Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inkwizytor nr XIX

Tylko dziewica powinna mieć prawo do białego welonu podczas ślubu

Polecane posty

Gość Inkwizytor nr XIX
Stos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś kto jest szczęśliwy nie atakuje jadowicie innych ,wyjątek obrona słabych,za mało zajmujesz się żoną na rzecz innych kobiet ,to jakieś zboczenie? no i ten inkwizytor..czepiasz się szmatki a ziejesz nienawiścią,wszystko u Ciebie jest pomieszane,ogólnie provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem od tych co pala tych którzy chcą palić innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne twoje zadanie w twoim życiu to zajmowanie się własną dupą ,ewentualnie możesz kogoś natchnąć ,agresja i dyktatura i władzą pójdą w niebyt ,władza ludzka to złoooooooooooooo,każdy uczy się na własnych błędach ,człowiek jest zbyt nędzny by zarządzać ,zresztą wszystko co potrafi to grozić i wykorzystywać i gnoić drugiego ,oprócz wyjątkowo szlachetnych i pięknych duchem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor XV
To zapal se papierosa i przestan palic glupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapal se traawke i przestan palic glupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę przeczytać mistrza i małgorzatę,zakazaną do niedawna przez kościół :-) tam jest dobry przykład na czym polega uczenie się na błędach ( piłat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor XV
Ja jestem mistrzem i naucze slodkiej uleglosci wszystkie niegrzeczne Malgorzaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że nie czytałeś,małgorzata to ideał miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko prawiczek powinien miec prawo do dziewicy. bo inaczej jej dziewictwo zostanie zbrukane. taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętniaczek
Co do odpowiadających co niektórych na swojej drodze spotkałem 3 dziewice z czego 2 już nie są dziewicami i były moimi kobietami niestety los chciał że się rozstaliśmy, dziewice istnieją nie są wpisane tylko w legendy o smokach i gigantach :p Fakt niezaprzeczalny jest że odsetek dziewic w wieku 18-22 lata jest na prawdę niski :) mimo to można napotkać na swojej drodze czystą nieskalaną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każda ma to, co jej się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak panna, to tylko dziewica, bo tylko taka zasluguje na szacunek. Reszta szmat powinna soba podlogi wycierac przed stopami czystej dziewicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak założył temat pewnie jakiś singiel który każdemu zadrośći życia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to głęboko w doopie :D straciłam dziewictwo z moim pierwszym chłopakiem z którym jestem do dziś i p/i/e/r/dole wasze nędzne gadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić dopasowanie seksualne przed ślubem bo to bardzo ważna sfera życia żeby potem rozczarowań uniknąć, ale nie namawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba się sprawdzać bo każdy człowiek jest dopasowany do drugiego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:14 widać że nie masz pojęcia czym jest małżeństwo, prawdziwą miłość i oddanie drugiej osobie na zawsze, takie sprawdzanie urąga godności ludzkiej. O takich rzeczach się rozmawia przed tak na marginesie a nie robi przed. Cała magia miłości znika jak się tak ludzi sprawdza. Można tak w nieskończoność. Prawdziwa miłość cieszy się z tego że osoba która kochamy w ogóle istnieje Autor postu "Rozczarowana" http://f.kafeteria.pl/temat/f1/dlaczego-nie-warto-uprawiac-seks-przed-slubem-same-wady-i-rozczarowania-p_6585360/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury. Każdy powinien robić jak uważa. Ja uważam, że zamiast welonu warto postawić na ozdobną, przykuwającą oko biżuterię (inspiracji jest pełno na blogach czy na modoweinspiracje.pl/bizuteria), ale każdy ma inny gust i powinien robić po swojemu. Nie żyjemy w średniowieczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że miałam czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne są baby, które idą w białej sukni a z niejednego pieca chleb jadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczesne kobiety to szmaty i dlatego porzadni mezczyzni sa sami. Dla porzadnych mezczyzn brak porzadnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×