Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety tak negatywnie reagują na wieść o niedoświadczeniu seksualnym?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie kieruje głównie do kobiet niezależnie czy wolna czy w związku. Proszę również się nie wyzywać w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mogą znieść że facet zachował czystość a one nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy kto, jako dziewica reaguję zawsze pozytywnie na taką informację, wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starajcie się pisać tak by nie prowokować wyzywania bo wiecie jak tutaj ludzie potrafią się wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chca byc perfekcjonistkami we wszystkim nawet w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Bo są hipokrytkami? Faceci zresztą też. Po pierwsze żeby mieć doświadczenia to od czegoś trzeba zacząć. A więc trzeba być dla kogoś pierwszym czy drugim... Po drugie to jest też oznaka lenistwa - no bo przecież to On ma ją rozpalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie kobiety jak reagują?bo to nie jest sprecyzowane ? to tak osobista,intymna sprawa,że jeśli już -to bym to omawiała z moi hipotetycznym partnerem,a nawet bym nie omawiała a po prostu wszystko by się naturalnie "działo",jakie znaczenie ma to,że któreś z partnerów nie ma doświadczeń w tej sferze?to raczej jeszcze lepiej,nie ma złych nawyków choćby,a razem można wszystko dopracować,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo muszę przejąć inicjatywę a nie każda kobieta ma na to ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja reagowalam pozytywnie, i dobrze na tym wyszlam, za to zdarzylo sie, ze to facet nie chcial sie przyznac do takowego. To przez stereotypy i glupie gadanie ludzi, jak zawsze, nawet na tym topiku sie zdarzylo, o czystosci (wtf? nadal myslimy, ze seks jest be? ;( ), podwojne standardy moralne, religie w koncu. Przynajmniej wiesz, co myslec o dziewczynie, jesli jej twoje 'prawictwo' nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, wlasnie sobie zdalam sprawe, ze z mojego doswiadczenia wynika, ze im mniej facet doswiadczony, tym lepszy. Moze nie za piewszym razem, wtedy to kazdego zzera stres czy cokolwiek, ale w ostatecznym rozrachunku tak wynika. Ale ja to mam szczescie do ludzi, zawsze to wiedzialam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi np nie odpowiadałoby to z tego "samego" powodu że jesteś prawiczkiem, bo twoje motywy mogły byc różne że tak się stało. Jedyne co by mnie przerażało że sama nie mam zbytnio doświadczeń, więc wolałabym by facet mną posterował nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W seksie z partnerem, na ktorym ci zalezy nie potrzeba takiego czegos jak sterowanie. To sie robi dla przyjemnosci, a jesli masz ochote nic nie robic, i zostawic wszystkie decyzje facetowi, to znaczy, ze ochoty na seks za bardzo nie masz i moze lepiej byloby poczekac. Myslisz, ze dwojka niedoswiadczonych musi czytac jakies instrukcje obslugi zeby wiedziec, jak uprawiac seks? Gdyby tak bylo, wymarlibysmy przed wynalezieniem internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz. Przeszkadzać to może tylko jakiejś nimfomance, choć i nie do końca. Bo taki niedoświadczony facet może ją jeszcze bardziej kręcić. Ile osób tyle zachowań, upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×