Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikuMikuu

Jaką aktywność fizyczną polecacie?

Polecane posty

w sensie, nie zależy mi an tym żeby jakoś specjalnie schudnąć, tylko właśnie żeby ujędrnić ciałko wyrabiając mięśnie (oczywiście zamiast tłuszczyku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na taką temperature to polecam leżenie w basenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Robic mozna duzo rzeczy. Co kto lubi. Zgadzam sie , ze nie ma sensu przymuszac sie do czegos jesli z gory wiesz , ze tego nie lubisz. A wiec - co lubisz ? Co moglabys robic ? A czego zupelnie nie ? Co do figury to moze zacznij od tego jaka figure aktualnie masz i do czego masz tendencje. Jak jest w rodzinie ? Raczej grubasy czy szczupli. I czym sie najczesciej zajmuja ludzie z Twojego najblizszego kregu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I czym sie najczesciej zajmuja ludzie z Twojego najblizszego kregu ?" Jedzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wiec - co lubisz ?" lubię leżeć na macie, mogę nawet przybrać jakąs pozycję o ile mogę siedzieć na macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Yoga. Z tym , ze to sa cwiczenia statyczne. Potrzebujesz jeszcze cos dynamicznego. Jak daleko masz z domu do pracy ? Da sie chodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię też chodzić/spacerować ale od tego się nie chudnie/nei wyrabia kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mnóstwo blogerek sportowych, w necie pełno nagrań z ćwiczeniami, a Ty pytasz na kafeterii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mylisz sie. Chodzenie to bardzo dobry trening. W jakich butach najczesciej chodzisz ? Brzuch bardzo trudno jest zrzucic. Jaka figure masz obecnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia z Chodakowska sa Ok. Do tego zdrowa dieta i na pewno ciało się poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenie w upale w ciasnym pokoju to nie to. Wolę klub fitness, są ludzie, trenerka, motywacja. Myslałam jednak o jakiejś aktywności może na powietrzu, mamy ładną POGODĘ, samo przebywanie na powietrzu to zdrowie, jakby dodać jakąś aktywność to byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" W jakich butach najczesciej chodzisz ? " w sandałach "Jaka figure masz obecnie ?" normalną, ale pełne kształty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na powietrzu jest tak samo gorąco jak w domu. Moze idz do klimatyzowanego klubu fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
W jakim sensie "pelne ksztalty" ? Sprecyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie poszło mi w cycki, dupę i brzuszek, no i nie odznaczają mi się kości i żyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu dziś w sensie, nie zależy mi an tym żeby jakoś specjalnie schudnąć, tylko właśnie żeby ujędrnić ciałko wyrabiając mięśnie (oczywiście zamiast tłuszczyku). I joga, o ile ktos juz wczesniej nie stwierdzil tego oczywistego faktu 🖐️ no i idac tym samym nurtem pilates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z twoim ryjem to nigdy nie będziesz atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jaka masz roznice obwodu brzucha , w najszerszym miejscu , w stosunku do obwodu bioder tez w najszerszym miejscu ? Nie musisz tego pisac tutaj. I ile chcesz zrzucic. Zawsze taka bylas czy przytylas ostatnio ? Cos sie zmienilo w Twoim trybie zycia ? Masz inne zajecia , inny rozklad dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fikumiku zacznij nosić pracować w kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Moze byc jeszcze dzialka albo praca w ogrodku. Ale pewnie nie masz. Pasowaloby Ci chodzenie do pracy ? Masz taka mozliwosc ? Do tego yoga z cwiczeniami dotyczacymi roznych pozycji ze zginaniem tulowia. To na poczatek. A potem zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uomo
Pojeździj sobie na rowerze. Ja dziś sobie pośmigałam, człowiek i kalorii spali, i wyżyje się przy okazji. Słuchawki w uszy i pełny relaksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku :)może skakanka? albo opanuj kręcenie kółkiem na biodrach hopa, hopa...seksowny brzuszek się wykształci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×