Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem agnieszka

Czego może chcieć ode mnie żonaty?

Polecane posty

Gość nie wiem agnieszka

Przyjaźni? Romansu? Seksu? Nie jestem ładna. Proponuje mi spotkania poza pracą, spacery... jak powiedziałam, że muszę usiąść, bo rozbolały mnie plecy, to chciał mnie masować. Jego żona jest śliczna. Ja jestem porządna i nie mam opinii w żadnym wypadku cichodajki etc. więc czego on może chcieć od płaskiej przeciętniary skoro ma śliczną żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może chce zobaczyć jak to jest z brzydką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochał sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem agnieszka
Nie wiem, czy on mnie uważa za brzydką. :) Ja siebie uważam za akceptowalną przeciętniarę. Brzydoty u siebie nie stwierdziłam, ale skoro do piękna mi daleko, to niewykluczone, że i on mnie klasyfikuje jako "brzydką". Niezależnie od tego, czy jestem DLA NIEGO ładna, średnia czy brzydka, faktem jest, że jest zainteresowany i że na pewno nie czynnik wyglądu tu przeważył. Mówi mi, że bardzo lubi ze mną rozmawiać, że jestem inteligentna... W to nie wątpię, ale bez przesady. Nie ja jedna jestem przecież inteligentna - znalazłaby się też i mądra i ładna, więc czemu czas i wysiłki inwestuje we mnie? Przychodzi mi do głowy jeszcze taka opcja: Zakład z kolegą albo chęć przelecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce z ciebie zrobic cichodajke,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj może faktycznie chce z kimś pogadać i zbliżyć się do Ciebie. Według mnie powinnaś szczerze powiedzieć mu o swoich odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochał się, zauroczył... tak to już jest, Ty uważasz się za przeciętną a on w Tobie widzi to coś... tak czy inaczej, wiesz jak to jest z relacjami z żonatymi/mężatkami, niezależnie od intencji... albo jedna albo obie strony cierpią. Zapytaj się, czego on chce i dlaczego Cie adoruje. A potem podejmij jakąś decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo uchodzisz za porządną i założyli się że pozbawi cię tej porządności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego? seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×