Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Włosy zostały obcięte bez mojej zgody.

Polecane posty

ja bym tego faceta nie doniosła do sądu, bo mam swój temperament i lubię prywatne rozwiązania:-p no ale ja jestem tygrysem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tygrysie... Tyko, ze po realizacji twojego pomysłu, to autorce wytoczono by sprawę karną. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie załamuj się za 3 lata Ci odrosną usmiech.gif x 3 lata ponownej hodowli. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabezwlosow
1745 - no wlasnie, trzy lata to wcale nie tak malo i szkoda mi tych wlosow, bo lubilam siebie w nich. Autorka Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak się imprezuje ze stadem małp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłuż sobie. Jak tak musze zrobić bo mi fryzjer "stylista" tak obcial włosy, byly niby "niezdrowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie dałaś mu w mordę przy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111111111
Szkoda, że nie dałaś mu w mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz starać się o szybszy wzrost włosów czyli możesz używać kosmetyków po chemioterapii... drożdże, skrzyp polny, pokrzywa, czarna rzepa, płukanki z kawy i herbaty, siemię lniane, olejowanie włosów, w rok powinny Ci odrosnąć do łopatek. Nie załamuj się odrosną a tego drania pozwij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...jak ktoś pisze, że został zgwałcony w stanie upojenia to też piszą, że dobrze mu takpechowiec.gif gazowałabym. ------Do takich rzeczy nie wolno się nawet przyznawać jak się nie chcę być zwyzywaną od dziwek i szmat. U nas jest tak jak w Arabi, gwałt ot wina kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to> to on nie dostał w pysk??? myślałam że to oczywiste że ryjek będzie zbity ,ja za dotknięcie mnie tak jak nie trzeba zawsze oddawałam dotykiem bolesnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabezwlosow
Nie uderzyłam go, teraz żałuję ale serio przez moment chcialam wziac te nozyczki i mu wbic. Ale wtedy to juz bym byla w wiezieniu chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie trzy lata, można przyspieszyć ten proces są teraz różne preparaty czy suplementy przyspieszające wzrost włosów, poczytaj blogi włosowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie uderzyłam go, teraz żałuję ale serio przez moment chcialam wziac te nozyczki i mu wbic. Ale wtedy to juz bym byla w wiezieniu chyba...." x to byłaby agresja w afekcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlej mu do torby/plecaka coś klejącego, śmierdzącego ze słodkim uśmiechem.Powiedz, że to w ramach rewanżu, bo bardzo ubawił cie jego dowcip. Na policje nie poleci.A może do durnego łba coś dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodobał mi się ten pomysł z ogoleniem brwi facet bez brwi wyglądałby zabawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się z tym debile, przecież ktoś ma namiary na niego i zarządaj kowty za przedłużanie w teminie 2 dni, powiedz,że jeśłi nie zapłąc***iszesz do jego rodziców bo tak poradził prawnik. Dowiedz się dokłądnie jak się ten debil nzawywa, gdzie mieszka i wystosuj wtedy pismo do jego rodziców, opisz co się stało, napisz ile kosztuje zabieg przedłużania i wyznacz ternim zapłaty.Poinforuj,że jesli nie zapłąca za stary których doświadczyłaś ze strony ich syna wstąpisz na droge prawną jak i poinforujesz o zainstałej sytuacji włąddze uczelni. Ja bym nie odpuściła.Pogadaj z prawnikiem, czy mozesz gosciowi powiedzieć ,że sprawa trafi do sądu jak nie będzie ugody, a ugoda to koszt przedłużenia własów, które obciać bez twoje zgody czym naruszył Twoją cielsność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.09 brzmi chyba najrozsądniej z tych wszystkich porad, tylko przegadaj ten temat z prawnikiem, ale to chyba jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, tak zrobię. Właśnie ogarniam kiedy darmowy prawnik ma dyżury w moim mieście. Nie będę raczej nic wysyłała do jego rodziców, ponieważ on jest dorosły więc chyba jego rodzice nie są za niego odpowiedzialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego masz nie wysyłać, skoro on nie będzie chciał zapłacić, no chyba,że zapłąci to niech oni płacą i się dowiedzą co ich synek wyprawia, z pewnością się uciesza. Ustal formę pisma, tytuł, ternim zapłaty, no wszelkie kwestie prawne na podstawie tego pomysłu, bo też uważam,że to jest jakś myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;16- w sumie racja, dzieki za rzeczowa rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykry finał starcia trzech 17-latków. Jeden z nich obciął koledze wbrew jego woli włosy. Dziś prokurator skierował do sądu akt oskarżenia. Za ten czyn grozi chłopakowi do 3 lat pozbawienia wolności. Do całego zdarzenia doszło 28 marca br. w jednej ze szkól w Lubsku. Dwóch 17-latków przygotowywało w sali gimnastycznej sprzęt do mającego się tu odbyć treningu. W trakcie tych czynności wszedł na salę trzeci 17-latek, ich kolega. Widząc jednak, że jeden z dwójki postawił przy ścianie stołek i wziął do rąk maszynkę elektryczną, podjął podejrzenia, że koledzy wbrew jego woli mogą mu obciąć długie włosy. Pospiesznie pragnął więc opuścić salę. Lecz drzwi były zamknięte. - Jeden z jego kolegów złapał go obiema rękami w pasie i siłą posadził go na krześle. Drugi natomiast zaczął pokrzywdzonemu obcinać włosy – wyjaśnia rzecznik prokuratury okręgowej w Zielonej Górze prokurator Grzegorz Szklarz. W trakcie obcinania tzw. „kitki” maszynka z nadmiaru włosów zacięła się. Napastnik dalsze obcinanie włosów koledze dokończył nożyczkami. Powiadomiona o tym incydencie policja wszczęła postępowanie w sprawie. Przesłuchany w charakterze podejrzanego główny sprawca obcięcia włosów – częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu. - Powiedział, że faktycznie obciął włosy pokrzywdzonemu, lecz odbyło się to za wcześniejszą zgodą. Wyjaśnił, że powiadomił kolegę o zamiarze obcięcia włosów, a ten w odpowiedzi kiwną głową – dodaje rzecznik. Oskarżony jednak nie mógł jednoznacznie stwierdzić, czy gest kiwnięcia głową miał oznaczać zgodę czy odmowę. Dodał, że chłopak sam dobrowolnie usiadł na krześle. Za ten czyn 17-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ten, który obciął włosy jest pełnoletni, rodzice nic tu do tego nie mają. Sam odpowiada za swoje czyny. I żaden prawnik nie zaleciłby"straszeniem rodzicami". Czy wy jesteście dorośli i dojrzali, czy może dowod osobisty śluzy wam jedynie do potwierdzenia możliwości kupna alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz to zgłosić na policję, opiujesz miejsce zdarzenie, sprawcę, podstawa prawna: Art. 217. § 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 3. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to ie chodzi o straszenie rodzicami a o sciągnięcie należności, pokrycie straty, w sądzie jest tak samo.Jełśi sprawaca się uchywa od zawunkó zawarcia ugody, sprawę kieruję się do sadu i są czasem od rodzxiców też zciaga zależność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie straszenie rodzicami? Nie straszenie, ale jełśi gośc nie zapłąci w formie ugody, to rodzice jeszcze mogą korzystać z dobrej woli autorki, zanium skieruje sprawę ich syna na drogę prawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym to zgłosiłą i miała w d***e ukłądanie się z tym debilem.Normalnie formalnie idziesz na policję, podstawę prawną masz, dogadaj detale jak najszybciej z prawnikiem i niech się debil póżniej martwi.Narobiłam bym rabanu jak jaki pozwala droga formalna, nie odpuszczajać ani na milimetr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj paragraf, na podstawie którego to rodzice płacą zobowiązania paroletniego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice nie mają obowiązku płacenia za błędy syna, ale pewnie przestraszyliby się pisma i dla świętego spokoju zapłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×