Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Włosy zostały obcięte bez mojej zgody.

Polecane posty

Gość gość
Powinnas pojsc na policje ze swiadkiem a gdzie masz te obciete wlosy? To jest dowod? Nie odpuszczaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie baw sie w zastraszanie na policje I do sadu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę Ci doradzała, doradzi prawnik, ale ja w podobnej sytuacji natychmiast zgłosiłabym fakt na policji, ewentualnie założyła sprawę w sądzie i nie dyskutowała z debilem. Po co masz go prosić o kasę na przedłużanie? dlaczego jeszcze Ty masz za nim chodzić i mieszać w to jego rodziców? Zostałaś pokrzywdzona - są od tego odpowiednie organy, regulują to paragrafy i korzystaj z tego. Na pewno jakaś konsekwencja będzie. A na ugodę się nie zgadzaj, jak zaczniesz to niech już oberwie. Włosy odrosną, ale to żadne pocieszenie. Nikt normalny nie obcina drugiemu włosów bez jego zgody ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze powinnas isc z tym po odszkodowanie. I nawet nie chodzi o ta kase, ktora bedzie raczej marna (ale zawsze cos), a o ukaranie debila. Takich rzeczy sie nie robi, w ogole sie to w glowie nie miesci, a na wielu imprezach bylam i w roznym towarzystwie... Nastepnym razem pomysli, zanim zrobi cos rownie chamskiego i debilnego, jesli bedzie ukarany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, ze mozesz isc do prawnika i sprobowac sie ubiegac o odszkodowanie za straty moralne (ze wlosy byly twoim atutem najwiekszym, masz teraz depresje, chcialas byc modelka, ale cie nie chca z krotkimi itd itd) i o zaplate z jego strony za przedluzanie na kilka miesiecy do przodu (to droga impreza i co 2-3miesiace placisz za nowe wlosy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoja droga jeszcze powiadom wladze uczelni. Ukaraj prostaka jak sie da. Boje sie myslec kto go wychowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki wszystkim za rady :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bydlak z niego!! nie odpuszczaj mu!! pozwij dziada do sadu niech odpowie za swoje szczeniackie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz tobie ucieli za darmo a ja zaplacilam, j****y fryzjer mial uciac trochę a o malo co nie wyszlam z wlosami jak chłop :D i pojdzie z €600 na przedlużanie k***a mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje Ci trafienia na takiego psychopatę Bardzo dobrze Ci tu radzą zgłoś to na policję Wtedy gnój może się wystrasz i od razu poda zleceniodawczynię Twojej krzywdy, bo czuję że takowa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, daj znać, co Ci doradził prawnik i jak się sprawa toczy. Jestem bardzo ciekawa, co w takiej sytuacji można zrobić. x Mojej koleżance też kiedyś kolega z klasy "dla jaj" obciął włosy, i to w szkole, przy wszystkich (miała podobno długi warkocz, on siedział w ławce za nią, pewnie nawet nie poczuła momentu obcinania włosów). x Dla takiego chłopaka takie zachowanie wydaje się "zabawne", ale trzeba być naprawdę mocno ograniczonym by nie wpaść na to, że dla ofiary dowcipu obcięcie włosów takie zabawne już nie jest, a w związku z tym nie powinno się robić takich rzeczy, które sprawią komuś przykrość na lata - na lata, bo zapuszczenie włosów do takiej długości, co opisujesz, trwa niestety latami... x Danie mu nauczki na drodze prawnej jest bardzo dobrym pomysłem - też uważam, że nauczy to chłopaka rozumu i następnym razem pomyśli 2 razy, zanim zrobi coś równie głupiego. I to nie tylko on, ale też wszyscy jego koledzy, a to już spore osiągnięcie. Nie powinno być społecznego przyzwolenia na naruszanie kobiecej nietykalności osobistej, a niestety cała masa chłopaków i mężczyzn uważa, że klepnięcie dziewczyny w tyłek, strzelanie jej ze stanika, ciągnięcie za włosy czy nawet ich obcięcie to "nic takiego"... najwyższy czas chyba, by społeczeństwo sobie uświadomiło, że tego typu zachowania noszą znamiona przemocy i nie powinny być dopuszczalne i społecznie akceptowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×