Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bo kiedyś na ero..

Polecane posty

Gość Sokole Łoko
no i kolejny temat zszedł na jedzenie"( to chyba tutejszy fetysz😴 zaraz będzie kolejna kawka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieskie idiotki typu Giaa, Imperium, MMartha, Samansara kontra pomarańczowi herosi. Co za mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d¡abl¡czka78
Same wylogowane miernoty popiskują. Won bando idiotów. :/ branoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa dziś "delikatny pojaździk" masz pod swój rower z Komunii.  Na erotyczne forum wróć, gdy będziesz miał czym wjechać i co zaparkować Nie ty mi będziesz mówić gdzie, i co mam pisać, ani tym bardziej co mam, a czego nie mam:) leć na parking do Wilka jak musisz, ale daruj sobie ten protekcjonalny ton. Sama parkujesz u miejscowego wioskowego głupka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 a co jest złego w pobłażliwym traktowaniu cie ? powinnaś sie cieszyć również z tego, że ktokolwiek ci odpisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że ten " miejscowy głupek" protekcjonalna księżniczko, jest bardzo przystojny :D Zaśniesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po tym jak ochłoniesz, to przeproś ciężko pracujących ludzi na wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk nie jest przystojny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole Łoko
Ja jestem ze wsi ale nie chcę żeby mnie ktoś przepraszał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""ale daruj sobie ten protekcjonalny ton. Sama parkujesz u miejscowego wioskowego głupka"" GGG GGG Wpisuję do pamiętnika pod P. Przypał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie jak autor/ka tych słów w tej chwili cieszy się, że nie napisała tego gniota jako zalogowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się ożywiłaś:D nie będę przepraszać ciężko pracującego ludu wsi, "wioskowego głupek" to jednostka, która nie ma z nimi nic wspólnego. Równie mało obchodzi mnie, jaki piękny jest Wilk. Widziałam tylko klatę:D Ale co po pięknym fizis, skoro pod kopułką burza chorych teorii. Oczywiście to, co dla większości z daleka śmierdzi, nie musi odrzucać każdego. Była Inessa, jest Gia, reszta ma ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ta "reszta", która zastępuje Ci świat realny nie ma takiego ubawu z Twojej osoby, jaki ty masz z innych. Masz też dziwną manierę wypowiadania się w liczbie mnogiej.. To nawyk czy przymus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła obserwacja komentarzy u Wilka:D to facet, który chyba najwięcej tu ściemniał, sprzedawał małe kłamstewka, manipulował. Wszystkie te ustawki na które nigdy nie mógł się umówić, zwalnianie zarządu kafe, szukanie żony na ciążowym, grożenie myśliwymi, żądanie zdjęć w slipach, udawanie miłości z Iness i dużo innych paranoi. Ja rozumiem, że dla ciebie to esencja męskości. Ale dziwnie jestem spokojna, że dla większości Wilk to konkretny p***b:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak odpowiedzi może być satysfakcjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole Łoko
za dużo tu tematów o kawce i deserach:( tak łatwo cukier przedawkować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że dla ciebie to esencja męskości. Ale dziwnie jestem spokojna, że dla większości Wilk to konkretny p***bus GGG Co za bzdet, wiesz co? zastanawiam się, czy tak łatwo robisz esencjonalną herbatę jak wyciągasz wnioski. Jeżeli tak to mam nadzieję, że nie pracujesz w Urzędzie Skarbowym. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedź dostałaś, na dalszą dyskusję chyba jestem za głupia dla Ciebie. Miłych snów o Rangarze w opinaczach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia odpowiedź. Przez ostatni rok śledziłam temat Wilka. pokłócił się z 90% niebieskich, nie mówiąc już o komentarzach pomarańczy gdzie j***li go praktycznie wszyscy. Więc daj spokój z tymi tekstami "jakim prawem" i pozwól, że podtrzymam swoją opinię o "większości". Brutalna statystyka. Narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie również życzę słodkich snów, a w roli głównej niech wystąpi Ferdynand Kiepski lub Al Bundy. Do wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Wilk, bo ja o nim nie wspomniałam a Ty trolisz o nim w ostatnich postach. Jakaś mania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wioskowy głupek to było o Wilku. Jeśli masz w pobliżu innego wioskowego głupka to faktycznie, cała dyskusja bez sensu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam wioskowych głupków wokół siebie? Ale pytasz o forum ? Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź Tabasco spać bo rano musisz zdobić Błędnemu jajecznice na bekonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fałszywa wypluta już milion razy na tym forum.Ktoś podchody do Naja przypomniał,ale teraz też jest wesoło.:-DKompromitacja z premedytacją i odpowiedź na pytanie,dlaczego niektórzy tak często chcą tu być kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×