Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość człowieczy los

Jutro skończę 33 lata, miał być tort

Polecane posty

Gość człowieczy los

czekoladowy... stłukłam szklankę, tzn nie ja, tylko miska którą odkładałam jebła na szklankę i drobinki tej k***y powbijały się w ciasto tak, że nie sposób wyłowić wszystko. Tort wylądował w koszu, przecież nie chce nikogo skrzywdzić cholernym szkłem. :( Zdalam sobie sprawę, że całe moje dotychczasowe życie tak wyglądało: coś fajnego na horyzoncie=> perspektywa mojej przyjemności, ciche marzenia o chwilce szczęścia po zaangażowaniu swoich sił i energii=>wypadek=>destrukcje i/lub przykre konsekwencje rzutujące na ostateczny cel, który traci na wartości, szarzeje, zostaje naznaczony niechęcią i urazą. Ja p*****le :( Ktoś powie, to tylko szklanka, ale k****, nie zjem tego, co chciałam zjeść w tym dniu podobno ważnym, a z********anie po nowe składniki i przygotowanie wszystkiego od nowa już nie będzie niczym innym, jak tylko zawracaniem tej mojej "rzeki" kijem. Czy tylko ja tak mam? Czy tylko przez ciernie do gwiazd? Może sznur dostanę w prezencie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój powiem Ci tak w życiu nie zawsze są piękne chwile. Ale czasami wychodzi słońce. Na pewno będzie lepiej. Uszy do góry i Wszystkiego Najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnolud z nocnikiem
Ahahahahaaa. Rewelacja, ale sie usmialem :D Uszy do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokój! Toć to nie tragedia. Idź kup tort i nie zrzędź, a dla pocieszenia powiem Ci, że stłuczona szklanka, miska, ogólnie szkło (prócz lustra) to oznaka szczęścia! Spotka Cię jakaś radość. Wszystko zalezy od postrzegania ----- zepsuty tort to nie powód do rozpaczy, kup od najlepszego cukiernika w mieście gotowiec i baw się dobrze, a historię o zepsutym torcie opowiadaj jako anegdotę :D A doświadczeni życiowe traktuj jako naukę --- gdyby nie one byłabyś innym człowiekiem, prawdopodobnie mniej mądrym. Zatem głowa do góry i cycki do przodu! :D Wszystkiego najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×