Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćr452

Kominek tradycyjny

Polecane posty

Zależy jaki masz dom, czy kominek będzie do ogrzewania czy dogrzewania, na jaki metraż, bez podstawowych informacji ciężko coś doradzić;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też od razu pomyśleć czym będzie sie palić w takim kominku. Bo na rynku dostepnych jest wiele opcji, np brykiet drzewny (http://odziezroboczalublin.pl/brykiet/). Węglem to juz mało kto pali, ale też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Węglem w kominku?;) nie wyobrażam sobie tego;) drewno albo brykiet jedynie;) w ogóle kominek to fajna rzecz, robi super nastrój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy kominek z płaszczem wodnym, to dopiero jest świetny kominek. Ogrzewa cały dom, wode użytkową. Super że nam taki w Piecbud polecili . Jak szukacie kominka polecam te właśnie www.piecbud.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to będzie wolnostojący kominek, wkład kominkowy czy tradycyjny otwarty kominek, każdy na pewno jest świetnym rozwiązaniem :) Dwa ostatnie można ciekawie wykończyć, na przykład granitem czy marmurem A kozę, jeżeli jest blisko ściany można wyeksponować na tle płyt kamiennych. Kamień naturalny ma świetną kolorystykę i wzornictwo i do tego świetne właściwości :) więc warto przemyśleć również kwestię wykończenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko zależy od tego jakie funkcje ma spełniać kominek, czy ma tylko służyć jako dekoracja czy może ma ogrzewać cały dom. Najlepiej skontaktuj się z fachowcami, nam pomogła w wyborze firma www.wilinski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mim zdaniem najfajniejsze są kominki marmurowe. Nasz zbudowała firma http://www.marmursolniczki.pl i to był strzał w dziesiątkę! Taki kominek tworzy w domu ciepły nastrój i pozwala na bardzo eleganckie aranżacje wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałabym taki kominek zabudowany, najlepiej obudowany płytkami marmurowymi, np takie jak wykonuje firma Marwen, na stronie www.marwen.com.pl/?kominki-obudowy-kominkow można obejrzeć ich realizacje i takie coś mi się podoba bardziej niż wolnostojący kominek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka858
Kominek w domu to super sprawa, zwłaszcza teraz gdy na dworze zimno. Tutaj można znaleźć bardzo dużo ciekawych modeli kominków, różnego rodzaju http://sklep.kominki-lumar.com/ Zainteresowanym polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście podoba się kominek zabudowany w szafkę rtv. Można go zobaczyć na stronie http://sklep.kominki-vector.pl/ . Nad szafką zawiesić TV. Super to będzie się prezentować. Żonie już pokazałem i też go chce. Także kupujemy, aby na jesienne wieczory było przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silwuchna

ja mam piękny kominek, taki wolnostojący z kratki.com.pl. mają spory wybór ale przekonało mnie wzornictwo i dobra jakość produktu! także już jesieni nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Jeśli kominek ma spełniać głównie funkcję dekoracyjną i być wykorzystywany okazjonalnie, to wybierz taki, który najbardziej Ci się podoba ;) Natomiast w przypadku, gdy masz zamiar dogrzewać pomieszczenie lub wykorzystywać kominek w ogóle do ogrzewania, to musisz wziąć wiele aspektów pod uwagę. Nie będę się tu nad tym rozwodzić, bo jest mnóstwo specjalistycznych artykułów na ten temat w sieci. Poczytaj o tym, co wziąć pod uwagę przy wyborze kominka i skontaktuj się ze sprzedawcą, żeby pomógł wybrać Ci najodpowiedniejszy do Twoich potrzeb model. Kratki.pl to porządna firma, mają produkty dobre jakościowo, więc bez obaw możesz do nich napisać, na pewno pomogą coś dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimba

Kominek kupiłam w kratki.pl. Firma okazała się, że działa sprawnie i terminowo. I ja osobiście jestem zadowolona z jej wybou. A sam kominek się sprawuje doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć awaryjne źródło ciepła to lepszy będzie kominek rozprowadzeniem ciepłego powietrza
po budynku - zadziała bez gazu i bez prądu, a od biedy nagrzejemy na tyle, żeby nie zamarznąć. Bo jak ci wyłączą prąd, to i pompa ciepła i kocioł gazowy nie pomoże
Weź pod uwagę montaz kominka na pellet oraz drewno hybrydowe:
https://iwonapellets.pl/kategorie/kominki-na-pellet-i-drewno-powietrzne-nadmuchowe-air

Na stronie jest wyjaśnione jak dziala kominek na powietrze nadmuchowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na ofertę  kominkizdunskie.pl można liczyć z tego względu, że mają kompleksowo przygotowane propozycje i ich bardzo szeroki zakres, zróżnicowanie. Te różne wykonywane przez nich kominki różnią się mocno między sobą więc każdy będzie miał okazję szukać tego co będzie dla niego faktycznie atrakcyjne. Możliwości jest sporo więc to wykonanie powinno być jak najbardziej dopasowane do klienta i jego potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×