Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest dla Was w życiu najważniejsze?

Polecane posty

Gość gość
Bóg, Honor i Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowie milosc.rodzina itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie u boku mądrej ,i wiernej kobiety na wszystko inne można zapracowac tak kiedyś myslałem i myślę nadal tylko życie zweryfikowało ze to bajka nie ma już takich lub nie na mojej drodze zycia . gadki w stylu że są i to wiekszość darujcie sobie mam swoje lata i przeżyłem wiekszość już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów tutaj ;) Dla mnie najważniejsza jest rodzina , dom , praca , wartości które przekazuje nam wiara , zaufanie , zdrowie ( jak jego zabraknie to nawet i pieniądze nie pomogą ) , pieniądze również są ważne , mówi się że szczęścia nie dają ale bez nich to jest jeszcze gorzej ;) to na razie na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina i zaufane grono znajomych 1-brak pieniędzy-pozyczy ktoś 2-zdrowie-pocieszą,będą wspierać 3-brak pracy-od czego wypróbowane grono znajomych i rodzinka? 4-jest ci żle-na pewno wprowadzą promyk słońca Ogólnie życie jest prościejsze wśród bliskich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykre,ale bez pieniędzy nie da się żyć.Trzeba popłacić rachunki,mieć za co się leczyć,lepsza jakość usług i nawet kiedy się umiera to bardziej komfortowo niż bez pieniędzy.Miłość jest bezcenna,ale problemy potrafią ją wykończyć,bieda rodzi patologię,więc chyba dobrze być bogatym.Rodzina jest ważna,rodzeństwo,ale kiedy w grę wchodzi jakiś spadek,potrafią się skłócić na długo i to jest przykre.Na to wychodzi,że wszystko się wokół kasy kręci,światem rządzą pieniądze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś można się temu przeciwstawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
if suffer means still to live, then living is worth suffering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od chwili kiedy zostalam matka to szcsescie moifh dwoch synow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,gościu z 14:15 to weź się przeciwstaw,mnie już 2razy nie wyszło.Raz dentysta mnie nie chciał od razu przyjąć z NFZ,zapłaciłam,tak też było z okulistą,też zapłaciłam,byle szybko,gdybym nie poszła prywatnie,masakra.Znam osobę,która z braku pieniędzy na badania i operację,nie widzi na to oko chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowie. bliska osoba. pieniądze ale takie żeby móc godnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , że Bóg jest najważniejszy, potem zdrowie, tlen i jedzenie + woda, praca, dach nad głową- jeśli to jest , wtedy wiele osób zaczyna myśleć o miłości , szczęściu i innych luksusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaa
Miłość, wygląd, seks, zdrowie, pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizakooowa
Milosc , duzooo seksu , wyglad , aby miec dziecko , ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn, zdrowie członków rodziny, mąż i mamona. W tej kolejności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby coś w życiu zobaczyć - podróże i miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu aż kapie od hipokryzji. Tylko i wyłącznie pieniądze i zdrowie. Wszystko inne każdy ma w d***e łącznie z tą tzw. miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratował mnie
MEGA SZOK LUDZIE !!!! chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to na serio, dzięki spowiedzi możecie dosłownie wykasować te wszystkie złe rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie chcę żeby od niej wszystko zależało, a jednak k***a nawet żeby mieć zdrowie, trzeba mieć dzisiaj kasę." od zawsze tak bylo, to nie jest tylko prawdziwe w dzisiejszym swiecie; skoro zyjemy w spoleczenstwie, ktorego istnienie opiera sie na parach ekonomii, wiadomo, ze bez pieniedzy nie ma sie nic - chyba ze mieszkanie pod mostem; zeby przezyc trzeba miec $, mlodzi ludzie czesto mysla jest inaczej, ale przebudzenie przychodzi zazwyczaj za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie ma pieniędzy, nie ma nic, bo dziś są takie czasy.Kiedyś było na pewno inaczej i priorytety zmieniły się z biegiem lat. Można mieć zdrowie, miłość, rodzinę ale bez pieniędzy to wszystko zaczyna marnieć. I dziś wiem, że powiedzenie "pieniądze szczęścia nie dają" jest niewiele warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy rzeczy: - rodzina, a zwłaszcza moje dziecko, które kocham najbardziej w świecie - zdrowie - Bóg i życie wieczne (sens życia). naprawdę nie wiem w jakiej kolejności ułożyć te wartości, wszystkie są dla mnie ważne i wszystkie się uzupełniają. No i bez dwóch pozostałych trudno cieszyć się którąś do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regularne wypróżnianie.nie nawidzę złogów kału w jelitach.ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszym miejscu Bóg:-) Bo..."wszystko mogę z tym, który mnie umacnia, wszystko mogę z tym, który kocha mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka Maz zdrowie pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze w moim życiu ... Najważniejsza jestem ja. Jaka ja bądę tak odbiorą mnie ludzie i moi bliscy. Nikt nie lubi skwaszonych i zgorzkniałych osób. Jak ja sama nie zadbam o swoją emocjonalną postawę, o swoje pozytywne spojrzenie na świat, to reszta odbierze mnie tak jak ja samą siebie widzę i w taki sam sposób będzie mnie traktować. jestem szczęśliwym osobnikiem i taką mnie widzą i szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl,czy gdybys ta kase mial, zwrocilbys uwage na biedna dziewczyne.Jesli tak, to dlaczego nie wierzysz, ze ktoras nie pokocha wlasnie Ciebie- takim jaki jestes a nie ile posiadasz. Podstawa to zdrowie, ale o tym czlowiek przekonuje sie dopiero wtedy gdy gdy jego brak uniemozliwia mu dotychczasowe funkcjonowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyroocjanie co tydzień innej panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze pisze tutaj ale mam dosc nietypowy problem a musze szybko poznac prawde.... nikt nie chce byc oszukiwany a czuje ze cos ktos kreci... powie mi ktos o co chodzi z powiadomieniem na fb : osoba XXXX removed your rocznica date ... to bylo jednego dnia kolejnego to samo osoba XXXX removed your rocznica date .... ta osoba wmawia mi ze to samo sie ustawia... mozliwe zeby ta osoba chciala ukryc cos np przed innymi znajomymi?? co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze w życiu jest zdrowie. Doceniamy je dopiero jak sami stracimy. ... Od podstawówki miałem problemy ze wzrokiem. 13 lat -4,75 oko prawe i lewe. Potem wada tylko rosła. W wieku 25 lat -8 oko lewe i prawe i wypadek (ciężkie pobicie). Skutek ?? odwarstwienie siatkówki oka lewego. To jak mnie potraktowano po urazie w państwowej służbie zdrowia woła o pomstę do nieba. Ok. 15 zabiegów fotokoagulacji (laserowanie siatkówki). Jak się okazało zupełnie niepotrzebnych... Chciałem skonsultować stan mojego zdrowia u kogoś innego. Jednak terminy oczekiwania na wizytę w każdym przypadku przekraczały 3 miesiące. Zdecydowałem się na zakup pakietu prywatnej opieki zdrowotnej. Nie żałuję. Za 120 zł miesięcznego abonamentu mam nielimitowaną ilość wizyt u specjalistów, maks 5 dni oczekiwania. Lekarze witają mnie z uśmiechem. Nie wchodzę później niż na wyznaczoną godzinę... Jednym słowem warto. Zdecydowałem się podjąć współpracę biznesową z firmą zajmującą się sprzedażą pakietów medycznych. Jakby ktoś był zaiinteresowany współpracą biznesową zachęcam do zapisu na niezobowiązującą prezentację. Podjęcie współpracy może w przyszłości zaowocować stabilnym dochodem pasywnym i rozwiązaniem większości ludzkich problemów. https://super7.pl/?r=NKC78459263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje sie pod powyzszym. Odkad je stracilam, nic nie jest dla mnie cenniejsze niz zdrowie. Kiedys myslalam, ze milosc, ale teraz wiem, ze taka 'prawdziwa' romantyczna, w rodzaju tej najdoskonalszej (Sternberg) jest niemozliwa w praktyce, tzn., szanse jej doznania sa tak nikle, ze dla przecietnego czlowieka niemalze zerowe - a inne, to zwykle podrobki. Teraz mysle, ze zaden facet nie zasluguje na taka milosc, bo zaden nie umie jej odwzajemnic. Wiec, wole byc zdrowa, niz 'kochana' za cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×