Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do kobiet 30letnich i starszych wygldąjacych młodziej

Polecane posty

Gość gość
w wieku 26 lat to nie problem wyglądać młodo, ona ma głos jak gimazjalistka, ale widać bruzdy nosowo wagowe u niej, jakbym posłuchała całego filmu to nawet po sposobie wypowiadania się nie mogłabym jej dać kilkunastu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nosowo wargowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co przy ocenie wygladu kogos obcego na ulicy potrzebny Ci jest jego glos? Nie wystarczy ze widzisz i przez mysl Ci nie przejdzie , ze mijajaca kobieta moze miec 50 lat a ty jestes pewna , ze ma 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmccc
Każdy może wyglądać młodziej, niezależnie od płci, nawet o 10 lat, ale...trzeba chcieć, żeby tak wyglądać :-) Nic samo "się nie zrobi" :-) Wiadomo, że ciało i twarz z wiekiem traci jędrność, więc trzeba włożyć więcej wysiłku w to, żeby zachować smukłą sylwetkę i gładką twarz, ale..powtarzam, dla chcącego, nic trudnego! Większość jednak woli leżeć na kanapie, pić i palić regularnie i wcinać hamburgery i....krytykować tudzież niedowierzać, że są ludzie, którzy starają się zachować zdowie i młodość na dłużej i to im wychodzi ;-) To kwestia wyboru, ja wybrałam życie w stylu wellness i nie żałuję, z każdym rokiem widzę, że postawiłam na dobrego konia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie sie sprawdzilam na tej stronce :) wyszlo 24 a mam 33 lol Ale w sumie w ogole mnie to nie rusza zadna z tych cyfr... jak kto juz wczesniej wspomnial i tak skonczymy w piachu takze po prostu cieszmy sie zyciem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko pisze dlaczego ktoś (tak jak osoba wklejająca ten link) mogłaby myśleć o tej dziewczynie, że ma kilkanascie lat, geniuszu :D nie oceniam wieku po głosie nie rozśmieszaj mnie, napij sie kawy to moze szare komówrki ci sie obudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednych dziewczyna bedzie wygladala na nastolatke dla innych nie, jak odstawisz kawe to moze i Tobie pare lat ubedzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 34 lata dają mi ok 25 lat, jestem przeciętna, po prostu się nie maluję i nie mam zmarszczek ani niczego takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.28 Żebyś się nie zdziwiła. Ona wygląda na 8 lat młodsza, ty na 8 lat starszą i rówieśniczki są? Są. x U mnie przede wszystkim geny i brak używek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak używek czyli nawet brak herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten program słaby jest :D Moją PIEKNA 25 letnią koleżankę oceniło na 35 :/ Kolejną na 27 :/ Jeszcze następną na 29:/ Mnie oceniło na 4 mniej, ale mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies kretynki sie tutaj wypowiadają. Szczególnie te co piszą ze myją twarz woda z mydłem (mydło to zabójstwo dla skory) i ze zamiast kremu stosują promienie słoneczne (powodzenia). Co do tej zabójczej "chemii" to sami sie z niej składacie. Zawsze można używać kosmetyków naturalnych, olejków a nie dziadować i oszczędzać na wyglądzie tłumacząc to sobie chemia. Ciekawe ile osob powiedziało wam ze wyglądacie młodo dlatego ze tak myślały a nie bo chciały byc miłe. Ludzie oceniają czesto wiek na podstawie figury, ciuchów, wlosow a mniej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zabawne sa panie ktore unikaja slonca, smaruja filtrami, zima wlaczaja kaloryfery na full, a latem nie moga sie obyc bez klimatyzacji :-D No i oczywiscie bez " pilegnacji" ani rusz- mydlo, nie daj boze, zniszcz skore i 20 lat doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna miec przebarwienia ale i tak wygladac mlodziej niz kobiety z porcelanowa skora, nie zgodzisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Herbata czarna, czy nawet zielona sporadycznie. Tak swoja droga to od kiedy herbata jest uwazana za uzywke? Bo posiada teine? Zabawna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna herbata JEST uzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że herbata jest używką, bo ma kofeinę (nazwana jest teiną) jak ktoś pisze, że u niego jest zero używek to powinien wiedzieć co jest używką, to ty jesteś smieszna, kobieto 30 letnia bez podstawowej wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za zycie bez herbaty, kawy? tylko woda i sałata :D młody wygląd ale nudne życie, niby tak młodo wyglądacie a nie macie nic lepszego do roboty jak tutaj sie kłócić jak to macie 15 lat :D jakie korzyści z tego macie, że ktoś wam daje wiek młodej dzierlatki? :D no widzę, że chyba żadnych :P ktoś was zaprosi na kawę, herbatę, a wy NIEEE bo to mnie postarzy :D i jeszcze do tego ten straszny cuukier :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, nie ide za stadem tylko dbam o to co dla mnie dobre, jak mnie ktos zaprosi za kawe z ciastkiem to podziekuje bo to nie moje kilmaty- chetnie napije sie wody bo ja po prostu lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nuuuda, nie masz chyba kubków smakowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie ze wiele osob nie ma, ty tez,niektorzy nawet smaku surowej marchewki czy pietruszki nie znaja, wszystko doprawiaja zabijajac naturalny zapach,smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat a wygladam na 25 :) mój sekret to zdrowy tryb życia, przede wszystkim ruch, jedzenie dużej ilości warzyw i owoców ale także minimum makijażu. Jeśli już się maluje to ZAWSZE pamiętam o demakijażu, używam rękawicy GLOV, zmywa makijaż za pomocą samej wody i oczyszcza moją skórę z zanieczyszczeń :) nie muszę używać żadnych preparatów o silnym składzie i to jest super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawa postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam kobiete ktora miala 56 lat a wygladala na 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa nie postarza. Niby dlaczego miałaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka2
Każda co powie, że jest naturalnie młoda to trochę ściemnia. O siebie trzeba dbać. Szczególnie o skórę. Ja osobiście mam28 lat i obecnie dbam o to co nakładam na twarz, po porstu inwestuję w dobre kosmetyki i kremy. Moja mama (50 lat) chodzi na zabiegi odmładzające i się tego nie wstydzi. Ma doktora w Dermamedzie na Żeromskiego. Chodzi do niego na lasery frakcyjne. Jak na swój wiek wygląda fantastycznie! Też zamierzam korzysatać jak mi się pojawią pierwsze widoczne zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzka
oni tez mają fotoodmładzanie chyba nie? generalnie znam Dermamed, we Wro to jeden z fajniejszych gabinetów. ale nie ma co mówić że ma się dobre geny...owszem to dużo ale dieta, zabiegi i sport to podstawa dobrego wyglądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuma
Mają fotoodmładzanie....ja byłam u nich na zabiegach na cellulit i jestem bardzo zadowolona. Widać ze jest mniejszy a obsługa jest super profesjonalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Ja nie pale wodki nie pije od20 r. z uzywam maseczek regularnie .obecnie na twarz plyn micelarny .mleczko,olejki naturalne.kosmetyki naturalne ,unikam opalania zadnych filtrow maja dzialanie rakotworcze ,pije ponad 2 litry plynow w tm kawa herbata 100% naturalne soki ,w tym marchwiowy medytuje.cera oczywiscie moze byc ladna za sprawa genow ale odpowiednio zadbana wyglada jescze mlodziej na twarz nie uzywam w cale wody to chlor .uwazam ze geny nie maja tu nic bo w koncu i to zacznie szwankowac natomiast dbanie o siebie to inwestycja w mlodosc,znam kobiety ktore maja kitke bez makijazu ubrane w trampki i one wygladaja jak dziewczynki jednak gdy dokladnie przyjzec sie im cerom to widac zmarchy ale one uparcie twierdza ze wygladaja mlodo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×