Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

odzywki i suplementy diety dla kobiet

Polecane posty

Gość gość
Każdy woli co innego, lub na każdego co innego zadziała. Ja biorę tabletki Foreverslim. Dopiero one zaczeły dawać mi zadowalające efekty w postaci zauważalnego spadku wagi. Schudłam już 9kg a dalej walcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się,że suplementy diety nie mają wpływu na płodność. Sama je stosuje i również zamierzam być mamą. Poszukaj informacji w Internecie np. tutaj: http://witchking.pl/ albo udaj się do jakiegoś specjalisty lub zapytaj się swojej ginekolog. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie żeby schudnąć to potrzebne są ćwiczenia, dużo ruchu, tak samo ważna jest dieta, bo nie schudniemy ćwicząc a jedząc słodycze :) ja jestem też za suplementami, ale nie wiem jak one wpływają na płodność, może tutaj: http://malakawka.pl/ znajdziesz odpowiedź. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia54
Nie zawiedziesz się na współpracy ze www.swiatsupli.pl. Dali mi mnóstwo próbek supli za samo polubienie strony na FB, doradzili, pomogli dopasować produkty pod konkretny styl treningu. Produktów dużo, przeceny takie, że każdego u nich stać na dobry suplement. Wyraźnie ludzie z pasją, do tego co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti112
Osobiście stosuję odżywki i suplementy firmy Olimp z linii Queen Fit. Świetnie wspomagają moje ćwiczenia na siłowni, dodają mi energii, stabilizują metabolizm i przyspieszają odchudzanie. Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszka
długo szukałam jakiegoś wspomagacza dla mojej diety no i słyszałam dużo o zielonej kawie, że podobno tak dobrze pomaga w odchudzaniu więc kupiłam je w formie tabletek IQGreen i w miesiąc zrzuciłam już 6kg i walcze dalej bo lato coraz bliżej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już wypowiadałem się na temat Foreverslim, i pomimo, że troszkę czasu już minęło, to nadal u mnie wszystko w porządku, waga jak spadła, to się utrzymuje... Nie dam sobie nic powiedzieć na ten suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o jakiekolwiek suplementy diety.Pierwszy jaki biorę to Foreverslim więc nie wiem czy spadek wagi o 1,5 kg w tydzień jest dobry czy nie.Ale jeżeli waga będzie spadała w takim tempie to nadwagi pozbędę się w półtora miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmocniejsze spalacze tłuszczu mają w www.swiatsupli.pl Sporo też jest specjalistycznych suplementów dla profesjonalistów. Cennik hurtowy. Suplementacja u nich wychodzi tanio, do tego odżywki masz w jednym miejscu. Można sobie też sporo przeczytać o składzie i o technikach stosowania supli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowałaś therm line fast ? Moja koleżanka się z tymi tabletkami odchudzała. W szoku byłam jak zobaczyłam efekt po miesiącu. Zeszło jej przynajmniej 4 kg. Widać, że jest mega zadowolona. Zapracowała też dietą i ćwiczeniami na taką sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janekkkk
sprobuj nie pic therm line - efekty beda identyczne - nie spamujcie prosze tego forum to jest tak dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dużo czasu zajęta zmiana myślenia o odchudzaniu.Wszystko zaczęło się dobrze układać w momencie jak zmieniła podejście do tego tematu.Przede wszystkim dieta u mnie 1500 kal ruch- dwa razy w tygodniu basen no i Foreverslim.Efekt lepszy niż zakładałam na początku bo -15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na tabletki Foreversli jest dużo pozytywnych opinii na ich temat liczę na to że wspomogą moje odchudzanie.Wiem że ważna jest zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej,ale jeżeli mogą mi pomuc to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty____Spam
forever slim a raczej IQLab ile jeszcze nawpierydalacie tego swojej durnoty ? myslicie ze ktos jest glupi, ze 10 postow pod rzad jest waszego pierydolonego samozachwytu i wymyslonych historii! Jebnynijcie sie w te puste łby! Powinien sie wam ktos za d**e wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluska
Witam Cie. Jakieś pół roku temu także zastanawiałam się nad spalaczem. Zamówilam sobie taki i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście ćwiczenia i dieta to podstawa. Termogenikiem podkrecilam troche potliwość i chęć do ćwiczeń :). W ciagu 3 miesięcy -7 kg. Używalam Fat burner z firmy sfd - spalacz (termogenik) Oraz BCAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
A ja polecam aminokwasy: http://glutamina-odzywki.pl/producenci/trec-nutrition.html Są dużo bardziej naturalne niż wszelkie inne tabletki a do tego są świetnymi spalaczami tłuszczu. Dodatkowo, jeżeli ktoś uprawia sport regularnie to ich flagowym produktem jest suplement przedtreningowy, który dodaje energii do wysiłku fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ForeverSlim jest skuteczny, jednak trzeba pamiętać, że jest to suplement diety i jako taki ma odpowiednie działania. Chodzi mi o to, że należy go brać zgodnie ze wskazaniami producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem trenerem personalnym i też sprzedaję suplementy diety. Pozyskuję je w cenniku hurtowym, obniżającym się wraz z ilością zamówień przez www.swiatsupli.pl Rewelacyjna, merytoryczna współpraca. Nikt z moich klientów się nie skarżył na jakość odżywek od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaW1982
Hej, jeśli chodzi o zakup suplementów to bardzo się opłaca zaopatrzyć się podczas targów fitnessowych. Akurat niedługo w Warszawie się będą odbywały duże targi FIWE. Tam wystawia się sporo producentow suplementów i mają super ceny. W tamtym roku byłam i skorzystałam z wielu promocji oraz gratisów :) te targi są chyba 8 i 9 października.. Przy okazji można spotkać wiele znanych twarzy ze świata fitness!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za poy****i ludzie. Temat o witaminach dla ciezarnych a oni reklamuja odzywki dla trenujacych. Macie mozgi w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela89
Osobiście stosuję odżywki i suplementy firmy MyProtein. Świetnie wspomagają moje ćwiczenia na siłowni, dodają mi energii, stabilizują metabolizm i przyspieszają odchudzanie. Polecam gorąco! http://www.myprotein.pl/elysium.search?search=fat+binder ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam stosowanie suplementów diety,według mnie bardzo pomagają,szczególnie w połączeniu z siłownią.Ja stosowałem IQacai i jestem zadowolony z jego działania,w parę tygodni zrzuciłem 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaa65
Moim zdaniem warto,byś zaczęła stosować suplementy diety do ćwiczeń,ja tak samo zrobiłam i dzięki ćwiczeniom+suplementowi diety IQacai straciłam 7 kg w krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za odchudzanie zabrałam się dopiero teraz.Mam zaplanowaną fajna dietę mam ambitny plan ćwiczyć codziennie do tego zdecydowałam się na tabletki Foreverslim.Mam nadzieje że tym razem efekt będzie zdecydowanie lepszy niż poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o odżywki i suplementy dla kobiet to bardzo fajne preparaty można znaleźć na stronie https://www.alezielonysklep.pl/9295-suplementy-diety-dla-mezczyzn , jest tam cała kategoria, która przeznaczona jest wyłącznie dla kobiet. Można tam znaleźć naprawdę wiele ciekawych produktów, które pozwolą utrzymać dobre zdrowie i piękną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna12
Jeśli brakuje białka , warto zakupić suplementy diety , które posiadają w składnikach dużo białka. Można je spotkać w sklepach internetowych. Sama szukam jakiś odżywek dla mnie;) Trenuje pływanie i rozglądam się czegoś idelalnie pasujące mi. Siostra poleciła mi ten sklep https://twojeodzywki.pl/odzywki/odzywki-bialkowe.html, kupował ktoś tam już?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę tylko potwierdzić skuteczność Slimunox.U mnie te tabletki spisały się super.Schudłam dzięki nim dokładnie 14,5 kg a najważniejsze dla mnie jest to że nie było po nim efektu jajo tak jak to mi się przydarzyło po innym suplemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×