Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do kobiet 30letnich i starszych wygldąjacych młodziej

Polecane posty

Wszystko ma znaczenie , ale w pewnym wieku należy twarz nawilżać. Mam obecnie 36 lat i od 16 regularnie stosuje kremy na twarz i pod oczy. Na rynku jest masa kremów , chyba większość przetestowałam. Obecnie używam serię Revitalift Filler i szczerze polecam. Skóra jest super nawilżona i przyjemna w dotyku. Efekt widać i czuć niemal od razu. skórę trzeba regularnie oczyszczać i używać toniku przed każdą aplikacją kremu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta stronka jest do bani. Mi pokazało na jednym zdjęciu 20 lat, na kolejnym 37 (mam 30) a mojemu synkowi 35 (ma 5 lat!). Za to maż wg tej stronki ma 61 lat (w rzeczywistosci 30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mama siedmiorga dzieci i każdy mi mówi ,że młodo wyglądam więc albo tak jest naprawdę albo wciskają mi kit;-)Jak to robię hmm kawę piję litrami, papierochów nadal nie rzuciłam noo chyba ,że o ziemię.Dieta taka sobie.Ale zawsze dbam o to by mieć doby krem i serum a sprawdziłam ich multum od tych tanich po te bardzo drogie.Od jakiegoś czasu używam tak zachwalanego przez Naomi Watts Revitalift Filler ha z Loreala i powiem wam ,że jak za ta cenę to produkt jest świetny ja zmiany widzę rewelacyjne, ale jak ktoś woli drogie kosmetyki to Biotherm blue therapy będzie super.Ja na razie zostaję przy Loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaW
Ostatnio odkryłam świetne kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Jest to seria Revitalift Filler od Loreal. Stosuję serum + krem i efekty są zachwycające. Myślę ,że na pierwsze zmarszczki będzie też dobre , mam kilka większych i widzę ,że są spłycone a skóra bardziej napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciri65
Na pewno w utrzymaniu młodego wyglądu pomaga zdrowy tryb życia! Pice dużych ilości wody, jedzenie warzyw i owoców, wysiłek fizyczny i ograniczenie używek. Poza tak oczywistymi czynnościami, waże są też kosmetyki odpowiednio dopasowane do skóry i oczekiwanych rezultatów. Sama mam 50 lat i stosuję serum i krem z serii Revitalift Filler z L'Oréal Paris i uważam, że w swoim przedziale cenowym są świetną opcją. Mają multufunkcyjne zastosowanie i świetnnie działają na starzejącą się skórę, nadając jej młodszy wygląd. Dzięki ich stosowaniu moja skóra wygląda na wypoczętą, więc mogę je z czystym sumieniem wam polecić! ;) #jestemtegowarta Jak wiadomo same kosmetyki nie zapewnią nam upragnionego wygladu, ale przy współpracy ze zbilansowaną dietą, ćwiczeniami i odpowiednią dawką snu mogą zdziałać cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loreal jest do du/py! Nie kupujcie tego szajsu, kompletnie nie działa. SZkoda kasy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna60
#jestemtegowarta Wszystkim paniom dbającym o młody wygląd szczególnie polecam nowe serum Loreal Revitalift Filler ze skoncentrowanym kwasem hialuronowym. Już po pierwszym użyciu skóra staje się nawilżona i rozświetlona, a po dłuższym zastosowaniu zauważyłam nawet optyczne spłycenie zmarszczek oraz zwiększoną jędrność skóry. Warto zainwestować w ten kosmetyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 lat, wszyscy znajomi mi mówią, że nie wyglądam na swój wiek. Myślę, że po części to zasługa genów, sporej dawki optymizmu, ruchu na świeżym powietrzu i przynajmniej odrobiny starania. Nie chodzę na solarium i nie stosuję jakiś cudownych diet. Nie przesadzam z makijażem, ale czasami dam się namówić na przetestowanie jakiegoś kosmetyku. Ostatnio wypróbowałam krem Revitalift filler HA firmy Loreal i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem jego działania. Skóra jest delikatnie napięta, sprężysta i chyba moje mimiczne zmarszczki są nieco płytsze. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×