Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

@Matu Obaj mam za soba jakies doswiadczenie zyciowe i dlatego pytam Ciebie o optymalna dla Ciebie metode poznawania kobiety kiedy twoim celem byloby znalezienie sobie kobiety na reszte zycia. Nie pytam jak dzisiaj jest ale o to co Ty kierujac sie swoim doswiadczeniem zyciowym uwazasz za optymalne akurat dla takiej osoby jak Ty jesli bylbys sam i chcial znalezc kobiete na reszte zycia. Rozumiem ze kolejnosc tych etapow dochodzenia do wspolnego zamieszkania w twojej metodzie zalozylem dobra? 1. Randki bez seksu 2. 1 seks 3. Po jakims czasie up[rawiania seksu wspolne zamieszkanie Wiem ze moga zdarzac sie rozne sytuacje ktore przyspieszaja przejscie do kolejnych etapow ale pytam jaki czas na poszczegolne etapy uznajesz za mniej wiecej optymalny czyli ani za krotki ani za dlugi. Nie pytam o czas od zamieszkania razem bo ten w obu naszych metodach jest juz identyczny po prostu w mojej metodzie nastepuje szybciej i jest poprzedzony innymi etapami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale widać,że świr i ta mapa USA z tyłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta sama fota lata dzis na ogólnym jako ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku nie gniec bo nie wiem, skoro mowie o spontaniczności to nie zakładam jakichś etapów a tym bardziej czasu... Zaś doświadczenie mogłoby mi jedynie MOŻE pomóc wcześniej zorientować się w intencjach kobiety w jej poznaniu. Gdyby seks odpowiadał obojgu mógłby być od razu ale myślę że na wspólne zamieszkanie zdecydował bym się nie mniej niż po miesiącu i bez względu ile by tego seksualnywzrasta było. Cały czas uważam ze to są sprawy nie do planowania i jest zbyt wiele zmiennych aby stosować jakieś metody ... te można stosować aby wyrwać panienki a nie planować zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Czyli mamy juz twoja metode i konkret ze wspolne zamieszkanie nie wczesniej niz po miesiacu.:) Zeby ja doprecyzowac zadam jeszcze 2 pytania W etapie 1 czyli randek bez seksu ktore u mnie nie wystepuja a raczej sa ograniczone do 1 spotkania na kawe bo pozniej jest juz wyzjazd do Bacowki na kilka dni. To w tym 1 etapie po jakim maksymalnie czasie jak seks by sie pojawil zrezygnowalbys z dalszego poznawania tej kobiety? I drugie pytanie jest juz 2 etap czyli randki z seksem to po jakim maksymalnie czasie jesli kobieta nie decydowalaby sie z Toba zamieszkac majac taka mozliwosc zrezygnowalbys z takiego zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem i nie odpowiem :) czy Ty nie rozumiesz jak mowie do człowieka ze nie rozumiem takiego myślenia ... mówisz o seksie po pierwszym spotkaniu .... a jak się tobą zainteresuje i nie będzie gotowa na sex przez kolejne 3 to ja olejesz.? ...a ty sam nie znając kogoś bez jakiejś empatii sympatii czy czegoś w tym rodzaju masz ochotę na seks ? Bez sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Przypomne moja metode bo chyba ja zle zrozumiales:) 1. Spotkanie na kawe ktore moze sie przedluzyc do rana jak fajnie sie gada, nie oczekuje tutaj seksu skupiam sie na tym zeby poznac kobiete jaka ma wizje zwiazku jakim jest czlowiekiem ale widze tez czy wstepnie odpowiada mi erotycznie. Na zakonczenie tego spotkania decydujemy czy chcemy przejsc do nastepnego etapu czyli wspolny wyjazd do Bacowki na kilka dni. Jak na tej "kawie" zdazy sie seks spontanicznie to ok ale jak nie nie rezygnuje z poznawania tej kobiety jesli chce przejsc do nastepnego etapu czyli wyjazd na kilka dni do Bacowki. 2. Wyjezdzamy na kilka dni do Bacowki nadal staram sie poznac ta kobiete w roznych waznych sprawach zyciowo poza seksem. Ale jak w trakcie tego wyjazdu nie zaiskrzy erotycznie na tyle zeby byl fajny seks to koncze znajomosc bez zalu do niej. 3. Jak wszystko ulozylo sie fajnie to nastepny etap czyli wspolne zamieszkanie po przyjezdzie albo u niej albo u mnie. Ale nie bywanie u siebie ale regularne wspolne mieszkanie. 4. Po 3 miesiacach takiego mieszkania decyzja albo decydujemy sie spedzic ze soba reszte zycia dzieci itp albo sie rozstajemy jesli nadal nie jestesmy na to zdecydowani bez wzgledu na to jak jest nam dobrze razem:) Tak wyglada moja metoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówna
Wilk 17:11 Jakie to miłe z twojej strony ze dajesz kobiecie jeszcze jedną szanse... w sytuacji gdy na pierwszej randce nie dojdzie do bzykania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spać szczeniactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo oczekujesz od kobiety szybkiego seksu, nie dając jej tego czego potrzebuje, czyli poczucia bezpieczeństwa i wywierasz na nią presję. Poza tym ona może się przywiązać do Ciebie przez seks albo zakochać, a potem Tobie coś nie będzie pasowało i ją rzucisz, a ona zostanie ze złamanym sercem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Ale Ja nikogo nie namawiam do mojej metody u mnie sie sprawdzala teraz juz nikogo nie szukam:) Celem nie jest szybki seks ale sprawdzenie czy pod tym wzgledem do siebie pasujemy. Nie widze sensu wiazania sie emocjonalnie z kobieta np przez 3 miesiace sie z nia spotykajac bez seksu jesli nie wiem czy erotycznie sobie odpowiadamy. A Ty jak masz metode jesli chialabys poznac mezczyzne na reszte zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miała być dyskusja teoretyczna :) A po co kobieta ma się do Ciebie przywiązywać, jeśli nie wie czy pasujecie do siebie w innych sferach życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Ale Ja wlasnie pytam teoretycznie o twoja metode. Wiec mozesz spokojnie odpowiedziec:) Po to jest to spotkanie na kawe i kilka dni w Bacowce zebysmy mogli sie poznac i obgadac czy inne wazne zyciowo sprawy pasuja. Jesli po tych rozmowach stwierdzilaby ze nie pasuja wazne zyciowo sprawy to nie musi inicjowac seksu. Ja bym sie nie obrazil ani sam nie zainicjowal seksu jesli bym widzial ze inne wazne zyciowo sprawy nie pasuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnej metody, tylko się czepiam Twojej :D Przecież ktoś obcy na początku, może Ci kit wciskać, mówić Ci to, co chcesz usłyszeć. Nie lepiej poznać kogoś aby zweryfikować, czy to co mówi jest prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Nieprawda masz swoja metode decydujesz sie na seks jak stwierdzasz ze facet odpowiada ci tez w innych waznych zyciowo sprawach malo tego nie polegasz tylko na jego deklaracjach ale potrzebujesz jeszcze duzo czasu zeby zweryfikowac czy to co mowi jest prawda i najlepiej zeby byl juz zakochany w Tobie po uszy. To mi wyglad na minimum 3 miesiace randkowania bez seksu:) Ja nie wierze w weryfikacje tego czy deklaracje o innych waznych zyciowo sprawach poprzez kilkumiesieczne randkowanie. Dla mnie jedyna weryfikacja takich deklaracji jest wspolne zamieszkanie wtedy nie da sie udawac. Wiec zakladam ze to co mowi kobieta o waznych zyciowo sprawach na kawie i w Bacowce jest prawdziwe. Jesli obojeje sobie odpowiadamy napodstawie deklaracji o waznych zyciowo sprawach sprawdzam w Bacowce czy pasujemy do siebie jako kochankowie. Jesli to tez pasuje to od razu wspolne zamieszkanie jako praktyczny test tego czy deklaracje byly prawdziwe i jestesmy wstanie spedzic reszte zycia razem:) Ale to moja metoda Ja ja lubie uwazam ze jest jasna prosta i uczciwa dla obu stron. Choc nie kazdemu musi odpowiadac. Na szczescie dla tych kobiet ktorym nie odpowiada ta metoda a ktorym ja bym odpowiadal juz nikogo nie szukam wiec maja problem z glowy:) Ps. Randki mnie nudza tak bylo zawsze, wole wspolne wyjazdy na kilka dni wtedy najlepiej poznaje sie czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
te wlochaty slyszalem ze rozdajesz ciasteczka kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty Wilk piszesz, tak jakby to nie było ważne kim ta kobieta jest, ważne żeby pasowała do Twoich zasad :O A Twoim głównym kryterium oceny jest szybkość rozkładania nóg przed Tobą. To dziwne jest. A poza tym, to że na początku jest super w łóżku o niczym nie świadczy, wielu się na tym przejechało, opierasz swój wybór na błędnych podstawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Nie czytasz uwaznie pisalem ze oprocz seksu musza pasowac inne wazne zyciowo sprawy i to sprawdzam przed seksem a nie po nim. Jesli one nie pasuja to nie decyduje sie na seks. A zeby sprawdzic czy inne wazne zyciowo sprawy pasuja wystarcza kawa i te kilka dni w bacowce jesli ludzie sa wobec siebie szczerzy i jesli pasuja sprawdzamy tez czy pasujemy do siebie jako kochankowie bo to tez wazna zyciowo sprawa. Pozniej trzeba sprawdzic jak nam sie razem zyje wiec trzeba ze soba zamieszkac. Ty masz po prostu inny wielomiesieczny sposob sprawdzania czy pasuja wazne zyciowo sprawy a ja inny znacznie krotszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z biologicznego punktu widzenia, kobieta nie jest w stanie przeżyć orgazmu jeśli nie czuje się bezpieczna. Jak ona ma Ci zaufać po tak krótkim czasie i czuć się komfortowo sama i to w jakiejś bacówce z obcym facetem? Z perspektywy kobiety, to jest mało zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Moze roznym kobietom rozne rzeczy potrzebne sa do poczucia ze sa bezpieczne. Bo znalem kobiety ktore bez problemu osiagaly orgazm przy pierwszym spotkaniu:) Przeciez Ja nie wywozilem kobiet w jakas dzicz ale wybieralem takie miejsce zeby czuly sie bezpiecznie. Czego taka kobieta mialaby sie obawiac skoro wokol sporo ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Ty chyba myslisz ze ja oczekuje od tego pierwszego seksu jakis fajerwerkow:) A to nie tak ma byc po prostu ok i musze wiedziec ze ta kobieta pociaga mnie erotycznie a tego nie jestem wstanie stwierdzic nie kochajac sie z nia. Dla mnie np. wazny jest smak cipki:) Musi mi odpowiadac erotycznie a zczasem seks bedzie coraz lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to zostały wymyślone pocałunki, aby sprawdzić czy do siebie ludzie pasują biologicznie :) Ja nie wiem co za kobiety się godzą na tak szybki seks. Chyba mają coś nie tak z instynktem samo zachowawczym i mają bardzo niski poziom strachu albo są bardzo impulsywne (pomijam te, które chcą tylko seksu, bo to zupełnie inna historia, albo sytuację gdy obydwie strony się zakochają od pierwszego wejrzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Ja naprade nie mam 13 lat od dawna zeby zatrzymywac sie na pocalunku:) Zreszta jak mialbym poczuc smak ci.pki calujac sie tylko:) To dobre dla nastolatkow:) Zeby sprawdzic czy kobieta odpowiada mi erotycznie musze spedzic z nia noc kochajac sie nie raz:) Co Ty sie tak boisz tego seksu przeciez nie ma juz teraz ryzyka ciazy:)? Ale nie zamierzam ci naprawde przekonywac do mojej metody, ona jest dobra dla mnie i dla trych kobiet ktorym odpowiada:) Ty masz swoja i jak ci sie sprawdza to sie jej trzymaj:) Ale ona kompletnie nie dla mnie. W skrocie i troche z humorem twoja propozycja dla facetow:) 3 miesiace bez seksu z obowiazkiem wiernosci trzeba sie w pelni zaangazowac emocjonalnie a na koniec wszystko moze sie zakonczyc wielka klapa:) Bo albo Ty sie wycofasz albo okazuje sie ze w lozku kompletnie erotycznie do siebie nie pasujecie:) No i 3 miesiace zycia zmarnowane:) Ja nauczylem sie szanowac kazdy dzien zycia dlatego ryzykuje maksymalnie tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Nie wiem ile masz lat ale uwierz mi ze naprawde kobieta nie musi byc zakocha zeby przezywac wspanialy seks i orgazmy:) I to sa zupelnie normalne kobiety po prostu dojrzale seksualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My A tak na powaznie to wytlumacz mi jaki widzisz sens w tym zeby przez 3 miesiace na randkach sie calowac podniecac i wracac do domu zeby w samotnosci sie masturbowac skoro nie ma ryzyka ciazy? Bo przeciez w trakcie tych 3 miesiecy zarowno ty jak i facet macie swoje potrzeby seksualne:) Chcialbym to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×