Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morning_coffee

Praca po studiach

Polecane posty

Jak szybko znaleźliście pracę po skończeniu studiów? Ja akurat jestem niedługo po obronie i już mam serdecznie dość tego bezrobocia, nie wspominając już o tym, że pracy szukałam dużo wcześniej, tyle tylko, że teraz mam więcej czasu żeby sama roznosić CV, bo ogłoszeń z mojej działki można się nie doczekać... To normalne, że tak się człowiek niecierpliwi? Jak było/jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po studiach już parę lat, do tej pory nie pracuje tam gdzie powinnam. Cały czas pracuję tam, gdzie studia wcale nie są potrzebne. Jeśli chodzi o mój zwód, wysłałam już bardzo dużo cv i niestety bez żadnej odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie macie studia? Moze bede mogla pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20:12, ja też wysyłam CV nie zawsze do miejsc zgodnych z wykształceniem, ale ogólnie jak szybko znalazłaś pierwszą pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym za dużo tutaj o sobie nie pisać, na takim forum cenię sobie anonimowość ;) nie oczekuję, że ktoś tu jakoś "załatwi" mi pracę czy coś (chociaż gościu z 20:14 - i tak dziękuję), raczej potrzebowałam trochę wyrzucić z siebie swoją frustrację - nie znoszę nie robić niczego konkretnego, chciałabym się już usamodzielnić i uniezależnić od rodziców, pójść na swoje, żyć po swojemu itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby uzyskać obiektywną odpowiedź musiałabyś podać swój kierunek studiów. Ja znalazłam pracę jeszcze na studiach, ale ja jestem z wykształcenia informatykiem i ludzie z mojego fachu znajdują pracę od zaraz. Moja koleżanka po pedagogice szuka pracy już przeszło rok. Więc jest różnie po prostu. Musiałabyś sprecyzować żeby się czegokolwiek dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susannew
No dzisiaj niestety tak jest, że studia nie dość, że nie gwarantują pracy, to jeszcze potem często gęsto tysiące studentów pracuje nie w zawodzie i ba nawet nigdy w nim pracować nie będzie. U nas sporo osób na ostatnim roku decydowało się na wyjazd z Polski, albo praktyki i staże w USA, jak z programów na http://1globe.pl/ - warto zerknąć, zawsze to podszkolenie języka, doświadczenie no i potem wraca się z czymś więcej niż tylko z papierkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla osób z Białegostoku jest aktualnie bardzo ciekawa oferta pracy - preferują absolwentów. www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy to link do ofert - warto umówić się na rozmowę. Firma z branży telekomunikacyjnej. Znajoma pracuje tam i chwali sobie i atmosferę i zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×