Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grubasińska

Topik dla osób,które muszą dużo schudnąć i chcą wspólnie się wspierać.Zapraszam!

Polecane posty

Gość gość
na zaparcia mnie pomaga codziennie dwie łyzki mielonego siemienia lnianego. Nie jem go łyżkami, tylko dodaje do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćekler25
Bo ze słodyczami to jest tak ze jak się nie zje nic słodkiego przez magiczne 21 dni to potem juz nie ciągnie :) takze jak chcesz to może razem sie wspierać i spróbować wytrzymać te 21 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, ale tylko w połowie;) im więcej jesz słodyczy, tym większą masz na nie ochotę, nie jesz, nie masz ochoty. Bo cukier, a szczególnie syrop glukozowo – fruktozowy napędza apetyt. A ilość dni nie ma nic do rzeczy; ważna jest zbilansowana dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaaa mamba
No powiem Wam dziewczyny, że dieta toczy się dopiero 2 dzień, a w zasadzie jeden, bo wczoraj tylko trochę się ograniczałam a mi już poleciał pierwszy kg :D czyli waga 64 :) Zjadłam dzisiaj: śniadanie: 30 g płatków owsianych, 150 ml mleka 2% ( nie uznaję żadnych "light")- ok 200 kcal obiad: 70 g makaronu razowego, jajko sadzone na patelni teflonowej, 2 pomidory- ok 320 kcal podwieczorek: buteleczka kefiru (400 g)- 180 kcal kolacja: 200 g brokułów, jajko sadzone na patelni teflonowej- ok 170 kcal I pozwolę sobie na trochę mądrości ;) jeżeli jesz jajka z dodatkiem tłuszczu roślinnego, lub w ogóle bez tłuszczu to nie podnoszą one "złego" cholesterolu, a przynajmniej tak słyszałam (i mam nadzieję że tak jest). Wszelkie produkty "light" są złe. Naprawdę, lepiej używać normalnych, bo słodziki, czy wykluczenie tłuszczu w diecie, to bardzo złe opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler25
Czarna mamba nie ma się czym cieszyć pierwsze 3 kg to woda. Lepiej się mierzyć niż ważyć. Ja juz przygotowałam posiłki na jutro. A wiec moje menu: Śniadanie salatka z ogórka szynki z kurczaka i makaronu razowego z lyzka jogurtu naturalnego i czosnkiem 250,kalorii Śniadanie 2 saltka z salaty lodowej kurczaka kukurydzy i czerwonej cebuli 400 kalorii Obiad makaron razowy zbserem białym chudym 300 kalorii kolacja narazie nie wiem bo będę jadła jak wrócę z pracy. Mam nadzieje ze się uda :) trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler25
Halo halo jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisssanur
Witam was....u mnie juz po urodzinach....zjadlam tylko jeden maly kawalek tortu;) 10.000 krokow zrobilam i 10 razy 30sekund na skakance.....przez te urodziny za niedbalam diete - nie to ze wiecej jadlam...ale bez sniadanie i nie o stalej porze.... Wiecie co,podobno na diecie traci sie miesiaczke...himmm ja mam juz drugi raz!!! Nienormalne to...macie podobne problemy???Do lekarza mam na poniedzalek...zobaczymy co powie:) Milego dnia zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×