Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

odzywki i suplementy diety dla kobiet

Polecane posty

Gość gość
Brałam różne suplementy jedne działały lepiej inne wcale.Teraz na kupiłam tabletki odchudzające Slimunox,i mogę stwierdzić że są to najlepsze tabletki jakie stosowałam .Tydzień brania i dwa kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowane tak dla Foreverslimu.Dla mnie jedyne tabletki które rzeczywiście odchudzają.W sumie dzięki tym tabletka nawet nie trzeba się aż tak starać.Waga spada bardzo szybko.Spodziewałam się że dzięki nim schudnę ale o takich efektach nawet nie marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola299
Nie ma to tamto wracam sobie z treningu i się zastanawiam co pijecie aby się nie odwodnić. Mi mój trener personalny z siłowni polecił napój Izotoniczny 4 Move. Smakuje ten napój już 3 tydzień i nie wydaje mi się abym miała zmienić. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskać. W końću moja waga spadłą do ludzkich rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje od 4 miesięcy suplement Iqacai i 10 kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamerzy j****i proponuje ci jakieś białko wzbogacone o bcaa i arginine z hi tec jest tanie dla kobiety na bazie soi na alledrogo już od 35 zł za kg można wychaczyc i może coś na zachętę do ćwiczeń na bazie kofeiny i guarany nie wiem jakie są teraz dobre ale drogie nie będą ja biorę Hellfire z efedryna i geranium ale jestem facetem tobie nie radzę aminokwasy zawarte w odżywce białkowej pomogą przyspieszyć ci metabolizm i odżywia mięśnie także wspomogą regeneracjie możesz coś droższego też ale nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja juz wole zdecydowanie BLACKa, który zapewnia mi mocny energetyczny impuls, inspirujący do dalszego działania. Dla mnie jest mega i niczego więcej mi nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety piłam Tigera ale jak posmakowałam BLACKa, to od razu tamten ostawiłam w kąt i już mi nawet zaczął cuchnąć, fuj, jak ja mogłam pic takie okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka7109
Przy intensywnych treningach polecam napój izotoniczny 4move. Świetnie nawadnia i posiada bardzo dużo mikroelementów, które pozytywnie wpływają nasz organizm. Mi ten napój polecił trener na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslimu. W 3 miesiące schudłam 14 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka jak najbardziej Cię popieram, Napój izotoniczny jest 1000 razy lepszy niż tiger czy black przecież to sama chemia, wątroba się kiedyś odwdzięczy. Izotonik podczas ćwiczeń uzupełni sole i mikroelementy a po tym g***ie nie ma nic. Zamiast tego lepiej sięgnąć po naturalny suplement z którego będą jakieś korzyści. Sama się wspomagam african mango 180, czuję że więcej z siebie daje na siłowni. energetykom stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox działa chociaż wątpliłam. Wprawdzie to jeszcze nie koniec kuracji, ale sam fakt, że straciłam 14 kg 2 miesiące jest już dla mnie czymś niesamowitym. Gdyby tylko udało się to wszystko utrzymać po kuracji... Inne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie Slimunox? Moja mama stosuje od 4 miesięcy, ubyło jej 12 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Slimunox rzeczywiście działa. Straciłam w sumie 14 kg w trzy miesiące. Jakoś nie prowadziłam specjalnej głódówki, starałam się jeść racjonalnie. To mi dało w sumie bardzo dużo, ale istotne, że nadal nie wróciłam do złych przyzwyczajeń, jestem szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka33
Ciekawa strona o naturalnych suplementach diety i odżywkach http://dr-natura.eu/ można tam poczytać o konkretnych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mój blog wszyscy znjada cos dla siebie produkty sa dodawane codziennie wraz z opisem i potwierdzajacym dokumentem badań laboratoryjnych https://nutrispro.blogspot.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie Slimunox.18 kg w 4 miesiące, bo tyle czasu brałem ten środek. Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxaa
Jeśli chodzi o suplementy to ja zażywam Oeparol jest w przystępnej cenie, dostępny w każdej aptece. Stosuje go już od ok 6 mce i zauważyłam znaczną poprawę w kondycji skóry i włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener :) Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego :) Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wspomóc się suplami, to postaw na te naturalne, czyli przede wszystkim czytaj skład, jeśli jest krótki i łatwy do przeczytania, czyli nie ma w nim nazw których nie da się przeczytać bez łamania języka, to bierz. Ja osobiście wspomagam moje treningi na siłce kapsułkami z chili habanero- habaicyna. Oprócz habaicyny piję także ziółka uwalniające organizm od nadmiaru wody, np. mniszek lekarski. Poszukaj więcej na forach o zdrowym żywieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie będę namawiała aby stosowała Slimunox.Ale według mnie są to na razie najbardziej skuteczne tabletki na rynkU.Jeszcze nigdy nie udało mi się schudnąc 13 kg w trzy miesiące.Żadna dieta nie daje takich efektów.Może inaczej pewnie daje ale trwa to zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Slimunox.Zmiana diety ****** tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Slimunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie mogę polecić to https://africanmangosklep.pl, bardzo mi pomógł zamówilam pełną kurację u producenta Vital progres, po tym czasie schudłam 11 kg teraz czas popracować nad kondycją. Zmobilizowałam się do pracy nad sobą jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
Ja jestem zadania, że te dodatki są ok, ale nie mogą zastępować zdrowej i pełnowartościowej diety. Bo to ona jest najważniejsza. Ja ostatnio kupiłam płatki wysokobiałkowe https://tanie-odzywki.pl/zdrowie-i-uroda/4467-i-m-fit-wysokobialkowe-platki-owsiane-i-ryzowe-50g.html i jestem zachwycona. Idealne na śniadanie, lub przekąskę. Wygodne w przygotowaniu i bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa dieta to podstawa ale ja wspomagam się suplami od biomed pharma, nie są drogie a ich skład jest naturalny, bez sztucznych dodatków i konserwantów. Stosuję Oslo Slim i Fiord Fit. Oslo jest dobre dla osób, które przy małym nakładzie pracy chcą zredukować mase ciała. Fiord Fit jest z kolei spalaczem (ma w sobie kelp, kapsaicyne, chrom i jod), i super wspomaga metabolizm. Oba mozna dostac w większości aptek albo na biomed-pharma.pl (ja zamawiam ze stronki, bo maja fajne rabaty). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez stosowania odpowiedniej diety odżywki nie mają sensu, możemy sobie tylko zaszkodzić. Ja od czasu gdy ćwiczę na siłowni wspomagam się odżywkami od https://centrumodzywek.net , gdzie mają duży wybór odżywek dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór odżywek oraz suplementów znajdziecie w ofercie firmy www.elitesportfood.pl Możecie robić u nich zakupy online ale polecam wam też wybrać się do ich sklepów stacjonarnych. Spotkacie się tam z profesjonalną obsługą, która będzie potrafiłam doradzić w doborze suplementów oraz odżywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×