Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Gość Kobieta z   kurą
jest ktoś normalny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G¡aa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasco Giia Wilk pije śliwowice Tylko nie zespamuj mu tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G¡aa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria346
Wilku pozdrawiam Cię bardzo serdecznie w ten wakacyjny czas :-* * dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie śliwowicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokurcz to znaczy że wilk jest mały, niewyrośnięty czyli karzeł? Czy może, że ma małego i ktoś to wie, chce o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma ledwo ponad 170 to pokurcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wilk to jakieś upośledzone dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówna
'Pokurcz' mowi ktos do kogos gdy chce mu dogryź bo np. go nie lubi. Nie ma sie czym rajcowac. Wilku nie przyjde jutro na kawe i ciastko, ale dziekuje ze sie starales Starales sie tak bardzo ze chociaz nie piję takiej jasnej to jednak ta bardzo mi smakowala. Ciasteczka tez. Dziekuję 🌻 Ja jednak wolę czarną parzoną więc jutro wypiję ją z Blednym. Ale nie martw sie o mnie i nie rozpaczaj bede cie czasem odwiedzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówna
A konkurs na wyrazy uwielbienia dla Blednego jest jeszcze otwarty? Bo jesli tak to ja tez chcę brac w nim udział. Bledny:) 🌻 😘 😘 🌻 ❤️❤️🌻😘😘 🌻 Jestem najlepsza! Wygralam! :P :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc Zasady na WPNK 1. Wilka jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to aż taki niski jest wilk, że pokurcz ? trzeba być nieźle p*****lnietym aby mieć pretensje o wzrost :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego pokurcz,że ma małego? Przecież pisałyście z nim na priv, to chyba wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzzz ludzie nie bierzcie tego tak powaznie :) To tylko kafe . Ja sie tu wyglupiam i juz. pomidorku 👄 a teraz oddam wilkowi co jego. Wolfie sorki ale nigdy nie napije sie z toba kawki, nie bylo nam po drodze i nie bedzie ale... wlasnie sorki za pokurcza taka przenosnia znaczy moja fantazja wiem ze masz swoj honor i zaimponowales mi swego czasu tym ze powiedziales ze mialem twoja zgode na upublicznienie-nie musiales tego robic a mimo to zrobiłeś to. Nie zebym cie lubial ale szanuje. I juz koniec oficjalnego komunikatu A teraz do pomaranczki ktora tak mnie lubi nielubiec. Wszystko co woesz na moj temat to prawda, wszystko co zdaje ci sie ze wiesz na moj temat to tez prawda, prawda jest rowniez to czegi jeszcze nie wiesz a co podpowiedza ci inni. A ze swej strony powiem tylko ze tez cie lubie I ten no hejka wsjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie lubisz wilka to po kiego jesteś na jego temacie? Załóż swój stary dziadu. Bozszz piszesz jak Tabasco może jesteś Giaa Tabasco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc pokurcz to znaczy, że jest mały i ma małego. Wilku, z czym do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrgośćPtyś
Wilku,schłodzone piwko dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędny pomiocie kurfy i pedała będziesz pałe obciągał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędny na priwie chwaliłeś sie jak siedziałeś, pewnie za cwela robiłeś na białołece :D pedofilia, czy za gwałt zamkneli cie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ledwo wyłgał się od pierdla za przemoc fizyczną i psychiczną nad żoną i córkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędny cweluchu przyznaj sie co na priv wypisywałeś męska d***** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk jest nieszkodliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilkowi nie staje, więc jest nieszkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to facet jest szkodliwy jak mu staje...zażyj leki,bo źle z tobą prawiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria346
Ludzie jacy jesteście złośliwi, wstrętne to gdy was się czyta :-( pełni jadu jesteście. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×