Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martabe92

Praca MLM, dla mam na macierzyńskim

Polecane posty

Gość martabe92

Witam, jestem młodą mamą na macierzyńskim i mimo iż dostaję pieniążki z macierzyńskiego szukałam innej formy zarobku na tym urlopie, legalnej którą bym mogła pomóc w utrzymaniu naszej rodzinki. Weszłam z niemałymi uprzedzeniami w biznes mlm, i powiem szczerze, że jest naprawdę dobrze. Szkuam osób które chciały by tak dorobić. Firma jest nowa na rynku więc jest się bardzo wysoko w strukturze, zapewniam wsparcie w budowaniu własnej sytruktury. W razie chęci zostawcie maila napiszę szczególy. Uwaga: mój plan polega na tym by osiągnąć takie wynagrodzenie bym nie musiała wracać do pracy tylko mogła po macierzyńskim zostać dalej z moim małym synkiem. <3 Czekam na Twoją chęć. W razie czego oferta jest nie tylko dla mam ale i dla każdego kto chciałby niewielkim nakładem dorobić sobie pieniążki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos zapomnialas zostawic tego meila. Napisz tutaj cos wiecej, jaki wklad finansowy, na czym dokladnie to polega i inne szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nie ma co pisać, bo to ściema jak każdy MLM. To wędka dla frajerów, żeby tylko kupowali jakiś chłam, bo firma musi zarobić. A że oni przy okazji czują sie jak biznesmeni, to juz ich problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to brzmi ciekawie: @ @ @ mój plan polega na tym by osiągnąć takie wynagrodzenie bym nie musiała wracać do pracy tylko mogła po macierzyńskim zostać dalej z moim małym synkiem@ @ @ Będzie na tym macierzyńskim 18 lat i niańczyć swojego synka, który zawsze będzie mały :D Idiotka :P A przez ten czas też musi zaliczyć kilka MOPS-ów i żebrać o zasiłki. To są właśnie mlm-owskie nieroby, myślą że im manna z nieba spadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz pracować na pół etatu bądź pełny etat i jeździć nowym wymarzonym autem? To dołącz do nas zanim rozdamy kolejne samochody! Szukamy ludzi które: ukończyły 21 lat, odpowiedzialne, potrafiące zorganizować sobie prace, komunikatywne, chętne do nauki. Jesteśmy wiodącą firmą w dziedzinie odbudowy komórek. Nasz flagowy produkt oparty jest na odkryciu nagrodzonym Nagrodą Nobla, trafia bezpośrednio w przyczyny czy też miejsca rozwoju choroby uaktywniając substancje uzdrawiające. Każdy z was może pracować na zasadzie Home-Office poprzez Facebooka, Instagrama, Emailowo czy też telefonicznie. Twoje zarobki sięgna pomiędzy 1000 € - 5000 € nawet już w pierwszym miesiącu. Wszystko zależy od Twojego osobistego zaangażowania. Dla najbardziej aktywnych czekają premie i bonus w postaci auta firmowego, które my OPŁACIMY czy też wysokie premie pieniężne!! CHCESZ WIEDZIEĆ JAK TO DZIAŁA? Zgłoś się już teraz pod numerem +49 177 82 96 759 ( najlepiej via whatsApp, nie masz tej aplikacji, żaden problem www.whatsapp.com/?l=pl ) bądź e-mail Z życzeniami WIELU SUKCESÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×