Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka25

Wasze pierwsze objawy ciąży ?

Polecane posty

Gość autorka25

Witam :-) jakie miałyście/macie pierwsze objawy ciąży ale takie przed spodziewaną miesiączką ? Nie mogę za bardzo znaleźć na ten temat informacji. Dziewczyny piszcie ! Będzie niezła baza informacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie krew z nosa przy czyszczeniu.ot przekrwiona sluzowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manili5
ból pachwin i osłabienie organizmu i zmęczenie ale nie wiem czy to ciąża :-) zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga! napiszę dużymi literami, żeby dotarło. wszystkie objawy ciąży, które mogą wystąpić na tak wczesnym etapie (czyli przed terminem spodziewanej miesiączki) są dokładnie takie same jak objawy zbliżającej się miesiączki. organizm dopiero najwcześniej na 4-5 dni przed terminem spodziewanej miesiączki dostaje sygnał, że jest ciąża. wcześniej w organizmie zachodzą dokładnie takie same zmiany, jak przed każdą miesiączką, bo przed każdą miesiączką organizm przygotowuje się do przyjęcia zarodka w macicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilna kafeteria. Cenzuruje wielkie litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tak jest. ale jeśli kobieta zna na pamięć przebieg swojego cyklu to najmniejsze odchylenie od normy daje do myślenia. Tak było w moim przypadku. Tydzień przed okresem,który nie nadszedł :-) miałam okropny ból pachwin, podbrzusza i zawroty głowy. Okazało się że jestem w ciąży. teraz jestem w 30 tygodniu. Pozdrawiam wszystkie staraczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dosłownie tak jak ty ;) jestem w 8 tc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak okresu (3 ciąże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zaparcia, stan podgoraczkowy, wzdęcia i w życiu nie powiazalabym tego z ciąża, ale tak bylo. Dowiedzialam sie o pęcherzyku ciazowym w 3 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kilka dni przed miesiączką pojawił się okropny ból w plecach zaraz nad posladkami. Myślałam że to od kręgosłupa bo dużo siedziałam w pracy, że to korzonki czy coś takiego.. Nigdy nie miałam takie bólu. Mogło to być zagnieżdżenie zarodka(?). Teraz jestem w 31 TC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj uwaga! napiszę dużymi literami, żeby dotarło. wszystkie objawy ciąży, które mogą wystąpić na tak wczesnym etapie (czyli przed terminem spodziewanej miesiączki) są dokładnie takie same jak objawy zbliżającej się miesiączki. organizm dopiero najwcześniej na 4-5 dni przed terminem spodziewanej miesiączki dostaje sygnał, że jest ciąża. wcześniej w organizmie zachodzą dokładnie takie same zmiany, jak przed każdą miesiączką, bo przed każdą miesiączką organizm przygotowuje się do przyjęcia zarodka w macicy!!! xxx hahaha spoko tu wszystkie maja zaraz po owulacji:D zgage neistrawnosci, zmeczenie sennosci i ZAWSZE inny ból niz zwykle:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowaaaaaa
Ja juz praktycznie jakos od samego poczecia mialam nienaturalnie wielkie piersi, krwawily mi dziasla i dostalam zajady. Staralismy sie z mezem wiec podejrzewalam ze moze nam sie udalo:-) po kilku dniach od poczecia moj chrzesniak stwierdzil ze mam dzidzie w brzuchu. Wszyscy bylismy zszokowani jego komentarzem. I wszystko sie sprawdzilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×