Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest dla Was w życiu najważniejsze?

Polecane posty

Gość gośćja
zdrowie=rodzina-miłość- możliwość realizacji marzeń Pieniądze są ważne bo trzeba płacić rachunki, ale w innej hierarchii wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zdrowie 2. Miłość 3. Pieniądze Chociaż zastanawiam się czy pieniądze nie powinny być na drugim miejscu. Obecnie jestem z Mężem w dołku finansowym i miłość ucieka drzwiami i oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze jest wiele rzeczy ale czy kasa jest najwazniejsza nie byłbym tego tego wcale pewny - ja bym powiedział ze kasa która została uczciwie zarobiona i osoby które z tej pracy skorzystały - nie jestem w stanie powiedzieć ze jest jedyne ale chyba warto być czasami dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas dla samej siebie na równi z rozpływaniem się w miłości do mojego księcia ,wszystko inne mam gdzieś ,oprócz kilku jeszcze elementów,rodzice ,samorozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rock N Roll!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być zdrowym i umrzeć szybko bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość i zdrowie. Obie rzeczy które miałem, których nie doceniłem, które straciłem. Dopiero po fakcie zrozumiałem jaki byłem wtedy szczęśliwy. Teraz nie mam nic i nie chce żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie miłość i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby mój pies jadł mięsne pożywienie, był zdrowy i długo żył, aby był szczęśliwy! Kot to samo :) po za tym najważniejsze jest lato! Chodzenie w krótkich spodenkach kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie mojej rodziny Pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowie, milosc, szczescie :) i moj kochany dzieciaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Miłość i zdrowie. Obie rzeczy które miałem, których nie doceniłem, które straciłem. Dopiero po fakcie zrozumiałem jaki byłem wtedy szczęśliwy. Teraz nie mam nic i nie chce żyć Ze zdrowiem czasem różnie bywa. Sama nie mam zdrowia ani miłości. Ale miłość da się jeszcze odtworzyć. Jesteśmy zdolni do ponownego kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokój na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się najbardziej boję że coś mogłoby się stać mojemu tacie albo mamie, więc chyba rodzina jest dla mnie najważniejsza, żeby starczało kasy z miesiąca na miesiąc na żarcie i na rachunki, żeby być dobrym w trudnych chwilach, żeby być odważnym w obliczu cierpienia, żeby umieć przeżywać samotność gdy jest konieczna i mieć bratnią duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość, Zdrowie, Rozwój osobisty, Rodzina, Szczęście, i Największe Życiowe Marzenie- znalezienie prawdziwej kochającej dziewczyny z dobrym, wrażliwym, delikatnym sercem, która nie będzie chciała wieść zwykłego nudnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 09:38-życzę Ci kochającej rodziny,dostatku,ciekawej pracy,wiernych przyjaciół,wesołego i szczęśliwego życia-nie jestem wróżką ale moje życzenia się spełniają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. mąż i dziecko/ zdrowie i energia 2. komfortowa praca i dużo czasu wolnego dla siebie i dla rodziny / ciągły rozwój 3. bycie prawdziwym ekspertem w jakiejś dziedzinie i poczucie, że zawsze poradzę sobie w życiu 4. życzliwi, normalni ludzie wokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubadupa
Dla mnie teraz najważniejsze jest tycie. Chce, żeby wylewało się ze mnie sadełko. Na razie dobrze mi idzie. W miesiąc utyłam 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nath
Najważniejsze- czerpać z życia pełnymi garściami. Żyć tak, aby na starość nie żałować, że czegoś się nie zrobiło... Tak naprawdę nigdy nie wiemy co przyniesie kolejny dzień... Życie jest nieprzewidywalne, różne zdarzenia losowe mogą w ciągu sekundy odmienić nasze życie. Dlatego- czerpmy pełnymi garściami, kochajmy, dbajmy o zdrowie, o samorozwój duchowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobione oplaty i pelna micha z wkladką:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaleźć szczęście w życiu i przestać być takim ponurakiem jakim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to, że w momencie kiedy już będę odchodził, nikt nie będzie miał powodu napluć mi w twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się opisać i nie jestem tego pewna. Ok. czuć się dobrze w towarzystwie jakichś ludzi, mieć bliskich, cieszyć się ich szczęściem, być czymś dla nich, patrzeć jak się powodzi, trzymac się razem, poczucie bezpieczeństwa, nie bać się i wierzyć w to co dobre i żeby to istniało *, powalać wrogów, nie dawać się wykorzystać, ze spokojem odpierać podstemp, być rozumianą i rozumieć, żyć ale nie tak jak wielu ludzi. Robić dużo i próbować nowych rzeczy. Bawić się. Skakać po drzewach, na skakance, biegać , ćwiczyć, robić coś, nie nudzić się, być spełnionym, wiedzieć dużo, mieć nawet proste rzeczy i dobrze z nich korzystać, zdrowie, mieć też czas tylko dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka,zdrowie calej rodziny i na koncu pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×