Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bo kiedyś na ero..

Polecane posty

Gość gość
E...ja nie nie wiem. Nie mówiłem że będzie łatwiejale też nie mówiłem że będzie trudniej.To forum jest najlepsze do wymiany myśli twórczej, oraz do pieprzenia się kaszanką. Mniam. 😴 Mag ciągle mi się wydaje że nic nie widzisz, przez te włosy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż widać jak grom w ogień się zamieniai pęka szkło kompasu. I co teraz? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nowegn, tutaj większość to szmaty puszczające sie z kim popadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam.Wczoraj się nie liczy.Bawić się noe umiecie.Po to zmiana nicka,inaczej by do dziś na tych samych nickach nie przetrwały.Kto by kawkę pił od rana do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć In ;-) Widzę i słyszę Cię. Gdzie byłeś jak Cię nie było :-)O kawę nie pytam, czy już piłeś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to robisz Mag? ;)Maszyna do kawy dawno temu mi się zepsuła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech In tylko mi nie pisz, że zepsuł Ci się ekspres do kawy :-( Co teraz będe piła?A masz chociaż herbatę czerwoną z cytryną? To zamawiam. Gorzką.W moim ulubionym kubku ;-)🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowe sex randki lub sam sponsoring polega na gratyfikacji, choć nie zawsze. Czasami jest to po prostu pomoc finansowa, która z jednej stronie pomaga rozwiązać swoje kłopoty, a drugiej znaleźć towarzystwo. Sponsoring nie jest formą płatności za usługę, jest wyrazem wdzięczności za wspólne chwile. Może mieć formę wakacji, gotówki lub rzerzy materialnych. Żonie czy mężowi również kupuje się prezenty. Sponsoring jest dokładnie taką formą sprawiania przyjemności drugiej osobie lub pomocy w trudniejszych finansowo chwilach. Długo miałam ku temu opory, ale minęły. Bo dlaczego nie czerpać korzyści z przebywania ze szczodrym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ludzie bywają tacy nieszczerzy? to aż w oczy razi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×