gdzie mlode panny na wydaniu pokazuja podwozie - ok blona jest, dziewica jest, pieczatka w dokumenty. Z takim dokumentem zaraz do krawcowej tez zaraz obok na parafii, kupno welonu i bialej suknii tylko za okazaniem dokumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: A dla reszty szmat burka na leb, co by facet sie nie wstydzil ze ze szmata przed oltarz staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
Kobiety robiace loda? To nie zadne tam kobiety. To s****wa, szmaty, suki!... Na stos z kurfami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor ne XIX
Zona oczywiscie moze zrobic loda mezowi. To nawet wskazane. Meskie nasienie jest cenne i powinno byc polkniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
O to ja zasługuje na to by ísc w bieli do oltarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ zakładać te durne tematy, ludzie i tak będą się pieprzyć przed ślubem, w trakcie ślubu, po ślubie, bez ślubu i nawet na ślubie :) ludzkiej natury nie zmienisz na jednym syfiastym forumku, a na innych cię administracja zbanuje za szerzenie moheryzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 jakiego ołtarza? nie będę mieć ślubu w kościele, ślub nie jest zarezerwowany wyłącznie dla chorych psychicznie chrześcijan (takich jak ty), w innych kulturach jest to po prostu symbol więzi między kobietą a mężczyzną (albo innymi płciami, mnie to zwisa). żaden matoł nie powie mi, że nie należy mi się biała kiecka (może być bez welonu, paskudztwo takie) tylko dlatego, że czerpię przyjemność z życia, a ty najchętniej byś każdą kobietę w burkę wsadził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie welon to po prostu rekwizyt ślubny :) więc dla mnie może i ta w ciąży być w welonie :) a co do autora to taki świętobliwy katolik, a kobiety wyzywa... Może zajmij się ulepszaniem siebie i praca nad własnym charakterem a nie wyzywaniem innych co mają inne poglądy niż TY ! niech każdy żyje jak mu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HardcorePunk
A mi się wydawało, że w ślubie nie są najważniejsze rzeczy typu: kiecka, biała szmatka na głowie, obrączki czy dziewictwo/prawictwo tylko miłość, chęć bycia razem w szczęściu i nieszczęściu, przysięga składana przed Bogiem. O ile inkwizytorze jesteś katolikiem to wiesz, że istnieje coś takiego jak SPOWIEDŹ, która zmazuje grzech i pojednuje z Bogiem :) Zresztą Bóg jest miłosierny i na pewno nie zależy Jemu na tym czy dana kobieta ma na głowie welon podczas ślubu a nie jest dziewicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
@ dziś " ludzie i tak będą się pieprzyć przed ślubem, w trakcie ślubu, po ślubie, bez ślubu i nawet na ślubie" x Nie ludzie, a szmaty i pedryle. Bo prawdziwi ludzie, wartosciowe kobiety i prawdziwi mezczyzni zachowuja swoj skarb dla wspolmalzonka. Dlatego tylko im nalezy sie bialy welon. Reszta szmat paszol won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:07 daj se siana 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Trzeba odpowiedzieć na prowokacje. Dlatego od tego jest spowiedź. Jak się dziewczyna wyspowiada to należy sie jej bialy welon jak kazdej innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tawarisz kamandir
Niet! Ja protiw etawa. Biełyj tolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
@ gość dziś daj se siana  x Zamilcz, s****wo suki! Zamilcz bo twoja geba splonie na stosie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×