Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podziwiam ludzi którzy decydują się na dziecko w tych czasach

Polecane posty

Gość gość

Wszystko w sklepach drogie, brak mieszkań, kiepskie płace, a dziecku też trzeba zapewnić jakąś przyszłość. Dziecko musi się dobrze odżywiać, a to kosztuje. Trzeba dobrze ubrać, wyprawki do szkoły itp. A jak dzieci zaczną dorastać to dopiero się zaczną prawdziwe potrzeby i mam wrażenie że dużo ludzi o tym nie myśli, a mówi o słodkim bobasku nie zastanawiając się że dziecko rośnie i ma coraz większe potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśląc w ten sposób nikt nie miałby dzieci, bo nawet osoby które byłoby stac na dzieci bałyby sie czy podołają obowiązkom finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się tyczy osób których faktycznie nie stać na dziecko, a potem cała rodzina pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wojnie napewno bylo lepiej co? Ja IIerdole co za myslenie pokolenia gimbazy i dzieci neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci powiem w druga str-mielismy z******ta sytuacje z mężem-oboje przed 30 i stwierdziliśmy, że teraz dobry czas na dziecko.. obecnie mój mąż jest na wylocie z pracy bo zamykaja oddział a ja sie użeram z zusem bo mi zwlekaja z zapłatą zasiłku od kilku miesiecy oboje od kilku lat stała praca, zero kredytów, mieszkanie własne (odziedziczone)... a teraz na koneic ciąży zupełnie sie syt zmienila tak wiec nigdy nie wiesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie stać, mam mieszkanie, dobrą pracę i nie oczekuje podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy nie stac na dziecko?? i komu to oceniać? zgadzam sie z poprzedniczkami, dziś na wozie jutro pod wozem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×