Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
a no tak. To dzisiaj sobota. W takim razie nie przeszkadzam. I niezaglądaj to tela bo jak by przymnie ktoś zaglądał na takiej imprze to by mnie irytowało. Dobrej zabawy słonko. A jutro jak odpoczniesz to tu zajrzysz. A teraz gorące buziaczki słonko. No i wesołego wieczoru oczywiście. Z gorącymi buziaczkami, do jutra kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie miałam ci napisać że spadam miłego wieczorku kochanie buziaczki do jutra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorące buziaczki na dobry początek dnia. Dziś u mnie goście się zapowiedzieli. Już mam dla nich zajęcie. U mnie tak lekko nie ma. Na obiad muszą zarobić. Ha. I pewnie dlatego mam rzadko gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ty to masz pomysła z tym zajęciem chyba też tak będę robiła bo dzisiaj też mam mieć gości tylko muszę pomyśleć co by im tu dać do zrobienia buziaczki na dzień dobry kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam goście pojechali ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pojechali , ale mam słonko ochote na sex , wypiłem trochę ,a po zamulaczu mam nie samowity popend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez cos na poty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zmykam spać muli mnie już miłego wieczorku i spokojnej nocki buziaczki kochanie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dnia życzę buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dobry wieczór. Przez tych gości to musiałem zmienić plany w pracy. Teraz powoli wraca wszystko do normy. Następnym razem będę gonił takich gości bo to takie szoguny są jak u ciebie. Tylko starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie spadam na płasko bo padam, a rano do boju. Miłej nocki słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to k***a jest? wątek niedorozwiniętych ekshibicjonistów? nie macie gg czy poczty mailowej? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wam przeszkadza jak sie kochajom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ja jeszcze mam tyle pracy że nie wiem o której się położe spać jest piękna pogoda to pewnie się domyślasz co mamcia z kociakami robi byłam na jagodach więc teraz muszę jeszcze słoiki zrobić miłych snów kochanie i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc śpij słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaktusss , zapewne cię samotność dobija :-) i musisz konia walić , oni piszą tu , bo tak im pasuję nic ci do tego :-) , jak się kochają to niech piszą mi nie przeszkadza , a jeśli tobie coś leży na wątrobie to nie zaglądaj tu prawdaaa . Więcej takich par , pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ja także życze miłego dzionka i śle buziaki kotku dobrze że spotkaliśmy się bo teraz to by było nie realne jestem odcięta od świata do grudnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko muszę ci się do czegoś przyznać , to spadło na mnie jak grom z jasnego nieba . Nie wiem jak ci o tym powiedzieć , ale szefowa jest w ciąży i to jest moje dziecko . Wybacz mi , ale z nami koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słonko , ten twój kot nie jest ciebie warty :-P kopnij go w zadek :-) gdyby cię kochał nie spojrzał by na szefową , a tu proszę ciąża , Uuuu pewnie wpadka . ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×